lek.

Jacek Jurka

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Pan doktor przez lata opieki nad zespołem profesjonalnych sportowców nabył szczególnej biegłości i rozumienia specyfiki urazów sportowych co z powodzeniem wdraża w swojej codzienne... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pan doktor przez lata opieki nad zespołem profesjonalnych sportowców nabył szczególnej biegłości i rozumienia specyfiki urazów sportowych co z powodzeniem wdraża w swojej codziennej pracy klinicznej. Obszarem kompetencji pana doktora jest ortopedia zachowawcza i zabiegowa, gdzie warte podkreślenia jest doświadczenie poparte znaczną ilością z powodzeniem wykonanych zabiegów artroskopowych stawu kolanowego. Indywidualne podejście do pacjenta połączone z możliwością podjęcia różnego, dostosowanego do potrzeb chorego leczenia, daje szybkie wyniki terapeutyczne niezwykle ważne w sporcie tak amatorskim jak i profesjonalnym.

  Konsultacje - Lekarz Sportowy, Ortopeda - wieloletnie doświadczenie w leczeniu urazów u wyczynowych sportowców,
  Leczenie - Operacje Zwyrodnienia Kolana, PRP - Czynniki Wzrostu.
  Interwencyjne - ostrzyknięcia, iniekcje, punkcje, blokady
  Wykonywane Operacje - Artroskopia Kolana, Rekonstrukcje więzadeł ACL, Implanty Łąkotek, Rekonstrukcja Chrząstki, Endoproteza Biodra, Endoproteza Kolana, Chirurgia urazowa - złamania kości).
  Chirurgia Rekonstrukcyjna - więzadeł, ścięgien oraz rekonstrukcje chrząstki stawowej.

Ocena pacjentów:

 • B

  Bardzo, miły, sympatyczny i życzliwy człowiek. Pomógł mi z problemem! Dzięki temu Panu nie nękają nie problemy zdrowotne. Polecam!

 • P

  Bardzo miły człowiek i świetny lekarz specjalista, dokładnie wyjaśnił problem i zaproponował kilka możliwych rozwiązań.

 • Cudowny lekarz. Rzeczowy, kompetentny i naprawdę zna się na rzeczy. Serdecznie dziękuję za wszystko i gorąco go polecam!

 • Bardzo słaby lekarz, niekompetentny, traktuje ludzi z góry. Nie poznał się na dolegliwosciach przez co do tej pory ciągną się za mną problemy zdrowotne.

 • nie poznał się na chorobie . zarozumiały, nierzeczowy,

 • Bardzo profesjonalny i rzeczowy.
  wie czym się zajmuje.

 • Byłam operowana przez tego Doktora i jestem BARDZO ZADOWOLONA!!!

 • Najlepszy lekarz jakiego spotkała. Rzeczowy,kompetentny,świetny lekarz. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Mam piekne 25 letnie ciało i dzieki Panu doktorowi sprawne. Dziękuje i wszystkim polecam tego lekarza.

 • konkretny, potrafi postawić właściwą diagnozę i robi wszystko żeby wyleczyć schorzenie

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online