dr n. med.

Janina Marta Choma

Pediatra, Hematolog, Onkolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adiunkt Kliniki Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie
więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Adiunkt Kliniki Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej
  Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Onkologia i hematologia dziecięca

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Pure ClinicUsługa: powiększone węzły chłonne

  Doktor super,wesoła.ma podejście do dzieci,nawet płaczących nie dających sie zbadać,pyta szczegółowo o wszystko,poświęca tyle czasu ile trzeba,miła rozmowa,dobry kontakt z rodzicem,o wszystko morzna zapytać,daje dobre wskazówki,Pani Doktor jest przedewszystkim szczera bardzo mi sie to podoba.polecam.Mama Michasia

 • Pierwszy raz mieliśmy przyjemność skonsultować się z Panią doktor. Nie pozostaje mi nic innego jak wystawić tylko i wyłącznie pozytywną opinię. Pani doktor nie jest tylko lekarzem ale też przede wszystkim człowiekiem. Wszystko wytłumaczyła bardzo szczegółowo, podpowiedziała gdzie się kierować i co dalej robić. Pani doktor również nie jest typem lekarza który tylko wpychał by w dziecko leki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty i na pewno będziemy wracać.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu udzieliła nam fachowej i rzeczowej porady. Bardzo symaptyczna osoba z ciepłym podejściem do małego pacjenta. Serdecznie polecamy! na pewno wrócimy.

 • Lokalizacja: Pure Clinic

  Gorąco polecam Panią Doktor to niezwykle miła i ciepła osoba.Skupiona na problemach pacjenta,analizuje badania i opisane objawy.Odpowiada na każde pytania.Zaangażowana w swoją pracę robi to naprawdę z wielkim sercem i oddaniem.Mama Angeli

 • A
  Lokalizacja: Pure ClinicUsługa: konsultacje pediatryczne

  Polecam serdecznie konsultacje u pani doktor i dziękuję za wszelkie wskazówki, przeprowadzenie wszechstronnego wywiadu z dużą wnikliwością i zaangażowaniem oraz bardzo sympatyczne a jednocześnie uważne podejście do małego pacjenta. Pani doktor przy badaniu np węzłów chłonnych kazała samemu zobaczyć i dotknąć zmienionych miejsc, co daje rodzicowi orientację na przyszłość, nie spotkaliśmy się jeszcze z takim podejściem!

  dr n. med. Janina Marta Choma2017-04-27

  dziękuję za tak miłą ocenę mojej pracy. To tylko potwierdza, że robię dobrze, przecież wizyta u lekarza ma być też edukacją. Lepiej zapobiegać niż leczyć co pewnie wszyscy wiemy, tak właśnie pracuję. To ma być współpraca rodziców z lekarzem no bo jak inaczej wytłumaczyć na co zwracać uwagę i co jest ważne.Gardło, węzły chłonne, skórę, nawet brzuszek dotykając i oglądając właśnie rodzice mogą zobaczyć sami, mieć porównanie, mają też najlepsze obserwacje co do stanu zdrowia swojego dziecka. Cieszę się, że mogłam pomóc i mam nadzieję, ze jesteście zdrowi. Serdecznie pozdrawiam Dr n. med. Janina Marta Choma

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to przede wszystkim wspaniały człowiek i wybitny specjalista . Bardzo ludzkie podejście do pacjenta i rodziny . Dziękujemy .

  dr n. med. Janina Marta Choma2017-04-27

  Ja również dziękuję za ocenę mojej pracy, to miłe i dodatkowo potwierdza, ze to co robię, robię z ogromnym zaangażowaniem i z całego kobiecego, matczynego i lekarskiego serca. Cieszę się, że mogę pomóc i mali pacjenci jak i ich rodzice mają choć trochę komfortu w wychowywaniu w zdrowiu i chorobie. Serdecznie pozdrawiam Dr n. med. Janina Marta Choma

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła,cierpliwa i dokładna Pani Doktor. Badanie i wywiad bardzo dokładne bez pośpiechu.Super podejście do dziecka. Otrzymaliśmy dokładne wskazówki i porady. Serdecznie polecam.

  dr n. med. Janina Marta Choma2017-02-23

  Cieszę się, że mogłam pomóc.
  Chciałabym tą drogą dotrzeć do ewentualnych moich pacjentów -Szanowni Państwo RODZICE!! - bardzo proszę SZANUJMY SIĘ NA WZAJEM.Jeżeli ktoś się umawia/zapisuje przez portal znany lekarz lub bezpośrednio w Rejestracji Firmy bardzo proszę być do dyspozycji/kontaktu pod telefonem do 12 godz. przed wizytą (celem potwierdzenia ewentualnie odwołania lub zmiany w godzinach) lub te wizyty odwoływać. Ostatnio z przykrością muszę stwierdzić, iż niektórzy z RODZICÓW co raz częściej marnują mój czas, co dla mnie jako osoby punktualnej, dbającej o dobro pacjenta jest niedopuszczalne i bardzo przykre. Chciałabym aby relacja na linii lekarz-pacjent była jak najbardziej prawidłowa, merytoryczna, bez zbędnych negatywnych emocji. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję Pani raz jeszcze za umożliwienie kontaktu tą drogą. Z nadzieją na współpracę RODZICÓW dla wspólnego dobra a przede wszystkim Państwa dzieci.
  Dr.n.med Janina Marta Choma, specjalista pediatrii, specjalista hematologii i onkologii dziecięcej.

 • M

  ( 13 maja 2016 )
  Bardzo miła,cierpliwa i dokładna Pani Doktor. Badanie i wywiad bardzo dokładne bez pośpiechu.Super podejście do dziecka. Otrzymaliśmy dokładne wskazówki i porady. Lekarz z powołania. Serdecznie polecam.

  dr n. med. Janina Marta Choma2017-02-13

  Dziękuję pani za tak miła ocenę mojej pracy, cieszę się, ze mogłam pomóc, serdecznie pozdrawiam M.Ch.

 • M

  Pani dr. bardzo uprzejma, konkretna i dokladna. Wyszliśmy z dzieckiem niedawno ze szpitala w którym nie powiedziano nam jak dbać dalej o malucha po zapaleniu pluc. Dopiero Pani doktor nam uswiadomila jak dbać o nosek i gardlo. Jesteśmy za to bardzo wdzieczni. Dziekujemy !

  dr n. med. Janina Marta Choma2017-02-13

  Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa, jednocześnie przepraszam bardzo że tak późno. Usprawiedliwiając się powiem tylko, że jak każdy ja mam również kłopoty zdrowotne. Mam nadzieję, że maleństwo rośnie zdrowo i wszystko w Państwa się układa. Pozdrawiam M.Ch.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor była bardzo uprzejma i konkretna. Odpowiadała na dodatkowe pytania, również w trakcie wyjaśniania wyników. Bez problemów rozwiała wątpliwości również z nie swojej dziedziny, a dotyczące prawidłowego rozwoju dziecka. Otrzymaliśmy pełną odpowiedź i poradę lekarską, a także możliwość kontaktu w razie przypadku nagłego poza gabinetem prywatnym.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online