Adres

Moniuszki 11 1, Nysa
Prywatny Gabinet Kardiologiczny.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Jacek Miarka jest jednym z najwybitniejszych kardiologów, leczę się u doktora już kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat i pomimo już ponad 70 tki trzymam się nieźle. Właśnie chce się zarejestrować do przeglądu...


.
Użytkownik zweryfikowany

To jest lekarz, nie kolega, nie przyjaciel ma leczyc a nie byc mily dla pacjetow, trafilem na oddzial z wada serca ktorej nikt wczesniej nie wykryl. EKG mialem robione wczesniej niejednokrotnie i dopiero po przyjeciu na oddzial gdzie dr. Miarka jest ordynatorem zostalo to wykryte. Jako lekarza uwazam go za fachowca !!!


A
Użytkownik zweryfikowany

W lutym na oddziale doktora leżała moja mama. Była zachwycona jego postawą.Uprzejmy,konkretny,wszystko zrozumiale wyjaśniał i mistrz w swoim zawodzie. Inne pacjentki z oddziału też bardzo chwaliły doktora. Podejście do pacjentów bardzo dobre. Ja też byłam u doktora po informację o stanie zdrowia mamy i mogę to potwierdzić.


M
Użytkownik zweryfikowany

Jeśli chodzi o doktora Miarkę, Dr Nauk Medycznych, to mogę stwierdzić tylko jedno! Doskonały lekarz , moja cała rodzina leczy sie u doktora, Jego opinie i diagnozy zawsze były trafne i doprowadały do wyleczenia. Jako Ordynator Oddziału Internistycznego Szpitala Powiatowego w Nysie, prowadzi oddział doskonale , a skąd to wiem , bo na tym oddziale leżałem kilkakrotnie i to że żyję jest najlepszym na to dowodem.


M
Użytkownik zweryfikowany

Wraz z żoną korzystamy z usług Pana doktora kilkanaście lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług.
Zgadzamy się z opinią j.w. "surowy lecz doskonały specjalista przekonaliśmy się na sobie szczerze".
Szczerze polecam
Małgorzata i Marek Hadałowie, Głuchołazy


G

Lekarz jest od tego żeby leczyć, nie od tego żeby dowcipkować z pacjentami, dr Miarka jest wybitnym specjalistą, stawia zawsze prawidłowe diagnozy i nie ma się czemu dziwić, że jest zły na pacjenta, który z nim nie chce współpracować. Ja współpracowałem i byłem bardzo mile zaskoczony efektami tej współpracy. Najlepszy lekarz jakiego spotkałem!!!!


I
Użytkownik zweryfikowany

Moze i ma specificzne podejscie do pacjenta, ale to najlepszy lekarz jakiego spotkalam!!! Przez zwykle osluchiwanie wykryl u mnie wade serca, ktora nigdy wczesniej nie "wysluchal" zaden z lekarzy badajacych mnie. Polecam!!!


G

Siedem lat temu mój brat w ciężkim stanie został przyjety na oddział R -kę doktora Miarki w godzinach wieczornych.Pomimo , że doktor nie miał tego dnia dyżuru pojawił sie na oddziale .Bardzo konkretnie przeprowadził badania i zalecił leczenie .Przez bezbłędną diagnozę i własciwe leczenie uratował życie mojemu bratu .
Od tamtego czasu ja również leczę się u doktora Miarki . Odwiedzam go często , bo niestety z wiekiem dolegliwości i chorób przybywa .Między innymi wykrył u mnie rzadką wrodzoną wadę serca i skierował na operację do Zabrza.
Szanuję go i poważam za trafne diagnozy , konkretne i rzeczowe podejście do pacjęta , ale również za to , że potrafi zrugać np. za palenie papierosów , czy zaniedbywanie leczenia.


C


Bardzo dobry fachowiec,jako lekarz w kontakcie z pacjentem-mógłby być trochę taktowniejszy ale jesli stosuje się do jego zaleceń,jest ok.
Zdiagnozwował moja mamę na pierwszej wizycie,jego ocena sprawdziła się w 100%,mimo że mama leżała popszednio w innym szpitalu (Nie polecałam-ZOZ Prudnik-tam to dobiero olewa się pacjenta).
Panie Doktorze-niech pan troche łagodniej spogląda tymi przenikliwymi oczami i częściej sie uśmiecha,to będzie super.POLECAM !!!


G

Pamiętam doktora Jacka Miarkę z lat osiemdziesiątych XX wieku :) Zrównoważony i bezgranicznie oddany pacjentowi. Ironiczny? Tak, ale tylko wtedy, gdy należało odpowiedzieć na głupotę lub arogancję. Przy czym zawsze była to ironia ledwo wyczuwalna i na najwyższym poziomie. Jego pacjentką byłam tylko raz :) Częściej znajomą/koleżanką z pracy w Pogotowiu. W takiej właśnie pracy (pracy, gdzie trzeba szybko podejmować ważne i częstokroć ratujące życie decyzje) ujawniają się prawdziwe cechy ludzkich charakterów. Ironia jest często maską duszy, najczęściej jednak przejawem niepospolitej inteligencji; no może też być brzydką cechą charakteru, ale na tyle doktora Miarki - w XX wieku - nie poznałam :)
Żczę wszystkim pacjentom, by Doktor Jacek Miarka był dla nich takim lekarzem, jakim był pracując w Pogotowiu i Szpitalu Wojewódzkim w Tychach :) Doktorze Miarka, trzymaj się.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie