Jacek Miarka, kardiolog Nysa

dr n. med. Jacek Miarka

Zapisz

Kardiolog więcej

20 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Moniuszki 11 1, Nysa
Prywatny Gabinet Kardiologiczny.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

20 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Prawie dwa lata jestem pod opieką Pana doktora Jacka Miarki. Zaufałam i nie pomyliłam się. Z najwyższej półki Kardiolog, fachowiec, konkretny, dociekliwy. Ze mną już jest trochę lepiej. Jednak muszę stale być pod kontrolą, dziś idę na kolejną wizytę. Polecam w rodzinie i wśród znajomych, potwierdzili.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Kardiologiczny. Inny

U doktora J. Miarki leczę się od blisko 2 lat Po wielu nieprzyjemnych i mało fachowych lekarzy na jakich trafiałam tylko pan doktor był w stanie postawić diagnozy i mi pomóc Męczące mnie bóle głowy zelżały Doktor pomógł mi też przy zapaleniu oskrzeli których nikt nie słyszał Każdorazowo robi ekg i mierzy ciśnienie Mało tego ma renteg w oczach Za każdym razem trafia z diagnoza zanim otrzyma wynik Wprawdzie leczę migreny ale Pan doktor zwraca uwagę na całokształt nie tylko na to z czym się kto zgłasza W moich oczach to autorytet i że świeca szukać tak wybitnego Lekarza


Użytkownik zweryfikowany

Doktor Jacek Miarka jest jednym z najwybitniejszych kardiologów, leczę się u doktora już kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat i pomimo już ponad 70 tki trzymam się nieźle. Właśnie chce się zarejestrować do przeglądu...


.
Użytkownik zweryfikowany

To jest lekarz, nie kolega, nie przyjaciel ma leczyc a nie byc mily dla pacjetow, trafilem na oddzial z wada serca ktorej nikt wczesniej nie wykryl. EKG mialem robione wczesniej niejednokrotnie i dopiero po przyjeciu na oddzial gdzie dr. Miarka jest ordynatorem zostalo to wykryte. Jako lekarza uwazam go za fachowca !!!


A
Użytkownik zweryfikowany

W lutym na oddziale doktora leżała moja mama. Była zachwycona jego postawą.Uprzejmy,konkretny,wszystko zrozumiale wyjaśniał i mistrz w swoim zawodzie. Inne pacjentki z oddziału też bardzo chwaliły doktora. Podejście do pacjentów bardzo dobre. Ja też byłam u doktora po informację o stanie zdrowia mamy i mogę to potwierdzić.


M
Użytkownik zweryfikowany

Jeśli chodzi o doktora Miarkę, Dr Nauk Medycznych, to mogę stwierdzić tylko jedno! Doskonały lekarz , moja cała rodzina leczy sie u doktora, Jego opinie i diagnozy zawsze były trafne i doprowadały do wyleczenia. Jako Ordynator Oddziału Internistycznego Szpitala Powiatowego w Nysie, prowadzi oddział doskonale , a skąd to wiem , bo na tym oddziale leżałem kilkakrotnie i to że żyję jest najlepszym na to dowodem.


M
Użytkownik zweryfikowany

Wraz z żoną korzystamy z usług Pana doktora kilkanaście lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług.
Zgadzamy się z opinią j.w. "surowy lecz doskonały specjalista przekonaliśmy się na sobie szczerze".
Szczerze polecam
Małgorzata i Marek Hadałowie, Głuchołazy


G

Lekarz jest od tego żeby leczyć, nie od tego żeby dowcipkować z pacjentami, dr Miarka jest wybitnym specjalistą, stawia zawsze prawidłowe diagnozy i nie ma się czemu dziwić, że jest zły na pacjenta, który z nim nie chce współpracować. Ja współpracowałem i byłem bardzo mile zaskoczony efektami tej współpracy. Najlepszy lekarz jakiego spotkałem!!!!


I
Użytkownik zweryfikowany

Moze i ma specificzne podejscie do pacjenta, ale to najlepszy lekarz jakiego spotkalam!!! Przez zwykle osluchiwanie wykryl u mnie wade serca, ktora nigdy wczesniej nie "wysluchal" zaden z lekarzy badajacych mnie. Polecam!!!


G

Siedem lat temu mój brat w ciężkim stanie został przyjety na oddział R -kę doktora Miarki w godzinach wieczornych.Pomimo , że doktor nie miał tego dnia dyżuru pojawił sie na oddziale .Bardzo konkretnie przeprowadził badania i zalecił leczenie .Przez bezbłędną diagnozę i własciwe leczenie uratował życie mojemu bratu .
Od tamtego czasu ja również leczę się u doktora Miarki . Odwiedzam go często , bo niestety z wiekiem dolegliwości i chorób przybywa .Między innymi wykrył u mnie rzadką wrodzoną wadę serca i skierował na operację do Zabrza.
Szanuję go i poważam za trafne diagnozy , konkretne i rzeczowe podejście do pacjęta , ale również za to , że potrafi zrugać np. za palenie papierosów , czy zaniedbywanie leczenia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie