Jan Krekora

Internista, Kardiolog

14 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Wielki szacun dla pana doktora za jego człowieczeństwo, które w XXI wieku dla bardzo wielu nic nie znaczy. Polecam, polecam, jeszcze raz polecam. Sz.P. dr leczył mnie, moją mamę, brata, córkę i zięcia. Mistrzostwo świata - potrafi przywitać się z pacjentem i ustawić odpowiednio lekarstwa, jak nikt inny. Wszystkiego najlepszego Panie doktorze - tak trzymać ! ! !
  RoMaN MaRcHeWkA - ŁóDź

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Wielki szacun dla pana doktora za jego człowieczeństwo, które w XXI wieku dla bardzo wielu nic nie znaczy. Polecam, polecam, jeszcze raz polecam. Sz.P. dr leczył mnie, moją mamę, brata, córkę i zięcia. Mistrzostwo świata - potrafi przywitać się z pacjentem i ustawić odpowiednio lekarstwa, jak nikt inny. Wszystkiego najlepszego Panie doktorze - tak trzymać ! ! !
   RoMaN MaRcHeWkA - ŁóDź

  • Wspaniały lekarz i człowiek.Choruję od wielu lat,miałem kontakt z wieloma lekarzami i pierwszy raz spotkałem człowieka bezinteresownego,wrażliwego na chorobę,doskonałego fachowca w swojej dziedzinie.Dzięki niemu żyję.Serdecznie polecam Paweł T.

  • Wspaniały człowiek,doskonały fachowiec dzięki niemu żyje i mogę cieszyć się dobrym samopoczuciem pomimo iż mam tylko jedną żyłe ze stentem a pozostałe nie czynne/zatkane.
   Polecam wszystkim którzy chcą jeszcze cieszyć się zdrowiem.Dzieki Doktorze.Piotr B.

  • Z

   witam
   Jestem pod opieką Pana doktora od niedawna ale takiego fachowca jak on w swojej dziedzinie nauki jaką jest kardiologia nie spotkałam jeszcze w swoim życiu a na serce leczę się od lat.
   Jeśli ktoś chciałby skorzystać z wiedzy i fachowości doktora to z czystym sercem mogę go polecić innym pacjentom
   pozdrawiam pacjentka z Łodzi

  • P

   Super osobowość super człowiek super fachowiec jestem pod wrażeniem kultury i wiedzy Pana doktora

  • E

   Witam.Mnie polecono Pana dr Krekore dla mojej mamusi (starsza osoba).Pan dr. wita się z pacjentem i osobą towarzyszącą podając rękę.Najpierw wysłuchał mnie ( córki ) potem mojej mamy.Zadawał pytania dociekliwe co dolega ,gdzie boli itd.Co mnie na koniec wizyty zdziwiło to słowa "że zrobi wszystko i dołorzy wszelkich starań żeby mamie pomóc i żeby poczuła sie lepiej".Raczej nie często słyszę od Lekarza taki "tekst do pacjenta".Z pełną odpowiedzialnoscią polecam wspaniałego lekarza ,człowieka o duzym sercu dla chorych.Serdecznie pozdrawiam pan doktora i życzyła bym sobie i wszystkim ,aby spotykali tylko TAKICH lekarzy.

  • Mimo młodego wieku lekarz z dużą znajomościa z dziedziny kardiologii,potrafi postawić mogę z całym przekonaniem powiedzieć właściwą diagnozę,ciepło jakie z niego emanuje daje dużą wiarę w wyzdrowienie,dusza człowiek'

  • Znakomity fachowiec i człowiek o wspaniałej duszy...Życzliwy, chętny do udzielenia bezinteresowniej pomocy, kulturalny. Wspaniały psycholog z ciepłym i wyrozumiałym podejściem do drugiego (najczęściej chorego i przerażonego) człowieka. POLECAM WSZYSTKIM SERDECZNIE. Agnieszka

  • Nigdy nie zdażyło mi się trafić na tak dobrego pod każdym względem lekarza, jest trafnym diagnostą, wspaniałym człowiekiem. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni mój mąż i Ja jak również grono naszych bliższych i dalszych znajomych również pacjentów pana doktora. Serdecznie pozdrawiamy i polecamy.

  • Wspaniały człowiek i znakomity fachowiec. Kulturalny, miły, wrażliwy i dyspozycyjny. Wiele mu zawdzięczam... :) Polecam...

  Jesteś tym lekarzem?

  318

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  70

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.