Adresy (2)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 16 lat
Gotówka, Karta płatnicza
22 276.....


Biały Kamień 3, Mokotów , Warszawa
Klinika Biały Kamień

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
22 276.....

Konsultacja ortopedyczna

Podanie fibryny - iniekcja ortopedyczna • 1 200 zł

Podanie osocza bogatopłytkowego - ortopedia • 1 000 zł


Moje doświadczenie

O mnie

Wykonuje artroskopię stawów kolanowych oraz endoprotezy stawu biodrowego. Od 1981 roku praktykuje jako lekarz w ambulatorium oraz na oddziałach szp...

Zobacz pełen opisZnajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ortopedyczna


Puławska 455, Warszawa

od 200 zł

Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455


Biały Kamień 3, Warszawa

Dowiedz się więcej

Klinika Biały Kamień


Konsultacja ortopedyczna dzieci


Puławska 455, Warszawa

od 240 zł

Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455

Pozostałe usługi

Podanie fibryny - iniekcja ortopedyczna


Biały Kamień 3, Warszawa

1 200 zł

Klinika Biały Kamień


Podanie osocza bogatopłytkowego - ortopedia


Biały Kamień 3, Warszawa

1 000 zł

Klinika Biały Kamień

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Lekarz stwierdził, że mam zapalenie mięśnia pośladkowego i ból na pewno nie ma przyczyny w kregosłupie. Okazało się, że mam rwę kulszową spowodowaną uciskiem na kręgi. Lekarz nie skierował mnie na żadne badania, a jego diagnoza była błędna. Rwa kulszowa została potwierdzona przez dwóch innych lekarzy, a ucisk potwierdzony na rezonansie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rwa kulszowa

Bardzo miło i rzeczowo ! Trafnie postawiona diagnoza i przepisane leki w miłej atmosferze. Bardzo polecam !


M
Użytkownik zweryfikowany

Zaczęło się od spóźnienia pacjentkę przed mną pan obsłużył w 2 minuty mnie w 3 minuty XD
Zero zainteresowania problemem przepisał tabletki które zgodnie z zaleceniami już zjadłem i nic. Kiedy wyrażałem wątpliwość co do zaproponowanego leczenia usłyszałem "jak się nie podoba to możemy ( tutaj padło brzydkei słowo) sterydy jak dla 80latka" zaskoczyły mnie te słowa. Wbrew pewności siebie pana doktora mój problem nie minął po cudownych tabletkach jestem zmuszony iść do innego ortopedy po konkretne leczenie i rehabilitacje, straciłem tylko miesiąc czasu na łykanie środków przeciwbólowych odziałujących na układ trawienny. Dziękuje panie doktorze mój powrót do sportu dzięki panu przesunął się o miesiąc nie prawidłowego leczenia.


M
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz poświęcił mi niewiele czasu, nie wyjaśnił szczegółów przypadłości.
Przepisał jedynie leki, mówiąc że po 10 dniach będzie po problemie i ze mogę uprawiać wszystkie sporty.
Kolejni lekarze skierowali mnie na zabieg (nie pilny, ale konieczny), zalecili rehabilitację i wykluczyli bieganie czy squasha.
Wyrazili też wątpliwość co do zapisanych przez dr Szypułę leków uznając je za archaiczne i już od dawna niestosowane.


P
Użytkownik zweryfikowany

Trochę chodzę ostatnio po gabinetach lekarskich , dlatego mogę powiedzieć, że wizyta u dr Szypuły była miłym zaskoczeniem. Po zadaniu mi kilkunastu pytań zbadał mnie dość dokładnie, a później, jeszcze tego samego dnia, podał mi do biodra zastrzyk, który w międzyczasie kupiłem w aptece. Od dwóch dni nie czuję bólu. Nie mogę w to uwierzyć, ale tak jest. Inni doktorzy wysyłali mnie na badania dodatkowe i przepisywali rehabilitację, maści i tabletki, ale bólu nie zlikwidowali. Dziękuję Panie Doktorze


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolonym pacjentem!!! Bez zbędnego gadania, sprawnie i profesjonalnie
Operacja wykonana wzorowo- żadnych powikłań i kłopotów.


N
Użytkownik zweryfikowany

TRAGEDIA!!! Przyszłam do doktora po skręceniu kręgosłupa. Lekarz nawet mnie nie zbadał i jedynie stwierdził, żebym przykładała termofor. Zapytałam go o plastry, stwierdził, że to super pomysł, że to pomoże, to poprosiłam go o skierowanie i nagle zmiana frontu- "nie, to jednak pani się nie przyda, tylko pani wyda nie potrzebnie pieniądze..." Pytam w takim razie co robić dalej z tym, to pan doktor mówi, rehabilitacja. Ok, więc w takim razie proszę o skierowanie, na co lekarz "alb nie, bo może sobie pani sama poćwiczyć" (?) Pytam a jak w takim razie mam ćwiczyć, żeby nie uszkodzić bardziej kręgosłupa, na co dostaję odpowiedź "właściwie"... Lekarz wydawał się bardzo nie chętny do wypisania jakiego skierowania. Wypisał jakieś leki i powiedział, żeby przykładać termofor... Cała wizyta trwała może 5 minut... NIE POLECAM!!!


N
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor nie był w stanie zdiagnozować częstego urazu łąkotki i zbagatelizował wręcz podręcznikowe objawy. Co ciekawe też przepisał bi-profenid, stwierdził, że "to nic" i za tydzień mogę z powrotem trenować... po dwóch tygodniach ledwo chodziłem, ale całe szczęście trafiłem w dobre ręce, tylko czekam teraz na zabieg. ODRADZAM!


R
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Szypuła to wspaniały człowiek i doskonały specjalista. 12 lat temu z powodzeniem operował mój mocno zniszczony staw biodrowy . Po upływie kilku lat musiałem zdecydować się na operację drugiego biodra. Trochę się bałem. Na całe szczęście znalazłem się pod opieką Doktora Szypuły ( był ordynatorem oddziału, na który trafiłem). Zaledwie kilka miesięcy po operacji, mając już dwie endoprotezy, wróciłem do pracy na pełen etat.
Doktor Szypuła jest jedynym lekarzem, do którego mam 100-procentowe zaufanie. Niezwykle błyskotliwy i uzdolniony. To przykład lekarza z pasją. Dla NIEGO nieustannie liczy się człowiek, a nie pieniądz. Stawia bezbłędne diagnozy.
Dwa lata temu zacząłem mieć problemy ze zdrowiem ( szczegóły pominę). Zdaniem pewnego ortopedy czekała mnie poważna i ryzykowna operacja.Wydawało się, że nie pozostaje mi nic innego, jak tylko czekać na nią ( zapisałem się już w kolejce).
Postanowiłem to skonsultować z Panem Doktorem Szypułą. Już sama wizyta u NIEGO w jakiś magiczny sposób ukoiła moje mocno nadszarpnięte nerwy. Pan Doktor uważnie przeanalizował moje wyniki badań i rzeczowo przedstawił, na czym będzie polegało leczenie. Wykluczył też konieczność operacji. Po kilku miesiącach mogłem odetchnąć z ulgą, bo wszystko wróciło do normy. DZIĘKUJĘ PANU, PANIE DOKTORZE!


A
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam i radze trzymać sie z dala od tego lekarza.

Ponad miesiac temu nagle zaczęło mnie kłuć w biodrze.
Wykonałem RTG, opis:
"Wzmożona sklerotyzacja w stropie panewki prawego stawu biodrowego. Poza tym stawy biodrowe i krzyżowo-biodrowe na wykonanych radiogramach w normie. Szpary stawowe zachowane, symetryczne."

Pan lekarz obejrzał i powiedział:
"no.... no mogło dojść do mikrozłamania, zwężone szpary widze... no trefne te stawy. Hm... prosze na rowerze jeździć. Jeździć, jeździć, jeździć. No i witamina C, to już nie bedę wspominał. Zdjecie prosze zachować. Za parę lat bedziemy porównywać, bo trefne te stawy u Pana. Ale prosze na rowerze jeździć i powinno przejść!".

Przypisał Bi-profenid (ketoprofen - lek przeciwbólowy / przeciwzapalny) na 5 dni, w celu, cytuje, "wzmocnienia stawów".

W moim przypadku wykazal sie calkowita niekompetencja i nieprofesjonalizmem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Wykonuje artroskopię stawów kolanowych oraz endoprotezy stawu biodrowego. Od 1981 roku praktykuje jako lekarz w ambulatorium oraz na oddziałach szp...

Zobacz pełen opisZnajomość języków

Polski