mgr

Jakub Kusiorski

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

29 opinii +dodaj

Jestem psychologiem, terapeutą i certyfikowanym coachem, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz International Coaching Community. Moja przygoda z psychologią zaczęła… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: A-thymos Gabinet Psychologiczny. Centrum Olsztyna

  Z Panem Jakubem pracuje od trzech lat. Pomógł mi wyjść z nie jednej opresji w życiu prywatnym, ale najbardziej lubię wizyty dotyczące sfery biznesowej. Najbardziej zaskoczona byłam efektem po roku pracy i realizacji wszystkich wyznaczonych celów do osiągnięcia. Po każdej wizycie wychodzę z nową energią do pracy i działania. Polecam

 • B

  Sesje u Pana Jakuba porównałabym do normalnej przyjacielskiej rozmowy... Jednak z tą różnicą, że zawsze coś bardzo pozytywnego dzieje się w moim życiu po takim spotkaniu. Coś się wyjaśnia, coś przestaje dręczyc, coś co było problemem staje się wyzwaniem, z którym bez lęku zamierzam się rozprawić... Poruszamy tematy prywatne a także biznesowe co mi bardzo pasuje, gdyż prowadzę firmę. Bardzo polecam i pozdrawiam.

  Jakub Kusiorski2016-09-30

  Dziękuję za opinię i tak ciekawe ujęcie formy mojej pracy. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w realizacji kolejnych wyzwań.

 • A

  Pan Jakub to znakomity profesjonalista. Pomógł mi zwiększyć pewność i wiarę w siebie, osiągać postawione cele i radzić sobie w stresie. Dzięki niemu życie stało się kolorowsze, a mi po prostu łatwiej się żyje! Szczerze polecam i pozdrawiam!

  Jakub Kusiorski2015-11-29

  Dziękuję za miłe słowa i jednocześnie życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam serdecznie!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczerze polecam wizyty u Pana Jakuba. Trafiłam do jego gabinetu kierując się opiniami z internetu i nie żałuję tej decyzji. Jest doskonałym specjalistą i profesjonalistą. Dzięki kilku spotkaniom i rozmowom odzyskałam radość życia i poczucie własnej wartości . Pomógł mi pogodzić się z niepełnosprawnością dziecka. W konstruktywny i skuteczny sposób pozytywnie wpłynął na zmianę sposobu myślenia,  lepszą organizację codziennych obowiązków. Uważnie słucha, trafnie określa problem, wskazuje możliwe rozwiązania i wspiera rozwój. Jestem za to szczerze wdzięczna.

  Jakub Kusiorski2015-11-29

  Dziękuję za opinię, jednak tych wszystkich efektów, w tak krótkim czasie nie udało by się osiągnąć bez Pani zaangażowania i pracowitości oraz otwartości na "nowy punkt widzenia". Tak więc z mojej strony serdecznie gratuluję wprowadzania w życie tych wszystkich zmian. Pozdrawiam!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pana Jakuba trafiłem za namową przyjaznej mi osoby. Pomimo tego, iż sam nie potrafiłem sprecyzować z jakim problemem przychodzę, Pan Jakub swoim profesjonalizmem potrafił znaleźć "ognisko zapalne", które męczyło moją duszę a potem znaleźć odpowiednie narzędzia by pomóc mi je ugasić. Dziękuję, polecam z całego serca! Sebastian

  Jakub Kusiorski2015-08-31

  Panie Sebastianie, dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!

 • O

  Jakub jest świetnym coachem i psychologiem. Pracuje z nim na płaszczyźnie biznesowej jak i prywatnej. Potrafi zadawać świetne, celne pytania, które prowadzą do obiektywnego patrzenia na swoje sprawy co pomaga podjąć odpowiednie decyzję. Przeczytałem wiele książek z zakresu rozwoju osobistego, ale muszę przyznać, że nic nie zastąpi rozmowy i komentarza profesjonalisty. Gorąco polecam wszystkim tym, którzy marzą o realizacji marzeń, pragną poznać techniki lepszej organizacji czasu pracy (np. 4 godziny dziennie) , dążą do większej efektywności w działaniu, a także szukają wskazówek jak utrzymywać dobre, zdrowe relacje z najbliższymi.

  Jakub Kusiorski2015-05-29

  Dziękuję bardzo za opinię. Przy okazji gratuluje dotychczasowych sukcesów i jednocześnie trzymam kciuki za pomyślną realizację kolejnych postawionych sobie celów. Pozdrawiam serdecznie!

 • P

  Bardzo polecam pana Jakuba jest bardzo fachowym specjalistą pomógł mi przezwyciężyć nerwicę oraz pogarszającą się depresję spowodowaną złym stanem zdrowia.

  Jakub Kusiorski2015-04-04

  Panie Pawle, dziękuję za opinię. Miło było móc towarzyszyć Panu w procesie zmiany. Pozdrawiam serdecznie!

 • M

  Pan Kusiorski jest świetnym specjalistą. Ja i mój mąż trafiliśmy do niego z powodu kłopotów małżeńskich, ale po wielu spotkaniach znowu potrafimy się porozumieć. Dzięki terapii u Pana Jakuba zrozumieliśmy jak postępować, żeby "wszystko grało". Wiele razy przekładaliśmy spotkania i nie było z tym najmniejszego problemu. Nie byliśmy "naciągani" na wizyty i tak naprawdę ilość spotkań zależała od nas i naszych problemów. Pan Kusiorski jest bardzo zaangażowany w swoją pracę, dzięki czemu efekty są widoczne. Bardzo polecam tego specjalistę!

  Jakub Kusiorski2015-04-04

  Pani Martyno, dziękuję za opinię. Życzę Państwu wielu wspólnych szczęśliwych chwil i satysfakcji z Waszego związku. Pozdrawiam serdecznie!

 • A

  Trafiłam do Pana Jakuba, gdyż zmagałam się z zaburzeniami odżywiania. Po pierwszej wizycie opuściłam gabinet z ogromną nadzieją na rozwiązanie moich problemów. Każda kolejna wizyta była dla mnie cennym doświadczeniem. Zaufałam Panu Jakubowi i nie zawiodłam się. Profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i pasja to zdecydowane atuty Pana Jakuba. Nie było łatwo - na wizyty dojeżdżałam ponad 100 km w jedną stronę, jednak z czystym sumieniem stwierdzam, że było warto. Dziś inaczej patrzę na otaczający mnie świat, a przede wszystkim na siebie. Pan Jakub jest psychologiem godnym polecenia.

  Jakub Kusiorski2014-11-28

  Pani Anno, dziękuję za opinię i okazane mi zaufanie. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z efektów naszej współpracy. Miło jest obserwować jak ludzie przyjmują odpowiedzialność za swoje życie i wdrażają zmiany. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!

 • A

  Na coaching z Jakubem Kusiorskim zdecydowałem się po namowie trenera. Coaching to ciekawa forma współpracy, która otworzyła mi oczy na wagę kwestii mentalnych w zawodowym sporcie. Kompetencje, które zacząłem wzmacniać i rozwijać oraz poznane techniki przyniosły korzystne rezultaty już po pierwszych spotkaniach. Zarządzanie emocjami to bardzo ważny aspekt w profesjonalnym sporcie – mój stan spokoju, efektywnego relaksu i skupienia jest coraz większy przez co osiągam coraz lepsze wyniki.
  Arkadiusz Brzozowski - Mistrz Europy w Windsurfingu RS:X

  Jakub Kusiorski2014-11-28

  Arku, dziękuje bardzo za opinię i miłe słowa. Stanąć na podium po raz pierwszy to niełatwe zadanie, ale prawdziwą miarą sukcesu w sporcie jest utrzymać się w czołówce w kolejnych sezonach. Z tego powodu gratuluję Ci kolejnych sukcesów i obu medali zdobytych w tym roku. Oby tak dalej!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, terapeutą i certyfikowanym coachem, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz International Coaching Community. Moja przygoda z psychologią zaczęła się w 2000 roku. Od 9 lat prowadzę własną działalność, gdzie koncentruję się głównie na pracy terapeutycznej oraz na coachingu. Regularnie prowadzę szkolenia i warsztaty, a okazjonalnie, gościnnie wykładam w zaprzyjaźnionych szkołach wyższych. Jestem pierwszym i jedynym psychologiem w Olsztynie, który uzyskał międzynarodową certyfikację ICC. Dzięki zdobytym kwalifikacjom mogę zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług i sprawdzone, zarezerwowane dla wąskiego grona profesjonalnych coachów narzędzia wspomagające rozwój i osiąganie założonych celów. W dalszym ciągu rozwijam się i dokształcam pod okiem autorytetów krajowych i zagranicznych.

  Fascynują mnie momenty bliskiego spotkania z drugim człowiekiem, staram się stwarzać przestrzeń, w której wspólnie odnajdujemy nowe kierunki rozwoju. Wierzę, że każdy człowiek nosi w sobie potencjał, który pozwoli mu uczynić swoje życie szczęśliwym i satysfakcjonującym - gdybym w to nie wierzył i nie doświadczył tego osobiście nie zajmowałbym się tą dziedziną i nie wiedziałbym skąd czerpać inspirację.

  Niezależnie od formy spotkań jaką Państwo wybiorą (terapia indywidualna, terapia par, konsultacje biznesowe, coaching itp.) - naszą współpracę zaczynamy zawsze od godzinnej konsultacji. Ma ona na celu dobór odpowiedniej formy współpracy, określenia jej przebiegu oraz zapewnienie Państwu szansy na rozwianie wszelkich wątpliwości i udzielenie odpowiedzi na interesujące Was pytania.

  Osoby zainteresowane pracą ze mną zapraszam do kontaktu.

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (Warszawa 2004)
 • Wyższa Szkoła Humanistyczna w Gdańsku
 • International Coaching Community (Lambent)
 • Practicioner in Art of NLP (Warszawa)
 • Business building & Introduction to coaching (Noble Manhattan)
 • Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach I stopień (Sopot)
 • Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach II stopień (Sopot)
 • International Mental Training (Scandinavian International University)
 • Mindfulness Coaching (International Coaching Community Academy)
 • Coaching Summit (International Coaching Community Academy)
 • Podstawy Terapii Prowokatywnej (Instytut Komunikacji Prowokatywnej)
 • Racjonalna Terapia Zachowania
 • Techniki Poznawczo-Behawioralne w Coachingu
 • Team Coaching (ICC & Team Coaching Comprehensive)
 • Negocjacje w Biznesie - warsztaty dla zarządzających (Francuski Instytut Gospodarki)
 • Profesjonalny Mentor Biznesowy (Instytut Kogniwistyki)
 • The Art & Science of Coaching (Erickson International)
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Stowarzyszenie EULEUTERIA w Warszawie - członek (2003 - 2004)
 • I Klinika Psychiatryczna Akademii Medycznej w Warszawie (01.2003 - 06.2003)
 • Fundacja CAIROS w Warszawie (2002 - 2003)
 • Poradnia Uzależnień ul. Dzielna 7 w Warszawie (2001 - 2004)
 • Gminny Punkt Konsultacyjny ds. Uzależnień w Konstancinie Jeziorna (2001 - 2004)
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia