Adres

Gabinet Psychoterapii
Świętego Rocha 14a lok. 53, Centrum, Białystok

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeuta, specjalistą psychoterapii uzależnień (w procesie certyfikacji). Ukończyłam Szkołę Psychoterapii Humanistycznej INTRA w Warszaw...

Zobacz pełen opis

Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychoterapia uzależnień

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M

Marek L.

Profil zweryfikowany
Lokalizacja:

Panią Izabelę poznałem na terapii alkoholowej.Ma bardzo dużą wiedzę na temat uzależnień.Dane mi bylo spędźić z panią Izą 5 tygodni na terapii,gdyby nie jej wiedza i pełen profesjonalizm oraz zangażowanie nie wiem gdzie bym teraz był. A dzięki pani Izabeli nie pijie już prawie 4 lata i życie nabrało sensu jest radość życia i świat jest bardzo fajny na trzeźwo. Polecam bardzo miłą i sympatyczną panią magister Izabelę. Pacjent Marek Ł.

mgr Izabela Oksztulska

Dziękuję

A

Aleksandra

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Izabela od pierwszego kontaktu stwarza miłą i bezpieczną atmosferę spotkania. Jest osobą godną zaufania, nie stwarza barier. Obawiałam się, że będzie mi ciężko otworzyć się i przepracowywać swoje problemy, jednak moje obawy okazały się bezpodstawne. Pani Iza sprawiła, że zadziwiająco łatwo było mi spojrzeć na swoje życie z właściwej perspektywy i zacząć nad sobą pracę, trudną, ale dającą po dość szybkim czasie rezultaty. Owoce tej pracy zbieram do dziś. Dodatkowo cechuje Panią pełen profesjonalizm i oddanie temu, co robi. Bardzo cieszę się, że przyszło mi pracować z Panią Izabelą.

mgr Izabela Oksztulska

Dziękuję

W

Waldemar

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Wielokrotnie próbowałem przestać pić korzystając z terapii , pomocy psychologów ale nic z tego nie wychodziło , były to przerwy na krótki okres po czym wracałem do picia z jeszcze większą siłą nie potrafiłem poradzić ze swym problemem .Do Pani Izy trafiłem jako wrak człowieka ,ale to jej nie zniechęciło spokojnie ,powoli i co najważniejsze ze zrozumieniem podeszła do mojego problemu i mojej osoby.Dzięki Niej poznałem co to jest choroba alkoholowa ,jak z nią żyć i funkcjonować w codziennym życiu.Profesjonalna ,ciepła i serdeczna osoba .Dziękuję Ci za to ,że zmieniłaś moje myślenie .

mgr Izabela Oksztulska

Dziękuję


Twoje konto zostało usunięte

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy osobiste

Bardzo ciepła i miła osoba. Potrafi wysłuchać i zrozumieć jednocześnie konkretnie i delikatnie. Pokazując z jakich powodów tak się czuje co w środku tak naprawdę oprócz złości się dzieje. Dzięki Pani Izie lepiej siebie rozumiem i lepiej mi się żyje. Zdecydowanie Polecam Panią Ize

mgr Izabela Oksztulska

Dziękuję


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania