lek.

Janusz Kurek

Ortopeda, Chirurg

31 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: OMED - Własna Klinika Ortopedii Janusza KurkaUsługa: bolesy bark

  Przyszedłem skonfrontować decyzję innego ortopedy ( sławy ) co do jego decyzji o konieczności operacji barku. Dr Kurek po zbadaniu mnie był zaskoczony werdyktem co do operacji. Zamiast tego zaproponował injekcję z osocza bogatopłytkowego, którą wykonał po pobraniu krwi. Stan barku poprawiał się dosłownie z dnia na dzień, a obecnie jest doskonały. Pan doktor jest osobą kulturalną, jest skupiony na pacjencie i dowcipny. Polecam więc całkowicie.

 • P

  Bardzo pozytywny, rzetelny w swojej pracy. Od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie swoją wiedzą oraz kulturą bycia. Konkretny, nie działa pochopnie, serdeczny i powielę komentarz przedmówcy wirtuoz w swoim fachu (jestem już po zabiegu na kolano). Ogromne dziękuję. Polecam Pana Doktora.

 • K

  Pan Kurek to niesamowity specjalista, wirtuoz w swoim fachu. Przyszedłem do niego już z wynikami mr, szybko je zinterpretowal i dokładnie pokazał mi z czym jest problem. Wytłumaczył mi wszystko co musiałem wiedzieć w sposób bardzo dokładny i sympatyczny, tak że nie miałem przed operacja żadnych pytań ani obaw. Sam zabieg przeprowadził niezwykle sprawnie! Już po tygodniu mogłem w miarę swobodnie chodzić, a po 2 miesiącach wznowiłem trening. Teraz minęło już 1.5 roku po operacji i mogę robić wszystko co mogłem robić wcześniej. Jeśli operacja kolana to tylko do Pana Kurka!

 • T

  Profesjonalista, jeden z nielicznych lekarzy jakich spotkałem w życiu, który jest pewien tego co mówi, a jeśli nie jest pewien, to też otwarcie o tym mówi i zleca dodatkowe badania. Miałem u niego rekonstrukcję więzadła - po 2,5 tygodniu mogłem wrócić do pracy (choć to akurat też zasługa motywacji i ćwiczeń). Uważam że ten zabieg wykonuje najlepiej w Polsce - to czysta statystyka, robi takich operacji bardzo dużo, rutyna - w dobrym tego słowa znaczeniu. Polecam

 • B

  Kości nie zawsze dobrze się zrastają po 50 dzięki panu Januszowi mam jednak zdrową nogę i nie doskwiera mi już żaden dyskomfort podczas ruchu. To dobry ortopeda, a także miły człowiek. Gabinet ortopedyczny na Wąwozowej to dobra przychodnia.

 • D

  Przemiły, przesympatyczny, uroczy, skromny, a przede wszystkim wspaniały człowiek i lekarz-fachowiec. Spokojny, rzeczowy, genialnie wykonał artroskopię kolana, nie mam żadnych powikłań, już kilka dni po zabiegu miałam pełny zakres ruchowy kolana, goi się wyśmienicie. Operacji bałam się, jak większość chorych. Na moje pytanie, czy można uniknąć operacji i czy mogę chodzić z pękniętą łąkotką odpowiedział spokojnie - można, tylko po co? Nie lepiej pozbyć się schorzenia i żyć sprawniej? Polecam każdemu, kto ma kłopoty z kolanami. Dodam jeszcze, że anestezjolog, dr Jędrasiak, to również fantastyczny lekarz i cudowny, wyrozumiały człowiek. Do tego z poczuciem humoru, co bardzo uspokaja chorego. Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ. Dorota

 • P

  świetny jako czlowiek- w odróżnieniu od wielu ortopedów ( a ostatnio z powodu ACL i łąkotki odiwedziłem ich sporo) jest miły , uprzejmy, nie oklamuje pacjentow a przede wszystkim nie "wychciewa" pieniędzy i nie naciąga na niepotrzebne operacje jak co poniektórzy.
  Lekarz konkretny, trafnie diagnozuje, nie postępuje pochopnie jeśli chodzi o kładzenie na stół.

 • M

  Dr Kurek to bardzo dobry specjalista...trafiłam do niego po 4 latach chodzenia od lekarza do lekarza. Mimo tego że na umówioną wizytę musiałm czekać ponad 30 minut to jak już weszłam do gabinetu absolutnie nie czułam się jak na "taśmie w supermarkecie". Co więcej wszystko wytłumaczył mi na modelu w bardzo prosty i przyswajalny dla normalnego człowieka sposób.
  Poza dobrym specjalistą jest przemiłym człowiekiem, który wita z uśmiechem na twarzy :)
  Polecam wszystkim tym, którym inni lekarze nie potrafili pomóc.

 • G

  Miałem bardzo duży problem z kolanem. Wielu specjalistów z Warszawy mówiło, że uszkodzone jest więzadło krzyżowe i że generalnie jest źle. Mówili, że konieczna jest rekonstrukcja i widzieli tylko czarne chmury. Jak trafiłem do dr Kurka zdiagnozował mój problem w 100 % celnie. Efektem tego był zabieg, który polegał na usunięciu odprysku , który powstał na chrząstce wewnątrz kolana. Po 2 miesiącach od operacji wszystko wróciło do normy. Z całą pewnością mogę polecić Pana Janusza.

 • K

  Doskonały ortopeda. Moje kolano po operacji jest ja nowe. Nie czuje żadnego dyskomfortu, mogłem powrócić do sportu. Jestem bardzo zadowolony. Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu