dr n. med.

Janina Marta Choma

Pediatra, Hematolog, Onkolog

Adiunkt Kliniki Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Adiunkt Kliniki Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej
  Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Onkologia i hematologia dziecięca

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to przede wszystkim wspaniały człowiek i wybitny specjalista . Bardzo ludzkie podejście do pacjenta i rodziny . Dziękujemy .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła,cierpliwa i dokładna Pani Doktor. Badanie i wywiad bardzo dokładne bez pośpiechu.Super podejście do dziecka. Otrzymaliśmy dokładne wskazówki i porady. Serdecznie polecam.

  dr n. med. Janina Marta Choma2017-02-23

  Cieszę się, że mogłam pomóc.
  Chciałabym tą drogą dotrzeć do ewentualnych moich pacjentów -Szanowni Państwo RODZICE!! - bardzo proszę SZANUJMY SIĘ NA WZAJEM.Jeżeli ktoś się umawia/zapisuje przez portal znany lekarz lub bezpośrednio w Rejestracji Firmy bardzo proszę być do dyspozycji/kontaktu pod telefonem do 12 godz. przed wizytą (celem potwierdzenia ewentualnie odwołania lub zmiany w godzinach) lub te wizyty odwoływać. Ostatnio z przykrością muszę stwierdzić, iż niektórzy z RODZICÓW co raz częściej marnują mój czas, co dla mnie jako osoby punktualnej, dbającej o dobro pacjenta jest niedopuszczalne i bardzo przykre. Chciałabym aby relacja na linii lekarz-pacjent była jak najbardziej prawidłowa, merytoryczna, bez zbędnych negatywnych emocji. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję Pani raz jeszcze za umożliwienie kontaktu tą drogą. Z nadzieją na współpracę RODZICÓW dla wspólnego dobra a przede wszystkim Państwa dzieci.
  Dr.n.med Janina Marta Choma, specjalista pediatrii, specjalista hematologii i onkologii dziecięcej.

 • M

  ( 13 maja 2016 )
  Bardzo miła,cierpliwa i dokładna Pani Doktor. Badanie i wywiad bardzo dokładne bez pośpiechu.Super podejście do dziecka. Otrzymaliśmy dokładne wskazówki i porady. Lekarz z powołania. Serdecznie polecam.

  dr n. med. Janina Marta Choma2017-02-13

  Dziękuję pani za tak miła ocenę mojej pracy, cieszę się, ze mogłam pomóc, serdecznie pozdrawiam M.Ch.

 • M

  Pani dr. bardzo uprzejma, konkretna i dokladna. Wyszliśmy z dzieckiem niedawno ze szpitala w którym nie powiedziano nam jak dbać dalej o malucha po zapaleniu pluc. Dopiero Pani doktor nam uswiadomila jak dbać o nosek i gardlo. Jesteśmy za to bardzo wdzieczni. Dziekujemy !

  dr n. med. Janina Marta Choma2017-02-13

  Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa, jednocześnie przepraszam bardzo że tak późno. Usprawiedliwiając się powiem tylko, że jak każdy ja mam również kłopoty zdrowotne. Mam nadzieję, że maleństwo rośnie zdrowo i wszystko w Państwa się układa. Pozdrawiam M.Ch.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor była bardzo uprzejma i konkretna. Odpowiadała na dodatkowe pytania, również w trakcie wyjaśniania wyników. Bez problemów rozwiała wątpliwości również z nie swojej dziedziny, a dotyczące prawidłowego rozwoju dziecka. Otrzymaliśmy pełną odpowiedź i poradę lekarską, a także możliwość kontaktu w razie przypadku nagłego poza gabinetem prywatnym.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczerze polecam Panią Doktor. Poświeca pacjentowi tyle czasu i uwagi, ile trzeba.
  Wyjasnie wszelkie watpliwosci, udziela fachowych porad. z cała pewnością mozna zaufac takiej osobie. Fajny kontakt z dzieckiem, ktore nawet nie zapłakało podczas badan. Dziekujemy i naprawde polecamy.

  dr n. med. Janina Marta Choma2016-11-23

  Dziękuję za Pani czas poświęcony na opisanie mojej pracy. Cieszę się, że mogłam chociaż trochę pomóc i zaakceptowała Pani wszelkie porady. Serdecznie pozdrawiam M.Ch

 • A

  Wizyta byla taka jak byc powinna. Dokladny wywiad i badanie dziecka. Dobry kontakt z maluchem. Jestem zadowolona z wizyty. Dziękuję

  dr n. med. Janina Marta Choma2016-11-07

  Ja również dziękuję. Taki jest mój zawód i tak go wykonuję, całym sercem i całą sobą. Jeszcze raz serdecznie dziękuję, miło jest być docenianym za swoją pracę. Pozdrawiam i buziak dla Lilki:*

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam z całą odpowiedzialnością. Doskonały kontakt lekarz pacjent. Pani doktor bardzo dokładnie zbadala dziecko, przeprowadziła szczegółowy wywiad. Mily i kompetentny lekarz, trafnie postawiona diagnoza.

  dr n. med. Janina Marta Choma2016-10-27

  Serdecznie dziękuję za poświęcony czas i tak miłą ocenę mojej pracy. Pozdrawiam całą Rodzinkę i życzę zdrówka dla dzidziusia dla Państwa wytrwałości i cierpliwości. M.Ch.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowa Pani doktor. Wszystko wyjaśniła jasno i konkretnie. Wizyta trwa tyle, aby wszystkie niejasności stały się jasne.
  Polecam.

  dr n. med. Janina Marta Choma2016-09-20

  Dziękuję bardzo za czas poświęcony na ocenę mojej pracy. Cieszę się, że udało mi się wyjaśnić to co chcieliście Państwo wiedzieć, życzę powodzenia, serdecznie pozdrawiam M.Ch.

 • E

  Szczerze polecam panią doktor. Miła i serdeczna osoba, na pytania odpowiada wyczerpująco, prowadzi szczegółowy wywiad. Wizyta trwała ponad godzinę, bez atmosfery ponaglania. Jeszcze raz polecam.

  dr n. med. Janina Marta Choma2016-09-20

  Dziękuje Pani za poświęcony czas na ocenę mojej pracy, serdecznie pozdrawiam M.Ch.