dr n. med.

Janina Marta Choma

Pediatra, Hematolog, Onkolog

Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Adiunkt Kliniki Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Adiunkt Kliniki Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej
  Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Onkologia i hematologia dziecięca

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  ( 13 maja 2016 )
  Bardzo miła,cierpliwa i dokładna Pani Doktor. Badanie i wywiad bardzo dokładne bez pośpiechu.Super podejście do dziecka. Otrzymaliśmy dokładne wskazówki i porady. Lekarz z powołania. Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Pani dr. bardzo uprzejma, konkretna i dokladna. Wyszliśmy z dzieckiem niedawno ze szpitala w którym nie powiedziano nam jak dbać dalej o malucha po zapaleniu pluc. Dopiero Pani doktor nam uswiadomila jak dbać o nosek i gardlo. Jesteśmy za to bardzo wdzieczni. Dziekujemy !

 • bardzo dobry

  Pani Doktor była bardzo uprzejma i konkretna. Odpowiadała na dodatkowe pytania, również w trakcie wyjaśniania wyników. Bez problemów rozwiała wątpliwości również z nie swojej dziedziny, a dotyczące prawidłowego rozwoju dziecka. Otrzymaliśmy pełną odpowiedź i poradę lekarską, a także możliwość kontaktu w razie przypadku nagłego poza gabinetem prywatnym.

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam Panią Doktor. Poświeca pacjentowi tyle czasu i uwagi, ile trzeba.
  Wyjasnie wszelkie watpliwosci, udziela fachowych porad. z cała pewnością mozna zaufac takiej osobie. Fajny kontakt z dzieckiem, ktore nawet nie zapłakało podczas badan. Dziekujemy i naprawde polecamy.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Janina Marta Choma ( 23 listopada 2016)

  Dziękuję za Pani czas poświęcony na opisanie mojej pracy. Cieszę się, że mogłam chociaż trochę pomóc i zaakceptowała Pani wszelkie porady. Serdecznie pozdrawiam M.Ch

 • bardzo dobry

  Wizyta byla taka jak byc powinna. Dokladny wywiad i badanie dziecka. Dobry kontakt z maluchem. Jestem zadowolona z wizyty. Dziękuję

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Janina Marta Choma ( 7 listopada 2016)

  Ja również dziękuję. Taki jest mój zawód i tak go wykonuję, całym sercem i całą sobą. Jeszcze raz serdecznie dziękuję, miło jest być docenianym za swoją pracę. Pozdrawiam i buziak dla Lilki:*

 • bardzo dobry

  Polecam z całą odpowiedzialnością. Doskonały kontakt lekarz pacjent. Pani doktor bardzo dokładnie zbadala dziecko, przeprowadziła szczegółowy wywiad. Mily i kompetentny lekarz, trafnie postawiona diagnoza.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Janina Marta Choma ( 27 października 2016)

  Serdecznie dziękuję za poświęcony czas i tak miłą ocenę mojej pracy. Pozdrawiam całą Rodzinkę i życzę zdrówka dla dzidziusia dla Państwa wytrwałości i cierpliwości. M.Ch.

 • bardzo dobry

  Bardzo rzeczowa Pani doktor. Wszystko wyjaśniła jasno i konkretnie. Wizyta trwa tyle, aby wszystkie niejasności stały się jasne.
  Polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Janina Marta Choma ( 20 września 2016)

  Dziękuję bardzo za czas poświęcony na ocenę mojej pracy. Cieszę się, że udało mi się wyjaśnić to co chcieliście Państwo wiedzieć, życzę powodzenia, serdecznie pozdrawiam M.Ch.

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam panią doktor. Miła i serdeczna osoba, na pytania odpowiada wyczerpująco, prowadzi szczegółowy wywiad. Wizyta trwała ponad godzinę, bez atmosfery ponaglania. Jeszcze raz polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Janina Marta Choma ( 20 września 2016)

  Dziękuje Pani za poświęcony czas na ocenę mojej pracy, serdecznie pozdrawiam M.Ch.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz! Wnikliwa, dokładna, cierpliwa, konkretna. O wszystko można dotypać, zainteresowana nie tylko zdrowiem dziecka w danej chwili, ale i ogólnym rozwojem, postępami malucha.
  Mimo całej sympatii i naszego pozytywnego nastawienia, chcielibyśmy jak najrzadziej odwiedzać gabinet Pani doktor, niestety wkrótce ponownie będziemy musieli się tam zjawić.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Janina Marta Choma ( 20 września 2016)

  Dziękuję Pani za tak wyczerpującą ocenę mojej pracy, serdecznie pozdrawiam M.Ch.

 • bardzo dobry

  Polecam Panią doktor!!! Pani doktor była miła i uprzejma, dokładnie wyjaśniła wyniki badań mojego dziecka, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, spojrzała holistycznie na problem, nie bagatelizując moich obaw.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Janina Marta Choma ( 5 sierpnia 2016)

  Dziękuję za poświęcony czas i tych kilka ciepłych słów o mojej pracy. Ciesze się, że mogłam pomóc, Serdecznie pozdrawiam M.Ch.