Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  Pan doktor Kalisz to świetny specjalista, godny polecenia, kompetentny, znakomity fachowiec a zarazem miły, uprzejmy, troskliwy, cierpliwy i wspaniały człowiek.Spędziłam na oddziale kilka dni, miałam usuwane migdałki, pan doktor zawsze miał dla mnie czas i interesował się moim zdrowiem i samopoczuciem.Operacja przebiegała bez komplikacji a pobyt w szpitalu dzięki profesjonalnej opiece kadry pracowniczej której jest kierownikiem nie był dla mnie niczym nieprzyjemnym, jak to zwykle bywa.Gdy w szóstej dobie od zabiegu o godz.22.00 pojawiło się krwawienie z gardła zadzwoniłam do pana doktora, który odebrał telefon,uspokajał mnie, kazał mi przyjechać na oddział,sam też przyjechał, jak zawsze uśmiechnięty i uprzejmy.Jestem pełna podziwu i uznania dla Jego profesjonalizmu i przyzwoitości oraz wielkiego serca.Cieszę się że jest ktoś taki, kto przywraca wiarę w służbę zdrowia , w lekarza i wiarę w drugiego człowieka.Dziękuję z całego serca i życzę dalszych sukcesów!Polecam!!!

 • A

  Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Cierpliwie i dokładnie odpowiada na każde pytanie, objaśnia na czym polegać będzie poszczególne badanie i zabieg. Trafiłam do niego z gardłem, a on przy okazji zbadał mi uszy i nos. Jest bardzo delikatny, co jest szczególnie ważne w tym zawodzie.
  Polecam!

 • Po tygodniu na jasielskiej laryngologii stwierdzam, że świetny lekarz. Mało już takich ludzkich doktorów w dzisiejszych czasach :) Polecam serdecznie doktora Kalisza bo to odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu.

 • najlepszy lekarz tej dziedziny z jakim miałam do czynienia! polecam dr Kalisza bo to świetny specjalista! dokładnie wytłumaczył na czym polega moja choroba i jak będzie wyglądało leczenie. Ponadto nie jest nastawiony tylko na zarobek - jeśli nie umie pomóc, nie pobiera opłaty za wizytę. Dodam jeszcze, że przyjmuje do ostatniego pacjenta, mimo iż jest grubo "po godzinach".

 • Super Gość . Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Kompetentny, rzeczowy z doświadczeniem

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • Bardzo kompetentny, rzeczowy,wspaniały człowiek, o wysokiej kulturze,wiedzy,umiejętnościach, bezwzględnie godny polecenia. Takich lekarzy nam jak najbardziej potrzeba, szczególnie w Jaśle.Życzę sukcesów-pacjent M.Drozd

 • Super Gość, Odpowiednia osoba na stanowisku, mądry, rzeczowy, kompetentny a do tego bardzo kontaktowy. Polecam tego Fachowca i mam nadzieję że takich lekarzy w jasielskim Szpitalu będzie coraz więcej.

 • Zgadzam się z opinią, że jest najlepszym specjalistą. Wykonał u mojej 3,5 letniej córeczki,zabieg usunięcia trzeciego migdałka i korekcję dwóch gardłowych. Wszystko obyło się bez komplikacji. Świetny lekarz z sercem i podejście do tak małych pacjentów jak moja córeczka. Polecam jako świetnego fachowca i co najważniejsze człowieka z wielkim sercem.

 • No cóż w medycynie tak już jest, jednemu pomoże, a drugiemu nie da rady. Lekarz tylko człowiek. Na pewno w artykule "Nowy szef jasielskiej laryngologii" na jaslo4you, wszystkie komentarze pozytywne o czymś świadczą - a jet ich póki co ok 40.

 • Nie wnikam w kompetencje pana dr jednak w moim przypadku okazał się mało kompetentny. Mimo, że przyjął mnie do szpitala nic nie chciał mi wyjaśnić, bagatelizował moje problemy, dopiero Pani Zima Chudy okazała się osobą, która zainteresowała się moim problemem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Jesteś tym lekarzem?

285

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.