lek. dent. Izabela Barczyk

Stomatolog · Więcej O specjalizacjach

Pruszków 3 adresy

Nr PWZ: 4290490

21 opinii
Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Studia ukończyłam na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Podczas studiów oraz po nich uczestniczyłam w stażu w Narodowym Instytucie Onkologii w Klinice Nowotworów Głowy i Szyi.

Obecnie realizuję specjalizację z Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w WIM-PIB w Warszawie. 

W swojej pracy staram się zawsze zwracać uwagę na potrzeby pacjenta, dobierając najlepsze możliwości leczenia.

więcej O mnie

Zakres porad

  • Chirurgia stomatologiczna

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli (Tylko pod niektórymi adresami)
Dzieci (Tylko pod niektórymi adresami)

Rodzaje konsultacji

Usługi i ceny

  • Konsultacja stomatologiczna

    Od 100 zł

  • Doraźna pomoc stomatologiczna, pacjent z bólem

    Od 150 zł

  • Dłutowanie zęba

    Od 600 zł

  • Ekstrakcja zatrzymanych ósemek

    Od 700 zł

  • Ekstrakcja zęba

    Od 320 zł

Adresy (3)

Ken-Dent
Ken-Dent

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 46/u7, Ursynów, 02-797 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Telefon

730 63...
Hubala Dental Clinic

Hubala 7A/U1, 05-800 Pruszków

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza
Izabela Barczyk
Family Dent Tatiana i Grzegorz Szewczak

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 15/lok.u5, Ursynów, 02-979 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza

21 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Zaangażowanie lekarza
  • Skuteczność leczenia

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • R

    Rewelacyjna Pani Doktor.
    Wszystko tłumaczy, przed i w trakcie zabiegu.
    Czułam się bardzo zaopiekowana.
    Sprawnie usunęła złamany na pół ząb oraz założyła implant.
    Bardzo się bałam, ale nie miało to sensu.
    Znieczulenie działało i to wystarczyło.
    Serdecznie polecam Panią Doktor Izę Barczuk. Dziękuję za wyrozumiałość.

     • Ken-Dent implanty  • 

  • J

    Konsultacja w sprawie operacji szczęki i leczenia wady zgryzu. Wszystko dokładnie wyjaśnione i zaplanowane. Polecam!

     • Ken-Dent Konsultacja chirurgiczna  • 

  • H

    Pani Iza jest bardzo profesjonalną stomatolog. Usunięcie korzenia przebiegło bardzo sprawnie. Dodatkowo dopasowała protezkę i nie szczędziła mi dodatkowych informacji. Dziękuję :)

     • Ken-Dent ekstrakcja zęba  • 

  • T

    Zdecydowanie polecam! Pani Izabela to doskonały stomatolog. Nawet zacząłem przestawać bać się, ale fakt, że tylko jednego dentysty. Właśnie Pani Izabeli. Polecam z czystym sumieniem!

     • Family Dent Tatiana i Grzegorz Szewczak Inny  • 

  • A

    The doctor was so nice to me. Allowed me have my moments while extracting my tooth, very patient and gave me a detailed explanation.

     • Ken-Dent ekstrakcja zęba  • 

    Ken-Dent

    Thank you very much for your kind review and positive feedback. We are truly delighted to hear about your good experience at our clinic. Your satisfaction is our highest priority, and your words mean a lot to our entire team.Best regards!


  • B

    Polecam każdemu kto nienawidzi szeroko pojętych lekarzy od zębów. Bardzo profesjonalne podejście, wszystko wytłumaczone oraz przede wszystkim super atmosfera (dzięki czemu człowiek nie czuje, że ma wyrywany ząb, a czas szybciej zlatuje) .

     • Ken-Dent ekstrakcja zęba  • 

    Ken-Dent

    Szanowny Panie Bartku, dziękujemy ślicznie! Pozdrawiamy!


  • M

    Wszystko bardzo OK, punktualnie, w miłej atmosferze.

     • Ken-Dent Konsultacja stomatologiczna  • 

    Ken-Dent

    Dziękujemy uprzejmie! Pozdrawiamy ciepło! :)


  • W

    Usuwanie ósemek przebiegło bardzo sprawnie, na ile się dało było bez bólu i dyskomfortu. Doceniam szczegółowe wyjaśnienia przed zabiegiem i omówienie zaleceń po zabiegu. Pani Iza na bieżąco dba o komfort wizyty :)

     • Ken-Dent ekstrakcja zęba  • 

    Ken-Dent

    Szanowna Pani Wiktorio, dziękujemy ślicznie! Cieszymy się, że ma Pani takie odczucia :) do zobaczenia w przyszłości!


  • M

    Doktor jakich mało. Po dość trudnym zabiegu następnego dnia Pani doktor zadzwoniła z pytaniem czy wszystko w porządku. Rzadko się to zdarza. Świetna informacja

     • Ken-Dent ekstrakcja zęba  • 

    Ken-Dent

    Szanowny Panie Marku, dziękujemy pięknie za Pańską opinię :) pozdrawiamy gorąco!


  • A

    Zdecydowanie polecam. Zabieg wszczepienia implantu został wykonany szybko, bezboleśnie, Pani doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła jak zachowywać się po zabiegu, a w razie dodatkowych pytań służyła pomocą.

     • Ken-Dent Inny  • 

    Ken-Dent

    Szanowna Pani Agato, bardzo cieszymy się, że poleca Pani zabieg wszczepienia implantu w naszym gabinecie stomatologicznym Ken-Dent. Pozdrawiamy serdecznie!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania