dr n. med.

Izabela Niedźwiecka

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog, Onkolog

36 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
52 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończyłam w 1992 r. W 1997 roku uzyskałam specjalizację I stopnia z otolaryngologii, a w 2004 r II stopnia. W roku 2009 obroniłam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła i dokładna. Diagnoza postawiona wydaje się trafna gdyż zastosowane leczenie przynosi oczekiwane efekty. Polecam. Ja jestem zadowolona.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: Zapalenie ucha

  Leczenie, które zostało podjęte nie było oparte na żadnych specjalistycznych badaniach. Przed zastosowaniem kropli, które zostały przepisane na receptę ucho nie zostało dokładnie oczyszczone przez co krople nie docierały do miejsca zapalenia. Kilkutygodniowe leczenie kroplami do uszu nie pomogło. Problem nie został wyeliminowany a dodatkowo pojawił się obwodowy niedowład nerwu twarzowego. Problemy zostały wyeliminowane szpitalu gdzie po specjalistycznych badaniach, obserwacjach i odpowiednim oczyszczeniu ucha zostało przyjęte właściwe leczenie.

  Izabela Niedźwiecka2018-07-02

  W przypadku leczenia zapalenia ucha, w tym także miejscowego stosowania kropli do ucha zawsze zapraszam na kontrolę za kilka dni celem oceny efektów leczenia. Przyjmowanie leku przez kilka tygodni nie ma uzasadnienia i nie jest przeze mnie nigdy zalecane. Nie wypisuję także ilości leku wystarczającej na tak długą terapię. Nie zawsze jest także możliwe oczyszczenie ucha, szczególnie w przypadku zapalenia ucha zewnętrznego, gdyż towarzyszy mu obrzęk przewodu słuchowego i silna bolesność. Wizyta kontrolna ma na celu nie tylko ocenę skuteczności terapii, ale również wykonania toalety ucha, o ile jest taka konieczność . Dlatego tak ważna jest współpraca ze strony pacjenta polegająca na przestrzeganiu zaleceń dotyczących zarówno sposobu podania leku , jego dawki, czasu terapii i zgłaszaniu się do kontroli. Samodzielne decyzje terapeutyczne mogą skutkować poważnymi następstwami.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  Polecam Panią doktor,przesympatyczna osoba z bardzo dużą wiedzą medyczną,świetny diagnosta.Pani doktor pomaga mi uporać się z poważną chorobą,i za wszelkie działania lecznicze jakie podejmuje względem mojej choroby jestem jej bardzo wdzięczna.

 • K
  Lokalizacja: ARGO Centrum Medyczne

  Z porad Pani doktor korzystałam już kilka razy. Jest przemiłą, spokojną i konkretną osobą. Ma dużo cierpliwości do pacjenta. Jeśli zaistnieje taka konieczność wysyła na dodatkowe badania. Z pewnością w przyszłości będę korzystała z jej pomocy.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest osobą profesjonalną, konkretną i równocześnie miłą. Byłam dość przerażona przed wizytą, Pani Doktor po przeprowadzeniu kompletnego badania ze spokojem wytłumaczyła co się dzieje, co należy zrobić, jak dawkować leki, etc. Polecam

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  Fachowosc, pewnosc swoich decyzji. Czas poswiecony dla pacjenta nie ogranicza sie tylko do przepisowego. Mila, kobieca.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  Znakomita Pani Doktor, wysłuchała a następnie wysłała na szereg badań w celu zdiagnozowania przyczyn choroby. Polecam!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Pani doktor bardzo miła. Z dużą cierpliwością podeszła do pacjentki w zaawansowanym wieku. Szybka diagnoza. Bezbolesne czyszczenie.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Konkretna i życzliwa pani doktor. Profesjonalne podejście. Dokładnie wysłucha nawet dłuższej historii choroby. Czuje się wiedzę i fachowość. Zdecydowanie polecam i jeśli będę musiał sam chętnie skorzystam ponownie.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  Najbardziej kompetentny lekarz, jakiego do tej pory spotkałem. Już na pierwszej wizycie zostałem skierowany na badania, co pozwoliło ustalić rodzaj choroby[inny lekarz nie dał rady przez 2 lata] i rozpocząć leczenie, przez które zostałem przeprowadzony od A do Z. Za każdym razem wszystko było cierpliwie i dokładnie omówione, na wszystkie pytania zawsze uzyskałem konkretną odpowiedź.

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończyłam w 1992 r. W 1997 roku uzyskałam specjalizację I stopnia z otolaryngologii, a w 2004 r II stopnia.
  W roku 2009 obroniłam pracę doktorską i otrzymałam tytuł doktora nauk medycznych.
  Pracuję w Oddziale Laryngologii Onkologicznej Ośrodka Onkologicznego w Łodzi (WSS im M. Kopernika).
  Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologicznego i Polskiego Towarzystwa Onkologicznego.
  Przyjmuję dorosłych i dzieci powyżej 3-go roku życia.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Choroby

więcej