lek.

Iwona Jeżak

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

43 opinie +dodaj

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalista Położnictwa i ginekologii stopnia I i II od 2002 roku. W latach 1990 - 1998 pracowała w Szpitalu Miejskim w Olsztynie na oddziale… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Może i trzeba za poczekać w kolejce w poczekalni, ale na wizycie ginekolog jest rzeczowa, wyczerpuje temat każdego problemu i cierpliwie tłumaczy co i jak. Polecam:)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Olsztyn

  Bardzo dobry lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Empatyczny, pomocny w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych i psychicznych.

 • E
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani ginekolog dokładnie zbadała i postawiła dobrą diagnozę(wcześniej będąc u innej ginekolog miałam postawioną złą diagnozę- (domniemane torbiele jajnika) jest dokładna i zawsze rozmawia z pacjentką, dzięki czemu pacjent ma świadomość,że często problemy ginekologiczne, są związane ze stanem emocjonalnym. Dzięki rozmowie nie ma dystansu między Panią doktor a pacjentką. Dodam też, że Pani doktor jest doświadczona i wizyta u ginekologa przestała mi się kojarzyć z bólem. Pokazywała również obraz USG i wszystko objaśniała. Nie robiła problemu ze zbadaniem mnie mimo,że jestem osobą niepełnosprawną. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor

 • U
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: ciąża

  Rewelacja! Pani doktor jest bardzo miła i ma dużą wiedzą, którą się chętnie dzieli. Z ostatniej wizyty od innego lekarza wyszłam bardzo nie zadowolona, bez właściwie żadnych informacj (mimo, że to pierwsza ciąża) , bez żadnych skierowań i bez omówienia moich wyników badań, po wykonaniu minutowego usg, na którym nic nie było widać. Brak wiedzy i mnóstwo pojawiających się pytań skłoniły mnie do zapisania się do innego lekarza i cieszę się, że trafiłam na Panią doktor. Na wizycie dowiedziałam się wszystkiego (a byłam ostatnia więc spędziłam tam cudowne 1,5 h), badanie usg wykonane na spokojnie, oczy pełne wzruszeń (nawet u Pani doktor-absolutnie żadnej rutyny), mówi "popatrzmy sobie, jak mały bąk fajnie bryka". Po raz pierwszy widziałam rączki, paluszki i usłyszałam bicie serduszka. Bardzo luźna, przyjazna atmosfera, serce na dłoni dla pacjentek. Po wizycie czułam się mądrzejsza i lżejsza (po osiągnięciu maximum wiedzy). Nie dziwią mnie zatem tłumy pacjentek i opóźnienia w przyjęciu, bo ja na następną wizytę naprawdę chętnie poczekam. Szczerze polecam !!!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

  bardzo sympatyczna pani doktor i pielegniarka wizyty bez stresu :) Pani doktor zawsze robi badanie usg na kazdej wizycie :)

 • B

  Kobieta do tańca i do różańca. Super lekarz, nie rytuniara. Pyta o wszytko i do badania podchodzi kompleksowo. Diagnoza zawsze utrafiona. Ja szczerze polecam.

 • K

  Byłam dziś pierwszy raz u pani Jeżak i mogę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Byłam bardzo zestresowana ale pani doktor bardzo szybko zniszczyła moje obawy. Zarówno ona jak i pan pielęgniarka są bardzo miłymi i życzliwymi osobami. Mam nadzieję, że kolejna wizyta będzie równie udana. Gorąco polecam!

 • E

  Pani doktor bardziej bawi się w psychologa niż ginekologa. Poszłam bo staramy się o dziecko i chciałam się dowiedzieć czy wszystko ok pod kątem medycznym a dowiedziałam się, że dopóki nie weźmiemy ślubu to nic z tego nie będzie bo mam zablokowany umysł :DDDDD

 • T

  Chodzę do Pani Doktor już od 3 lat i jestem zadowolona. Tabletki dobrała za pierwszym razem :-) teraz prowadzi moją pierwszą ciążę i jest wszystko dobrze.Dba o naszą ciąże... Na moje pytania odpowiada jak na lekarza przystało. Chodzę do Niej z polecenia znajomych i kuzynek. Nie zawiodłam się. Kolejki są... ale to chyba świadczy o tym jak najlepiej. Pani Mariolka też zasługuje na pochwałę... Idąc na wizytę nie czuję stresu... A to jest ważne... I Pozdrawiam serdecznie obie Panie....

 • E

  Chodziłam do wielu specjalistów i uważam, że Pani doktor jest jednym z najlepszych. Jest bardzo cierpliwą i życzliwą osobą. Pracuje dla pacjentów co ostatnio rzadko się zdarza wśród lekarzy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalista Położnictwa i ginekologii stopnia I i II od 2002 roku. W latach 1990 - 1998 pracowała w Szpitalu Miejskim w Olsztynie na oddziale ginekologii, od 1999 roku prowadzi Indywidualną Praktykę Lekarską. Przujmuje pacjentki od 18 roku życia również po angielsku i rosyjsku.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Białymstoku

Zdjęcia