Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie Wyrostek

Potwierdzam, wspaniały lekarz. Kiedy trafiłam na SOR z objawami, dwóch wcześniejszych lekarzy mnie brzydko mówiąc "olało" przyszli, nie zrobili nawet dobrego wrażenia i poszli. Dopiero kiedy przyszedł lekarz Blabuś, zainteresował się moim stanem z dużym zaangażowaniem, uważnością i uprzejmością. Miałam dużo szczęścia, bo gdybym została pod wcześniejszą opieką, to śmiem twierdzić, że mogło by się źle skończyć. Po pobycie w szpitalu mogę śmiało powiedzieć, że lekarz Blabuś jest świetnym specjalistą będąc jednocześnie pelnym szacunku, kultury, empatii, życzliwości wobec pacjenta i co w dzisiejszych czasach rzadko spotykane - bezinteresowny.


Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny lekarz i przemiły człowiek. Polecam serdecznie wszystkim zestresowanym koniecznością dokonania wyboru chirurga. Pełen profesjonalizm!.


P
Użytkownik zweryfikowany

Jak najbardziej zgadzam sie z powyzszymi opiniami.Wspanialy lekarz,bardzo dobry czlowek,mily,opanowany...ideal lekarza wydaje mi sie bys jak najbardziej trafnym okresleniem.Jestem mu bardzo wdzieczna za swietnie przeprowadzona operacje,za poswiecenie uwagi i szacunek.pp


G

Prawdziwy lekarz z powołania, który przede wszystkim jest dobrym człowiekiem, traktującyn pacjenta z należytym szacunkiem. Odznacza się zangażowaniem w swoją pracę, zawsze do dyspozycji, opanowany i spokojny, wszystko tłumaczy prostym językiem, uspokaja. Lekarz godny polecenia.


.
Użytkownik zweryfikowany

WSPANIAŁY CZŁOWIEK...LEKARZ...OPANOWANY...SPOKOJNY...ZAWSZE MA CZAS DLA PACJENTA...


P
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz na 6+!!!!!! Zawsze ma czas dla pacjenta, porozmawia, uspokoi, miły uśmiechnięty, opanowany, ideał lekarza. Nigdy nie stwarza dwuznacznych sytuacji jakie w tych czasach tak często się zdarzają. Gody polecenia, tzw fachowa firma :) oby takich nie tylko lekarzy ale i ludzi więcej.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie