Adresy (2)

Jarzębinowa 2, Grójec
Praktyka Stomatologiczna Sp.j. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Kasztanowa 24, Grójec
Gabinet Dentystyczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Ja u Rodzinny Proskura jako chory byłem dwu krotnie.Bywałem w innych gabinetach i mam doświadczenia spostrzeżenia.Praca wykonana tam jest dokładnie .Pierwszy raz otrzymałem paragon fiskalny co oznacza gwarancje .a po za tym świadczy.że zakład ten jest uczciwy w stosunku do Państwa Polskiego ,Można się spodziewać że też uczciwie traktują swoje obowiązki.Sytuacja że wykonane wypełnienie wypadnie może mieć przyczyny różne np,źle wykonany zabieg.spożycie przez posiadacza plomby twardej materii np.orzech,kostka,a może stanu zapalnego który dzieje się wewnątrz organizmu pod zębem i nie jest to związane ze źle wykonanym zębem ale stanem człowieka.Więc przypisywanie winy dr.Proskurze może być chybione,Ja jestem zadowolony i pod wrażeniem precyzji wykonanych na mnie usług.A wysokość ceny jest związana z jakością a także z płaconymi podatkami.Woźniak Robert Grójec.


E
Użytkownik zweryfikowany

Z całego serca polecam. Gabinet dentystyczny do którego chodzimy całą rodzina a moje dzieci po ciężkich doświadczeniach w warszawskich gabinetach do tego wchodzą uśmiechnięte a wychodzą szczęśliwe. Szczególne (z doświadczenia) ukłony w kierunki córki Państwa Proskurów - Pani Izy. Wprost stworzona do leczenia zębów u dzieci. Rewelacyjne podejście, olbrzymia cierpliwość, wyrozumiałość. Moje dzieci bardzo bały się dentysty a dzięki Pani Izie fruną do gabinetu :) (ja zresztą też). Jeżeli ktoś twierdzi że drogo to ja uważam że ceny są proporcjonalne do jakości wykonywanych usług a brak strachu na słowo dentysta tak naprawdę jest bezcenne :). Polecam PS. mówicie o humorach a tak naprawdę zastanówmy się jakie my byśmy mieli po całodziennym patrzeniu w czyjąś szczękę :) Jeszcze raz polecam pod każdym względem :)


K
Użytkownik zweryfikowany

jeśli chodzi o moje doświadczenie z gabinetem pana proskury nie mam najlepszego zdania. Kiedyś był człowiek w poczekalni z ostrym bólem zęba czekał sporo czasu aż pan doktor łaskawie zejdzie do niego a jak już zszedł oznajmił żeby człowiek przyszedł za dwie godziny bo on się nie rozerwie.bardzo mi się to nie spodobało jak podszedł do klijęta z bólem. Widać że traktuje ludzi jak z łaski.i jeszcze jedno proszę dokładnie pytać o cenę leczonego zęba przed leczeniem bo zdarzyło mi się zapłacić za kanałowe ponad 1tyś złoty to jest chyba lekka przesada.nawet w warszawie nie spotkałem się z taką ceną .


B
Użytkownik zweryfikowany

Szanowny Pan Doktor mimo powrzechnej wzorowej opinii stomatologa, na której zarabia duże pieniądze od wielu lat tak naprawdę nie zna się na swojej pracy. Byłem na wizycie rok temu, Doktor wypełnił mi ubytek i po poł roku musiałem iść do innego stomatologa na poprawienie, ponieważ plomba wypadła. Druga sprawa, nigdy nie stosuję znieczulenia, więc z góry zapowiedziałem, że sobie go po prostu nie życzę, Doktor zaczął się wydzierać, że bez znieczulenia będę mu podskawiwał na fotelu i inaczej nie zrobi. jakoś dał się przekonać, ale za znieczulenie skasował :) Myślałem, że jeśli poszedłem do "najlepszej kliniki stomatologicznej w Grójcu" to będzie full wypas, a okazała się lipa!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam! Chodzę do Pani doktor, a leczenie kanałów mam u Pana Proskury! i jestem szczęśliwa, że się tam znalazłam. Po systematycznym leczeniu zębów przez wiele lat w innym gabinecie w Grójcu okazało się że 90% zębów jest do ponownego leczenia. Chodzę od około roku i nareszcie czuje że jestem w dobrych rękach. A i efekty są, bo zęby wreszcie przestały boleć. Sprzęt bardzo dobry, obsługa profesjonalna, podejście bardzo indywidualne. Przez rok czasu raz tylko zdarzyło mi się czekać około 20 min (a jestem na wizycie raz w miesiącu), więc zupelnie nie rozumiem wpisu poniżej. Naprawdę gorąco polecam!!!


D
Użytkownik zweryfikowany

Jestem po usunięciu dwóch zębów,nic nie czułam w trakcie skomplikowanego zabiegu,później też żadnego bólu. Profesjonalny sprzęt,napewno najnowocześniejszy w Grójcu, wszyscy w gabinecie mili. Bardzo polecem.


G

Klient traktowany bardzo przedmiotowo . Ceny z kosmosu , które absolutnie nie potwierdzają jakości usługi . Pacjent , który przychodzi punktualnie na umówoną godzinę , zwykle czeka conajmniej pół godziny , lub dłużej i nie słyszy nawet słowa -przepraszam. A to już jest brak elementarnych zasad kultury.
Odniosłam wrażenie , że Pan i Pani doktor uwierzyli ,że pacjenci są dla nich , a nie odwrotnie .
Szczerze odradzam . Sprawdziłam - przereklamowane .

lek. dent. Jacek Proskura

Od 2005 roku Praktyka funkcjonuje pod innym adresem. A więc pacjent nie mógł być w gabinecie w czerwcu 2010 roku


B

wszystko dobrze, o ile pani doktor ma dobry humor i wizyta jest w miarę wcześnie - odradzam pory wieczorne, gdy jest zmęczona i ostatnio wręcz wyrzywa się na pacjencie!!! Pomimo zapisu na konkretną godzinę, można liczyć na godzinne opóźnienie przyjęcia, a w trakcie trwania wizyty może się zdarzyć, że pani doktor przyjmuje innego pacjenta. I żeby chociaż padło jedno słowo wytłumaczenia / przeprosin.... wzamian można dostać wyższy rachunek!!!

lek. dent. Jacek Proskura

Od 2005 roku Praktyka funkcjonuje pod innym adresem. A więc pacjent nie mógł być w gabinecie w paźdzerniku 2009 roku


Według mnie najlepsi dentyści w Grójcu, znają się na tym co robią, ogólnie fachowa pomoc, nowoczesny sprzęt


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie