lek.

Jacek Rafało

Neurolog

34 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Jestem neurologiem. Zapraszam w każdy wtorek do Centrum Zdrowia i Rehabilitacji "MERKURY" w Gdynii. W pozostałe dni NZOZ REVIMED Gdansk ul.Abrahama 1A W oparciu o medycynę manu... więcej

Adresy i cenniki

 • 708
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Mniej niż 5
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Zwykła wizyta od 170 zł
  Pierwsza wizyta 200 zł
  Zwykła wizyta
  Zwykła wizyta od 150 zł
  Badanie neurologiczne, terapia od 150 zł
 • Usługi

  Zwykła wizyta od 170 zł
  Pierwsza wizyta 200 zł
  Zwykła wizyta
  Zwykła wizyta od 150 zł
  Badanie neurologiczne, terapia od 150 zł

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem neurologiem. Zapraszam w każdy wtorek do Centrum Zdrowia i Rehabilitacji "MERKURY" w Gdynii.
  W pozostałe dni NZOZ REVIMED Gdansk ul.Abrahama 1A
  W oparciu o medycynę manualną w Centrum Merkury prowadzone jest kompleksowe leczenie schorzeń bólowych kręgosłupa: bólów i zawrotów głowy, bólów karku, ramion, bólów krzyża, rwy barkowej oraz kulszowej, dyskopatii oraz bólów i drętwień kończyn.

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  dzisiaj wróciłem od doktora i jestem zaskoczony przez trzy mięsiące chodziłem od lekarza do lekarza i tylko kasa 15 min i 200zł , a tu niespodzianka nastawił mnie bardzo dobrze troche bolało ale wszystko wskoczyło na miejsce polecam doktora jest z powołania.

 • bardzo słaby

  Dr Rafalo na trzech wizytach które u niego odbyłem stawiał mnie na dwóch najzwyklejszych wagach łazienkowych i na tej podstawie nastawiał miednicę, której przekrzywienie miało być powodem dolegliwości bólowych. Według mnie ten sposób diagnozy jest niewiarygodny, bo wystarczy przenieść ciężar ciała z nogi na nogę i już waga pokazuje przekrzywienie w drugą stronę. Wizyty nie pomogły mi uporać się z problemem, który naprowadził mnie do doktora. Podczas wizyty dodatkowo miałem "nastawiany" kręgosłup co może być bolesne ze względu na nadrywanie przyczepów mięśni.

 • bardzo dobry

  Trafiłem do doktora Rafało z dyskopatią w odcinku lędźwiowo-krzyżowym. Nastawianie kręgosłupa, zestaw ćwiczeń i porada: wszystko to konkretnie, sympatycznie, nietanio, ale efektywnie! Po raz pierwszy po nastawianiu kręgosłupa czułem się jak nowonarodzony!

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny specjalista i wspaniały człowiek, pełen empatii dla pacjenta. Zabieg manualny szybki i bezbolesny. Pan doktor wytłumaczył mi /nawet obrazowo na szkielecie/ na czym polega mój problem z kręgosłupem i co go pogłębia. Doradził też jak sobie pomóc w prosty sposób poprzez modyfikację codziennych czynności. Z pewnością skorzystam w przyszłości. Polecę również każdemu, kto ma problem z kręgosłupem oraz szuka dobrej i fachowej porady lekarskiej.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry i wyjątkowo kontaktowy. Wyjaśnia bardzo dokładnie problem i w czasie wizyty stara się ulżyć pacjentowi. Polecam wszystkim którzy maja problemy z kręgosłupem.

 • bardzo dobry

  Jak mnie powygina, to aż kości trzeszczą, ale dzięki temu można jakoś funkcjonować. Chodzę do dr raz na kilka lat (już ponad 15l) i pomaga.

 • bardzo dobry

  Super lekarz, pomógł mi natychmiastowo. Naprawdę polecam. Zapisał dodatkowe zabiegi i ćwiczenia. Wytłumaczył wszystko od A do Z

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam innym. Po 3 miesiącach okropnych bólów kręgosłupa wreszcie ktoś mi pomógł.

 • bardzo dobry

  Tak jak poprzednim razem strzał w dziesiątkę. Duża intuicja i wiedza, wysoka kultura osobista, humor - wizyta i leczenie godne polecenia!

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz. Z powodu bólu kręgosłupa w ogóle nie mogłam się ruszać. Po wizycie u doktora Rafało, ból minął. Dr dosłownie postawił mnie na nogi. Pomógł też mojej koleżance, która wcześniej przez wiele miesięcy nie mogła uporać się z bólem krzyża. Polecam!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online