Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Blik
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Bóle głowy
  • Padaczka
  • Choroba Parkinsona
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Neurologia dziecięca
  • Neurologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2

Ogólna ocena
3 opinie

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Diagnostyczno Specjalistyczne Medical Medycyna Inny

Źle zdiagnozowany zostałem przez całego Mówińskiego po pierwsze za wizytę prywatnie bierze 200zł za 5 minut nie pyta pacjęta co przeszedł ani czy w obecnej chwili jest rehabilitowany czy coś zażywa. Lekarzowi został przedstawiony rezonans z poza jego placówki o od razu stwierdził że nic nie widzi i trzeba u niego poprawić oczywiście dla pieniędzy. Po poprawie rezonansu odsyła na zabiegi płatne bez rezultatu a nawet z pogorszenie zdrowia. W tym każda wizyta kolejna w w tym czasie jest u niego płatna po 200zł i znowó mnie odsyła na robienie rezonansu całego kręgosłupa w czterech odcinkach a w tym za każdy odcinek 450zł plus tomografia głowy 950zł gdzie za opisem czekałem półtora miesiąca. Po wszystkich badaniach wymyślił sobie blokady które robił w kręgosłup gdzie najpierw musiałem wykupić receptę i oddać lekarzowi i wstrzykiwał mi co drugi dzień za 50zł!!! Każdy przez trzy tygodnie. Mój stan się tylko pogorszyła. Poszedłem do innego neurologa i od razu po pierwszej wizycie zdiagnozował kregozmyk. I jest już tylko lepiej. Nigdy więcej...


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Diagnostyczno Specjalistyczne Medical Medycyna Inny

Nie polecam. W momencie wizyty weszłam do gabinetu z kulejąca noga, ból promieniował aż z kręgosłupa, ale według Pana doktora nie było to powodem nawet do zwolnienia lekarskiego bo jak twierdził "skoro byłam w stanie wejść do gabinetu o własnych siłach to czemu by miał mi dać zwolnienie". Nie takiego podejścia oczekuje się od lekarza który ma pomagać pacjetom. Co więcej nie zlecił żadnych badań, żeby zdiagnozować co powoduje ból, stwierdził tylko że w tym przypadku może przepisać blokady.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ISPL Jakub Mowiński

Super lekarz tylko on jako jedyny wyleczył mnie z bólu i to na NFZ.Chodziłam po różnych neurologach i to prywatnie i żaden mi nie pomógł .Polecam serdecznie, oby więcej takich lekarzy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Bóle głowy
  • Padaczka
  • Choroba Parkinsona
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Neurologia dziecięca
  • Neurologia