Jesteś tym lekarzem?

357

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • J

  Pan doktor Kalisz to świetny specjalista, godny polecenia, kompetentny, znakomity fachowiec a zarazem miły, uprzejmy, troskliwy, cierpliwy i wspaniały człowiek.Spędziłam na oddziale kilka dni, miałam usuwane migdałki, pan doktor zawsze miał dla mnie czas i interesował się moim zdrowiem i samopoczuciem.Operacja przebiegała bez komplikacji a pobyt w szpitalu dzięki profesjonalnej opiece kadry pracowniczej której jest kierownikiem nie był dla mnie niczym nieprzyjemnym, jak to zwykle bywa.Gdy w szóstej dobie od zabiegu o godz.22.00 pojawiło się krwawienie z gardła zadzwoniłam do pana doktora, który odebrał telefon,uspokajał mnie, kazał mi przyjechać na oddział,sam też przyjechał, jak zawsze uśmiechnięty i uprzejmy.Jestem pełna podziwu i uznania dla Jego profesjonalizmu i przyzwoitości oraz wielkiego serca.Cieszę się że jest ktoś taki, kto przywraca wiarę w służbę zdrowia , w lekarza i wiarę w drugiego człowieka.Dziękuję z całego serca i życzę dalszych sukcesów!Polecam!!!

 • A

  Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Cierpliwie i dokładnie odpowiada na każde pytanie, objaśnia na czym polegać będzie poszczególne badanie i zabieg. Trafiłam do niego z gardłem, a on przy okazji zbadał mi uszy i nos. Jest bardzo delikatny, co jest szczególnie ważne w tym zawodzie.
  Polecam!

 • Po tygodniu na jasielskiej laryngologii stwierdzam, że świetny lekarz. Mało już takich ludzkich doktorów w dzisiejszych czasach :) Polecam serdecznie doktora Kalisza bo to odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu.

 • najlepszy lekarz tej dziedziny z jakim miałam do czynienia! polecam dr Kalisza bo to świetny specjalista! dokładnie wytłumaczył na czym polega moja choroba i jak będzie wyglądało leczenie. Ponadto nie jest nastawiony tylko na zarobek - jeśli nie umie pomóc, nie pobiera opłaty za wizytę. Dodam jeszcze, że przyjmuje do ostatniego pacjenta, mimo iż jest grubo "po godzinach".

 • wspaniały człówiek ilekarz

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • Super Gość . Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Kompetentny, rzeczowy z doświadczeniem

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • Bardzo kompetentny, rzeczowy,wspaniały człowiek, o wysokiej kulturze,wiedzy,umiejętnościach, bezwzględnie godny polecenia. Takich lekarzy nam jak najbardziej potrzeba, szczególnie w Jaśle.Życzę sukcesów-pacjent M.Drozd

 • Super Gość, Odpowiednia osoba na stanowisku, mądry, rzeczowy, kompetentny a do tego bardzo kontaktowy. Polecam tego Fachowca i mam nadzieję że takich lekarzy w jasielskim Szpitalu będzie coraz więcej.

 • Zgadzam się z opinią, że jest najlepszym specjalistą. Wykonał u mojej 3,5 letniej córeczki,zabieg usunięcia trzeciego migdałka i korekcję dwóch gardłowych. Wszystko obyło się bez komplikacji. Świetny lekarz z sercem i podejście do tak małych pacjentów jak moja córeczka. Polecam jako świetnego fachowca i co najważniejsze człowieka z wielkim sercem.

 • No cóż w medycynie tak już jest, jednemu pomoże, a drugiemu nie da rady. Lekarz tylko człowiek. Na pewno w artykule "Nowy szef jasielskiej laryngologii" na jaslo4you, wszystkie komentarze pozytywne o czymś świadczą - a jet ich póki co ok 40.