dr n. med.

Jacek Laskowski

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

5 opinii +dodaj

Jestem specjalistą od urazów stawu biodrowego, łokciowego oraz skokowego. Jako pierwszy w Polsce zacząłem wykonywać operacje kapoplastyki całkowitej stawu biodrowego sposobem BHR (Birmingham… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Carolina Medical Center

  Stanowczo nie polecam. Pan doktor proponowal operacje i koncetrowal sie na tym ile moge oszczedzic robiac to u niego, zanim zanalizowal badania RM i postawil diagnoze (z obydwoma mial problemy). Inni lekarze nie mieli problemu z odczytaniem wynikow, podali inna diagnoze i operacji nie zalecali. Najbardziej bolesne i niedokladne badanie: dwa razy po 5 minut z czterech ktore mialem w tej sprawie, ale za to najdrozsze (2*300zl=600zll). Polecam pacjentom, ktorzy maja potrzebe pojsc do najdrozszego specialisty.

 • L

  Nie polecam! Córkę bolała okolica biodra, tak, że aż utykała. Lekarz nie przeprowadził prawie żadnego wywiadu, nie zrobił notatek ze spotkania. Po badaniu USG zdiagnozował zwyrodnienia. Proponował zgłosić się za pół roku na operację i o zgrozo!!! nie robić teraz dodatkowych badań i łykać tabletki przeciw bólowe. Na szczęście po dwóch miesiącach poszłyśmy do innego lekarza i wielu, wielu innych, bo zaczął się dramat. Córka miała nowotwór kości. Gdyby learz zrobił jakiś sensowy wywiad dowiedziałby się, że ją boli przede wszystkim w nocy, co pomogłoby mu ocenić lepiej sytuację. Przyżyliśmy koszmar, którego nie da się opisać. Skończyło się dobrze, ale pozostał mi ogromny żal do doktora Laskowskiego. Polecam lekarzy ze Szpitala Klinicznego Dzieciatka Jezus przy Lindleya 4 w Warszawie - kolejka ogromna, ale są tam mądrzy, oddani pacjentom lekarze i leczą za darmo.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

 • M

  nie polecam!! gdyz za 220 zlotych nie dowiedzialam sie niczego o diagnozie nieruchomosci i bolu w mojej stopie. za 120- 150 zlotych mozna odwiedzic KAZDEGO innego ortopede i ew jednak czegos sie dowiedziec. pan laskowski podniosl na mnie glos gdy zadawalam pytania z odpowiedzia ze to on jest po studiach i 5 latach praktyki ....diagnoza byla ze bol i brak ruchu spowodowane sa bolem !!! gratuluje ze do tego musial pan tyle lat sie uczyc !!
  wiem ze mam nietypowe objawy po skreceniu kostki i mozliwe ze ten dla mnie watpliwy specjalista zajmuje sie tylko typowymi, ksiazkowymi skreceniami. bardzo tez liczylam na jego weidize gdzyz w internecie znalazlam jego projekt obrazu stopy idealnej...i chyba tylko takie go interesuja. fakt ze od 3 kwietnia do teraz nie moge zginac stopy, obciazac stawu nie mowiac o powrocie do tanca czy jakiegokolwiek sportu nie wplynal na chec dociekania mozliwej przyczyy czy diagnozy u tego "specjalisty"
  ach i jeszcze zdiwione pytanie po co nosze stabilizator...
  jeszcze raz odradzam.

 • S

  byłem w beznadziejnej sytuacji wszyscy ortopedzi u których byłem załamywali ręce, nie wiedzieli co począć ze względu na to, iż jestem młody nie chcieli podejmować się operacji wszczepienia endoprotezy. W końcu trafiłem do dr. Laskowskiego okazał się świetnym specjalistą i normalnym człowiekiem. Od jakiegoś czasu mam wszczepiony BHR i nic nie odczuwam. Czuję się tak jak wtedy kiedy byłem zdrowy.
  Wielki Szacun dla tego lekarza

 • M

  Przeprowadzil u mnie operacje kapoplastyki stawu biodrowego.Mina ponad rok a ja nie odczuwam zadnych dolegliwosci.Doskonaly specjalista.Panie doktorze dziekuje i pozdrawiam.Goraco polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą od urazów stawu biodrowego, łokciowego oraz skokowego. Jako pierwszy w Polsce zacząłem wykonywać operacje kapoplastyki całkowitej stawu biodrowego sposobem BHR (Birmingham Hip Resurfacing). Od 2003 roku wykonałem ponad 500 takich operacji. Specjalizuję się także w endoprotezoplastyce całkowitej stawu biodrowego pierwotnej i rewizyjnej (ponad 500 operacji), w operacjach korekcyjnych paluchów (ponad 500 operacji), operacjach urazów i deformacji stawu łokciowego oraz w operacjach urazów narządu ruchu.
  W latach 1993-2003 pracowałem w Klinice Traumatologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Otwocku. Od 2003 roku do chwili obecnej pracuję na oddziale Ortopedii i Traumatologii Sportowej w Carolina Medical Center.
  Od 2008 r. do 2013 r. byłem Kierownik naukowy projektu „Modelowanie matematyczne w planowaniu zabiegów osteotomii kończyny dolnej”, realizowanego na podstawie umowy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • 2005 r. – obrona pracy doktorskiej pt. „Osłabienie i zanik mięśni prostowników i zginaczy po urazach i operacjach w obrębie stawu kolanowego w ocenie klinicznej, dynamometrycznej i elektromiograficznej”
 • 1991- 1992 Centralny Szpital Kliniczny Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie ul. Szaserów 128 – staż podyplomowy
 • 1987 -1991 Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

 • „Wydolność mięśnia czworogłowego uda i mięśni zginaczy kolana po uszkodzeniach więzadła krzyżowego przedniego w ocenie dynamometrycznej i klinicznej”. J.M. Laskowski, S. Pomianowski, J. Orłowski, Chirurgia Narządu Ruchu i Ortopedia Polska, 67 (6),587-592, 2002.
 • „Osłabienie i zanik mięśni prostowników i zginaczy po urazach kolana w ocenie dynamometrycznej i klinicznej”. M. Laskowski , S. Pomianowski, J. Orłowski.
 • „Zespolenie odłamów kostnych w leczeniu złamań głowy kości promieniowej”
 • Pomianowski, G. Sawicki, J. Laskowski. Chirurgia Narządu Ruchu i Ortopedia Polska 2002; 67 (1): 25-32.
 • „Wpływ pracy w środowisku wiejskim na występowanie urazów u osób starszych” G. Grys, J Orłowski, S Pomianowski, J Laskowski, Problemy zdrowotne i społeczne osób starszych i niepełnosprawnych na wsi. Fundacja Fuga Mundi 2001, str. 264-271.
 • Birmingham Hip Resurfacing Carolina Medical Center- Laskowski J.M. Acta Clinica 2003 Lato; tom 3, Nr 2 , 167-172. „Dynamometric and Electromyographic Evaluation of the Quadriceps and Hamstring Muscles after the Knee Trauma and Treatment” J. Laskowski, S. Pomianowski, J. Orłowski. Praca wygłoszona na International Society of Biomechanics 18th. Congress w Zurichu , lipiec 2001 r.
więcej

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski
 • szwedzki
 • rosyjski
więcej

Staże

 • Diensthood Orthopedie Ziekenhius O.L.Vr Middelares Antwerpen Belgia – chirurgia kolana po urazach sportowych – prof. M. Martens (1995)
 • Mayo Clinic, Rochester Minnesota, USA „visiting clinician” Orthopedic Department (2000)