lek.

Iwona Jeżak

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

41 opinii +dodaj

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalista Położnictwa i ginekologii stopnia I i II od 2002 roku. W latach 1990 - 1998 pracowała w Szpitalu Miejskim w Olsztynie na oddziale… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani ginekolog dokładnie zbadała i postawiła dobrą diagnozę(wcześniej będąc u innej ginekolog miałam postawioną złą diagnozę- (domniemane torbiele jajnika) jest dokładna i zawsze rozmawia z pacjentką, dzięki czemu pacjent ma świadomość,że często problemy ginekologiczne, są związane ze stanem emocjonalnym. Dzięki rozmowie nie ma dystansu między Panią doktor a pacjentką. Dodam też, że Pani doktor jest doświadczona i wizyta u ginekologa przestała mi się kojarzyć z bólem. Pokazywała również obraz USG i wszystko objaśniała. Nie robiła problemu ze zbadaniem mnie mimo,że jestem osobą niepełnosprawną. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor

 • U
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: ciąża

  Rewelacja! Pani doktor jest bardzo miła i ma dużą wiedzą, którą się chętnie dzieli. Z ostatniej wizyty od innego lekarza wyszłam bardzo nie zadowolona, bez właściwie żadnych informacj (mimo, że to pierwsza ciąża) , bez żadnych skierowań i bez omówienia moich wyników badań, po wykonaniu minutowego usg, na którym nic nie było widać. Brak wiedzy i mnóstwo pojawiających się pytań skłoniły mnie do zapisania się do innego lekarza i cieszę się, że trafiłam na Panią doktor. Na wizycie dowiedziałam się wszystkiego (a byłam ostatnia więc spędziłam tam cudowne 1,5 h), badanie usg wykonane na spokojnie, oczy pełne wzruszeń (nawet u Pani doktor-absolutnie żadnej rutyny), mówi "popatrzmy sobie, jak mały bąk fajnie bryka". Po raz pierwszy widziałam rączki, paluszki i usłyszałam bicie serduszka. Bardzo luźna, przyjazna atmosfera, serce na dłoni dla pacjentek. Po wizycie czułam się mądrzejsza i lżejsza (po osiągnięciu maximum wiedzy). Nie dziwią mnie zatem tłumy pacjentek i opóźnienia w przyjęciu, bo ja na następną wizytę naprawdę chętnie poczekam. Szczerze polecam !!!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

  bardzo sympatyczna pani doktor i pielegniarka wizyty bez stresu :) Pani doktor zawsze robi badanie usg na kazdej wizycie :)

 • B

  Kobieta do tańca i do różańca. Super lekarz, nie rytuniara. Pyta o wszytko i do badania podchodzi kompleksowo. Diagnoza zawsze utrafiona. Ja szczerze polecam.

 • K

  Byłam dziś pierwszy raz u pani Jeżak i mogę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Byłam bardzo zestresowana ale pani doktor bardzo szybko zniszczyła moje obawy. Zarówno ona jak i pan pielęgniarka są bardzo miłymi i życzliwymi osobami. Mam nadzieję, że kolejna wizyta będzie równie udana. Gorąco polecam!

 • E

  Pani doktor bardziej bawi się w psychologa niż ginekologa. Poszłam bo staramy się o dziecko i chciałam się dowiedzieć czy wszystko ok pod kątem medycznym a dowiedziałam się, że dopóki nie weźmiemy ślubu to nic z tego nie będzie bo mam zablokowany umysł :DDDDD

 • T

  Chodzę do Pani Doktor już od 3 lat i jestem zadowolona. Tabletki dobrała za pierwszym razem :-) teraz prowadzi moją pierwszą ciążę i jest wszystko dobrze.Dba o naszą ciąże... Na moje pytania odpowiada jak na lekarza przystało. Chodzę do Niej z polecenia znajomych i kuzynek. Nie zawiodłam się. Kolejki są... ale to chyba świadczy o tym jak najlepiej. Pani Mariolka też zasługuje na pochwałę... Idąc na wizytę nie czuję stresu... A to jest ważne... I Pozdrawiam serdecznie obie Panie....

 • E

  Chodziłam do wielu specjalistów i uważam, że Pani doktor jest jednym z najlepszych. Jest bardzo cierpliwą i życzliwą osobą. Pracuje dla pacjentów co ostatnio rzadko się zdarza wśród lekarzy.

 • M

  co do zwolnienia w ciąży to Pani Doktor sama mnie pytała od początku czy już chcę zwolnienie i żadnych problemów nie robiła....Każdy ma czasem beznadziejny humor i może być mniej mily nawet w pracy!!dla mnie przez 2 ciąze dr była super!! dużo lepsza od tych "służbowych" lekarzy w szpitalu

 • A

  Pani doktor wydaje się miła, udaje fajną koleżankę, lubi rozmawać o " pierdołach, zakupach itp. a do lekarza po to się nie przychodzi. Jeśli chodzi o badania cytologii to usłyszałam od niej niejednokrotnie- co 3 lata, - ha ha ??!! Moja mama również choć choruje na inne choroby i każdy inny lekarz nakazuje badania regularne co roku, pani doktor wie lepiej co 3 lata. Chodziłam do niej dopóki nie zaszłam w ciążę, w ciązy przestałam, nie miałam ochoty chodzić na wizyty i niczego się nie dowiedzieć, bo pani doktor każde pytanie wyśmiewała, lekceważyła itp. wolała inne tematy o " niczym ". Zero zainteresowania pacjentką w ciąży, czułam się jak intruz. Wizyta krótka i ... to nie to czego się oczekuje będąc w ciąży, szybciutko zmieniłam lekarza.
  Gdy poprosiłam o zwolnienie lekarskie, bo naprawdę żle się czułam, burkneła nie miło, że " ciąża to nie choroba " !! Z wielką łaską wypisała zwolnienie i to była moja ostatnia wizyta. Podziękowałam, wyszłam i wiedziałam, że już tu więcej nie wrócę.
  Poza tym, na wizytę trzeba czekać tygodniami, a prywatnie pani doktor przyjmie nawet w godzinach pracy na NFZ. Pielęgniarka jest okropna, nie miła, opryskliwa, b. żadko ma dobry humor.
  Szczerze nie polecam. Cytologia co 3 lata- tylko u pani doktor I. Jeżak.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalista Położnictwa i ginekologii stopnia I i II od 2002 roku. W latach 1990 - 1998 pracowała w Szpitalu Miejskim w Olsztynie na oddziale ginekologii, od 1999 roku prowadzi Indywidualną Praktykę Lekarską. Przujmuje pacjentki od 18 roku życia również po angielsku i rosyjsku.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Białymstoku

Zdjęcia