Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Wykonuje artroskopię stawów kolanowych oraz endoprotezy stawu biodrowego.

Od 1981 roku praktykuje jako lekarz w ambulatorium oraz na oddziałach szpitalnych, w tym jako…
więcej

Adresy i cenniki usług

 • .

  .
  Warszawa, mazowieckie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Wykonuje artroskopię stawów kolanowych oraz endoprotezy stawu biodrowego.

  Od 1981 roku praktykuje jako lekarz w ambulatorium oraz na oddziałach szpitalnych, w tym jako Ordynator Oddziału Ortopedii i Traumatologii. W swojej karierze zawodowej był również biegłym sądowym. Prowadzi prace badawcze nad toksycznym wpływem ksenobiotyków oraz opracowywanie nowych metod (biologicznych) zachowawczego leczenia chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu.

  Zakres leczenia operacyjnego: protezoplastyka: stawu biodrowego, stawu kolanowego, stawu ramiennego, rekonstrukcje ubytków kości ścięgien i mięśni, leczenie metodami biologicznymi przewlekłych zapaleń kości, rekonstrukcja obrażeń narządu ruchu, rekonstrukcja wrodzonych i nabytych deformacji narządu ruchu.

  Zakres leczenia zachowawczego: pełen zakres leczenia chorób narządu ruchu.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Zaczęło się od spóźnienia pacjentkę przed mną pan obsłużył w 2 minuty mnie w 3 minuty XD
  Zero zainteresowania problemem przepisał tabletki które zgodnie z zaleceniami już zjadłem i nic. Kiedy wyrażałem wątpliwość co do zaproponowanego leczenia usłyszałem "jak się nie podoba to możemy ( tutaj padło brzydkei słowo) sterydy jak dla 80latka" zaskoczyły mnie te słowa. Wbrew pewności siebie pana doktora mój problem nie minął po cudownych tabletkach jestem zmuszony iść do innego ortopedy po konkretne leczenie i rehabilitacje, straciłem tylko miesiąc czasu na łykanie środków przeciwbólowych odziałujących na układ trawienny. Dziękuje panie doktorze mój powrót do sportu dzięki panu przesunął się o miesiąc nie prawidłowego leczenia.

 • M

  Lekarz poświęcił mi niewiele czasu, nie wyjaśnił szczegółów przypadłości.
  Przepisał jedynie leki, mówiąc że po 10 dniach będzie po problemie i ze mogę uprawiać wszystkie sporty.
  Kolejni lekarze skierowali mnie na zabieg (nie pilny, ale konieczny), zalecili rehabilitację i wykluczyli bieganie czy squasha.
  Wyrazili też wątpliwość co do zapisanych przez dr Szypułę leków uznając je za archaiczne i już od dawna niestosowane.

 • P

  Trochę chodzę ostatnio po gabinetach lekarskich , dlatego mogę powiedzieć, że wizyta u dr Szypuły była miłym zaskoczeniem. Po zadaniu mi kilkunastu pytań zbadał mnie dość dokładnie, a później, jeszcze tego samego dnia, podał mi do biodra zastrzyk, który w międzyczasie kupiłem w aptece. Od dwóch dni nie czuję bólu. Nie mogę w to uwierzyć, ale tak jest. Inni doktorzy wysyłali mnie na badania dodatkowe i przepisywali rehabilitację, maści i tabletki, ale bólu nie zlikwidowali. Dziękuję Panie Doktorze

 • Jestem bardzo zadowolonym pacjentem!!! Bez zbędnego gadania, sprawnie i profesjonalnie
  Operacja wykonana wzorowo- żadnych powikłań i kłopotów.

 • TRAGEDIA!!! Przyszłam do doktora po skręceniu kręgosłupa. Lekarz nawet mnie nie zbadał i jedynie stwierdził, żebym przykładała termofor. Zapytałam go o plastry, stwierdził, że to super pomysł, że to pomoże, to poprosiłam go o skierowanie i nagle zmiana frontu- "nie, to jednak pani się nie przyda, tylko pani wyda nie potrzebnie pieniądze..." Pytam w takim razie co robić dalej z tym, to pan doktor mówi, rehabilitacja. Ok, więc w takim razie proszę o skierowanie, na co lekarz "alb nie, bo może sobie pani sama poćwiczyć" (?) Pytam a jak w takim razie mam ćwiczyć, żeby nie uszkodzić bardziej kręgosłupa, na co dostaję odpowiedź "właściwie"... Lekarz wydawał się bardzo nie chętny do wypisania jakiego skierowania. Wypisał jakieś leki i powiedział, żeby przykładać termofor... Cała wizyta trwała może 5 minut... NIE POLECAM!!!

 • Pan doktor nie był w stanie zdiagnozować częstego urazu łąkotki i zbagatelizował wręcz podręcznikowe objawy. Co ciekawe też przepisał bi-profenid, stwierdził, że "to nic" i za tydzień mogę z powrotem trenować... po dwóch tygodniach ledwo chodziłem, ale całe szczęście trafiłem w dobre ręce, tylko czekam teraz na zabieg. ODRADZAM!

 • Doktor Szypuła to wspaniały człowiek i doskonały specjalista. 12 lat temu z powodzeniem operował mój mocno zniszczony staw biodrowy . Po upływie kilku lat musiałem zdecydować się na operację drugiego biodra. Trochę się bałem. Na całe szczęście znalazłem się pod opieką Doktora Szypuły ( był ordynatorem oddziału, na który trafiłem). Zaledwie kilka miesięcy po operacji, mając już dwie endoprotezy, wróciłem do pracy na pełen etat.
  Doktor Szypuła jest jedynym lekarzem, do którego mam 100-procentowe zaufanie. Niezwykle błyskotliwy i uzdolniony. To przykład lekarza z pasją. Dla NIEGO nieustannie liczy się człowiek, a nie pieniądz. Stawia bezbłędne diagnozy.
  Dwa lata temu zacząłem mieć problemy ze zdrowiem ( szczegóły pominę). Zdaniem pewnego ortopedy czekała mnie poważna i ryzykowna operacja.Wydawało się, że nie pozostaje mi nic innego, jak tylko czekać na nią ( zapisałem się już w kolejce).
  Postanowiłem to skonsultować z Panem Doktorem Szypułą. Już sama wizyta u NIEGO w jakiś magiczny sposób ukoiła moje mocno nadszarpnięte nerwy. Pan Doktor uważnie przeanalizował moje wyniki badań i rzeczowo przedstawił, na czym będzie polegało leczenie. Wykluczył też konieczność operacji. Po kilku miesiącach mogłem odetchnąć z ulgą, bo wszystko wróciło do normy. DZIĘKUJĘ PANU, PANIE DOKTORZE!

 • Nie polecam i radze trzymać sie z dala od tego lekarza.

  Ponad miesiac temu nagle zaczęło mnie kłuć w biodrze.
  Wykonałem RTG, opis:
  "Wzmożona sklerotyzacja w stropie panewki prawego stawu biodrowego. Poza tym stawy biodrowe i krzyżowo-biodrowe na wykonanych radiogramach w normie. Szpary stawowe zachowane, symetryczne."

  Pan lekarz obejrzał i powiedział:
  "no.... no mogło dojść do mikrozłamania, zwężone szpary widze... no trefne te stawy. Hm... prosze na rowerze jeździć. Jeździć, jeździć, jeździć. No i witamina C, to już nie bedę wspominał. Zdjecie prosze zachować. Za parę lat bedziemy porównywać, bo trefne te stawy u Pana. Ale prosze na rowerze jeździć i powinno przejść!".

  Przypisał Bi-profenid (ketoprofen - lek przeciwbólowy / przeciwzapalny) na 5 dni, w celu, cytuje, "wzmocnienia stawów".

  W moim przypadku wykazal sie calkowita niekompetencja i nieprofesjonalizmem.

 • Nie polecam tego ortopedy. Poszedlem do nigo ze zwichnietym stawem ramiennym. Szybka diagnoza bez wytlumaczenia jaki jest problem i oceny szans na pelne wyzdrowienie. Sam musialem sie o wszystko dopytac i sam musialem prosic o skierowanie na dodatkowe badania... Chyba przeszkadzalem temu czlowiekowi w jego pracy i niepotrzebnie zawracalem mu glowe.

 • K

  jeden z lepszych ortopedow. W każdym razie to jest specjalizacja gdzie bardzo trudno o fachowca to jednak ten wykazuje się znacznie większą atencją od innych. Polecam

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online