Adresy (2)

Lanca 3/5, Olsztyn
A-thymos Gabinet Psychologiczny. Centrum Olsztyna


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
89 651..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 250 zł

Konsultacja psychologiczna • 250 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Fascynują mnie momenty bliskiego spotkania z drugim człowiekiem, staram się stwarzać przestrzeń, w której wspólnie odnajdujemy nowe kierunki rozwoju. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Stres
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (Warszawa 2004)
 • Wyższa Szkoła Humanistyczna w Gdańsku
 • International Coaching Community (Lambent)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


250 zł

Konsultacje Online

Konsultacje online odbywają się za pomocą narzędzia do wideo-konsultacji oferowanego przez portal Znany-Lekarz. Po wybraniu dogodnego terminu proszę postępować zgodnie z instrukcją.

Istnieje także możliwość konsultacji przez Skype, Face Time lub Whatsapp. W przypadku chęci skorzystania z tym form konsultacji zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jakub Kusiorski


Konsultacja psychologiczna


250 zł

Konsultacje Online


Konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)


Lanca 3/5, Olsztyn

od 200 zł

A-thymos Gabinet Psychologiczny. Centrum Olsztyna


Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)


Lanca 3/5, Olsztyn

250 zł

A-thymos Gabinet Psychologiczny. Centrum Olsztyna

Pozostałe usługi

Coaching


Lanca 3/5, Olsztyn

400 zł

A-thymos Gabinet Psychologiczny. Centrum Olsztyna


Konsultacja psychoterapeutyczna dla par


Lanca 3/5, Olsztyn

od 360 zł

A-thymos Gabinet Psychologiczny. Centrum Olsztyna


Konsultacja psychoterapeutyczna dla rodzin


Lanca 3/5, Olsztyn

od 360 zł

A-thymos Gabinet Psychologiczny. Centrum Olsztyna


Psychoterapia


Lanca 3/5, Olsztyn

od 200 zł

A-thymos Gabinet Psychologiczny. Centrum Olsztyna

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: A-thymos Gabinet Psychologiczny. Centrum Olsztyna konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Po pierwszej wizycie rozjaśniło mi się wiele, mam nadzieje ze każda kolejna będzie jeszcze bardziej owocna! Polecam w 100%

mgr Jakub Kusiorski

Dziękuję bardzo za podzielenie się swoją opinią. Pozdrawiam i do zobaczenia!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje Online Inny

Dzięki Panu Jakubowi zmieniłam swoje życie o 360 °, za co jestem ogromnie wdzięczna. Już po kilku spotkaniach uwierzyłam, że zmiany w życiu są potrzebne i nie należy się ich bać. Zmieniłam pracę, wyprowadziłam się do większego miasta i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem osobą spełnioną. Rozwijam się zawodowo, jestem doceniana przez przełożonych i czerpię z życia pełnymi garściami.

mgr Jakub Kusiorski

Dziękuję za podzielenie się opinią. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje Online konsultacja psychologiczna


Z Panem Jakubem znam się od lat i zawsze gdy przychodzę do niego z głową pełną pytań, po wizycie następuje ogromna ulga i jasność.
Pan Jakub zręcznie rozwiewa moje wątpliwości, często posługując się przy tym trafnie wybranymi przykładami ze swojego życia prywatnego.
Bardzo cenię sobię te wizyty, dlatego polecam je każdemu, kto szuka profesjonalnej porady.

mgr Jakub Kusiorski

Jakubie, dziękuję za miłe słowa. W pracy używam rozmaitych narzędzi, a dzielenie się doświadczeniem w ramach konsultacji psychologicznych to jedno z nich. Cieszę się, że okazjonalne spotkania Ci służą. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje Online konsultacja online

Poszukując psychologa czy coucha mentalnego - potrzebowałam pewności, że trafię do kogoś kto zaangażuje się w pomoc i będzie umiał jej udzielić. Tu na portalu ''ZnanyLekarz" zaczęłam czytać opinie o specjalistach i właśnie te do Pana Jakuba mnie przekonały - chociaż bardzo ciężko było się przełamać i przyznać przed sobą.

Pracuję na co dzień za granicą kraju, a w Polsce bywam rzadko, stąd też oprócz wizyt stacjonarnych, raz w miesiącu odbywamy sesje on-line. Z Panem Jakubem mogę porozmawiać o wszystkim i zawsze otrzymuję fachową opinię jak i wsparcie, że z każdym problemem możemy sobie poradzić i znaleźć na niego rozwiązanie.

Sesje online, niczym nie różnią się od spotkań stacjonarnych - poza tym, że rozmawiamy przez ekran komputera jak z przyjacielem, z którym na ten moment spotkać się nie możemy. We własnym domu, przy swoim komputerze, pijąc herbatę czy kawę. Nie zawsze jest kolorowo, czasem emocje biorą górę, jednak zawsze oprócz profesjonalizmu czuję wsparcie i zaangażowanie - a tego przecież szukamy próbując rozmawiać.

Sesje on-line to komfortowe rozwiązanie dla tych osób, które tak jak ja strasznie obawiały się spotkania w 4 oczy - zawsze punktualnie na czas, bez problemów technicznych, a nawet jeśli wystąpią, to czasem porozmawiamy sobie dłużej i nigdy nie odczułam z tego powodu niezadowolenia czy zniecierpliwienia.

Sama przechodziłam przez wiele smutnych chwil, które wpłynęły na mnie, moje zachowanie, moich najbliższych. Pan Jakub uświadomił mnie, jak mogę to zmienić i jak mogę pracować na co dzień by to postrzeganie życia i ludzi - zmienić.

Jeśli lubisz książki - poleci wiele ciekawych książek. Jeśli wolisz film - znajdzie odpowiedni film. Nawet jeśli nic nie chcesz zrobić - znajdzie sposób by do Ciebie dotrzeć. Jest szczery i konkretny. Jestem gadułą i zawsze potrafił mnie wysłuchać, a nawet po kilku miesiącach przypomnieć w rozmowie o czymś - o czym mówiliśmy kilka miesięcy temu. Nie chciałam robić nic i nic nie robiłam - a po wspólnych rozmowach zaczęłam czytać książki, oglądać filmy, wykonywać wszelakie zadania, ,,odrabiać prace domowe'' i spełniać pasje.

Polecam Pana Jakuba każdemu kto się ,,wacha'' - rozmowa jest prywatna, daje poczucie bezpieczeństwa i co najważniejsze efekty nawet jeśli nie wierzymy, że tak będzie. W kwestii kosztów sesji odpowiem - warto inwestować w siebie to zawsze procentuje.

Polecam serdecznie!
Panie Jakubie do usłyszenia/zobaczenia!

mgr Jakub Kusiorski

Pani Moniko, bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią oraz za to, że poświeciła Pani czas, by tak szczegółowo opisać Pani wrażenia z naszej współpracy. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: A-thymos Gabinet Psychologiczny. Centrum Olsztyna konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

Opinię Panu Jakubowi wystawiam prawie rok po zakończonej terapii, ponieważ wychodzę z założenia, że pomoc psychologiczna oczywiście jest ważna tu i teraz, ale przede wszystkim ma dać wymierny efekt w przyszłości. Pan Jakub przeprowadził mnie przez wiele problemów, od bardzo błahych po te zdecydowanie mniej. Jestem ogromnie wdzięczna za empatię i podejście do każdego z aspektów tak poważnie, jak poważny był to dla mnie na danym etapie problem. Uważam, że nie jest to psycholog dla każdego. Ten, kto szuka "osoby do wygadania" może się rozczarować. Pan Jakub podchodzi do problemów zadaniowo, szybko określa cele, nad jakimi należy pracować (oczywiście nie narzuca ich sam, zmusza pacjenta do ich samodzielnego sformułowania). Uważam, że to strzał w dziesiątkę, bez zbędnego rozgrzebywania (najprawdopodobniej zbędnych) okoliczności. Nie było spotkania bez "pracy domowej". Zawsze wychodziłam z otwartym umysłem i rzeczami do przemyślenia, zrobienia, przeczytania. Taki system jest motywujący, skuteczny i zapewnia terapii ciągłość - nie żyjemy od spotkania do spotkania, ale wykorzystujemy również czas pomiędzy. Pan Jakub jest osobą wrażliwą, ale też krytyczną. Jeżeli słusznie zauważy, że błądzimy, przesadzamy, albo po prostu nie mamy racji - powie to. Wszystko, co zostało omówione na spotkaniach, procentuje do dziś i uważam, to za najlepszą rekomendację.

mgr Jakub Kusiorski

Pani Natalio, dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Cieszę się z trwałych efektów naszych sesji - zawdzięcza to Pani swojej otwartości na zmianę i zaangażowaniu. Opis mógłby sugerować, że to wymagający proces, a w sumie rozwój osobisty traktować można w formie ciekawej przygody. Pozdrawiam serdecznie i gratuluję osiągnięć!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: A-thymos Gabinet Psychologiczny. Centrum Olsztyna psychoterapia

Przyszedłem do Pana Kusiorskiego z problemem osowiałości, brakiem motywacji do działania i lękami społecznymi. W ciągu kilku wizyt nie udało mu się do mnie dotrzeć, brakowało mi konkretów, jasnych wytycznych na wyjście z problemu (specjalista raczej zostawia sposoby rozwiązania kłopotów pacjentowi, jedynie go naprowadzając na inne toki myślenia i dając wskazówki - dla mnie okazało się za mało). 250 za wizytę zbyt drogo, żeby kontynuować.

mgr Jakub Kusiorski

Panie Macieju, w czasie ostatniej rozmowy stwierdził Pan, że jest Pan zadowolony z naszej współpracy. Zaproponowałem Panu szereg wskazówek i rozwiązań, by pomóc w dokonaniu zmian. Czasem niestety ten proces trwa dłużej niż kilka sesji, zwłaszcza, gdy problemy narastają latami. Bez zaangażowania ze strony klienta wspomniane zmiany są niemożliwe. Proszę spokojnie zastanowić się nad wskazówkami, których Panu udzieliłem i spróbować wcielić je w życie. Jeżeli odczuwa Pan niedosyt zapraszam do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam i życzę zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje Online konsultacja online

Odbyłem kilka konsultacji online z panem Jakubem i muszę stwierdzić, że jestem w pełni zadowolony. Pan Jakub zawsze był punktualny, w pełni profesjonalny, cierpliwy oraz szybko był w stanie zrozumieć istotę mojego problemu. Dzięki jego wskazówkom już po krótkim czasie byłem w stanie spojrzeć na sytuację z nowej perspektywy i w znacznym stopniu rozwiązać mój kłopot. Z całego serca polecam konsultacje u pana Jakuba!

mgr Jakub Kusiorski

Panie Macieju, dziękuję bardzo za podzielenie się opinią. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: A-thymos Gabinet Psychologiczny. Centrum Olsztyna Inny

To było, to czego mi brakowało, tej "wisienki na torcie". Polecam spotkanie z Panem Jakubem. Jeśli komuś brakuje czegoś do pełni spełnienia w życiu, tylko nie wie czego, to spotkanie otworzy nowe możliwości. Rozmowa na pewno pomoże,aby nie szukać dziury w całym i poprostu cieszyć się życiem, doceniać każdy dzień bo "wczoraj" nie ma znaczenia. Dziękuję

mgr Jakub Kusiorski

Pani Marzeno, dziękuję za podzielenie się opinią i serdecznie pozdrawiam.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje Online konsultacja online

Bardzo się cieszę, że na mojej ścieżce rozwoju osobistego pojawił się Pan Jakub. Wielokrotnie pomagał mi rozwiązywać problemy, z którymi sam sobie nie radziłem.
Jest bardzo dobrym specjalista, który z uśmiechem i pasja podchodzi do swojego pacjenta. Serdecznie polecam wszystkim, którym brakuje wiary w siebie i motywacji do zmian.

mgr Jakub Kusiorski

Panie Robercie, bardzo dziękuję za miłe słowa i za zaufanie. Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje Online konsultacja online

Jako klientka Pana Jakuba chciałam podziękować za współpracę. Pan Jakub jest profesjonalny, posiada duże doświadczenie i bardzo szeroką wiedzę, do tego wszystkiego jest również sympatyczny :) Bardzo się cieszę, że pod okiem Pana Jakuba mogłam pracować nad sobą i zgłębiać "tajniki wiedzy" :) Pomoc, którą otrzymałam w trudnych momentach była bezcenna. Dużym ułatwieniem była możliwość spotkań Online, które zawsze odbywały się punktualnie, bez problemów technicznych i były tak samo profesjonalne jak wizyty w gabinecie. Dziękuję i szczerze polecam :)

mgr Jakub Kusiorski

Pani Dario, dziękuję za podzielenie się swoimi odczuciami. Życzę powodzenia w zgłębianiu "tajników wiedzy" i w dalszym procesie rozwoju osobistego.
Pozdrawiam serdecznie:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Fascynują mnie momenty bliskiego spotkania z drugim człowiekiem, staram się stwarzać przestrzeń, w której wspólnie odnajdujemy nowe kierunki rozwoju. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Stres
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (Warszawa 2004)
 • Wyższa Szkoła Humanistyczna w Gdańsku
 • International Coaching Community (Lambent)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień

Staże

 • Stowarzyszenie EULEUTERIA w Warszawie - członek (2003 - 2004)
 • I Klinika Psychiatryczna Akademii Medycznej w Warszawie (01.2003 - 06.2003)
 • Fundacja CAIROS w Warszawie (2002 - 2003)
Zobacz więcej


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania