dr hab. n. med.

Jakub Kaźmierski

Psychiatra

11 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adiunkt - Klinika Psychiatrii Wieku Podeszłego i Zaburzeń Psychotycznych; Uniwersytet Medyczny w Łodzi; Kierownik Oddziału Zaburzeń Psychotycznych - Centralny Szpital Kliniczny Un... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Adiunkt - Klinika Psychiatrii Wieku Podeszłego i Zaburzeń Psychotycznych; Uniwersytet Medyczny w Łodzi;
  Kierownik Oddziału Zaburzeń Psychotycznych - Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Czechosłowacka 8/10  Prywatny Gabinet Psychiatryczny – Specjalistyczna Praktyka Lekarska
  Plac Pokoju ¾, Łódź
  Umawianie wizyt pod numerem telefonu:

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Takiego lekarza szukać ze świeczką. Prawdziwy lekarz z powołania jakich mało. Poświęca mnóstwo czasu na każdego pacjenta, widać że cały czas myśli, analizuje. Mojego syna prowadzi od długiego czasu. Poprawa była niemal natychmiastowa i już nie było gorszych okresów jak wcześniej. Odpowiednio dobrał leki i ich dawkowanie. Widać, że nie robi tego dla pieniędzy tylko żeby pomagać ludziom. Do tego bardzo sympatyczny dla każdego. Szkoda, że tak późno na niego trafiliśmy, ale lepiej późno niż wcale jak to się mówi. Pozdrawiam Pani Krystyna z Dawidkiem

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Widzi pacjenta i jego problemy,a nie korzyści finansowe. W razie konieczności można do niego dzwonić 24 godziny na dobę, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ten człowiek doskonale wie co to przysięga Hipokratesa. Zdecydowanie polecam. Leczy nowocześnie i skutecznie.

 • bardzo dobry

  Potwierdzam poprzednie opinie i serdecznie dziekuje doktorowi za pomoc. To ludzki lekarz, z drugiej strony przekonałem się że ma też dużą wiedzę i wie co robi. Czasami potrzeba cierpliwości w walce z problemami ale efekt jest w trakcie leczenia u doktora bardzo dobry. To lekarz który dba o pacjentów.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz i diagnosta. Nie jest zadufany w sobie, można o wszystko spokojnie się zapytać. Leczę się u doktora i od zmiany leczenia bardzo dobrze się czuję.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • bardzo dobry

  ŻYCZLIWY, SPOKOJNY, POTRAFI SŁUCHAĆ, KOMPETENTNY,DUŻA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE!!! PROFESJONALISTA! NIE MA LEPSZEGO DOKTORA!!!

 • bardzo dobry

  Mnie bardzo pomógł w walce z lękami. Ma dużą wiedzę i dobre podejście do pacjenta. Rzeczywiście angażuje się w to co robi.

 • bardzo dobry

  Pan doktor Kaźmierski od roku prowadzi mojego tatę i jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Cenię w doktorze jego profesjonalizm, cierpliwość i zaangażowanie. Przy każdej wizycie przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem i w sposób przystępny wyjaśnia związane z chorobą problemy.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • bardzo dobry

  Doktor prowadzi mnie od dłuższego czasu, mam do niego dużo zaufania. Zawsze jest profesjonalny, przygotowany do wizyty. Przy tym jest bardzo ludzki, życzliwy, widać ze skupia się na problemach pacjenta, poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi. Zgadzam się z opiniami że to najlepszy specjalista.

 • bardzo dobry

  Doktor potrafi wczuć się w pacjenta. Dokładnie wysłuchuje. Leczenie też nowoczesne i skuteczne. Zdecydowanie polecam.

 • bardzo dobry

  Pana Doktora mogę chyba określić jako specjalistę od choroby Alzheimera. Bardzo pomógł mojej mamie z tą chorobą, dobrał odpowiednie leki, jest spokojniejsza, pogodniejsza. Doktor zwraca uwagę na interakcje między lekami, na inne choroby pacjenta, serdeczny człowiek. Z tego co wiem pracuje także w ośrodku dla osób z chorobą Alzheimera.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online