Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

LUX MED


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
12 opinii

J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INTER-MED BĘDZIN infekcja u dziecka

W moim odczuciu Pani Doktor jest bardzo dokładna i profesjonalna. Zleciła synkowi badania, które wykonano nam w tym samym dniu.
Zawsze dokładnie bada i ogląda dzieci. W razie wątpliwości wysyła do specjalistów. Nie jest typem gaduły, ale odpowiada na wszystkie pytania ( ja mam ich zawsze sporo ;) )
Absolutnie Polecam :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Sokolska 29

Byłam u Pani doktor kilka razy, także ze swoimi dziećmi. Faktycznie sprawia wrażenie niemiłej i mało mówi, ale w razie pytań zawsze udziela na nie odpowiedzi. Bada dokładnie zarówno dorosłych, jak i dzieci. Bardzo poważnie zajęła się schorzeniem mojego męża i choć nietypowe objawy w końcu okazały się problemem ortopedycznym, zleciła wiele badań żeby znaleźć przyczynę. Najważniejsze dla mnie jest to , że zawsze wyleczyła moje dzieci. Znam lekarzy miłych, uśmiechniętych, którzy dużo mówią a niekoniecznie potrafią wyleczyć dziecko, więc trzeba się zastanowić czego oczekujemy od lekarza. Jeśli wyleczenia to polecam doktor Piesak.


Użytkownik zweryfikowany

Chodzimy do Pani doktor całą rodziną do Lux Medu w Katowicach. Rzeczywiście może mało i cicho mówi, ale zawsze dokładnie przebada i wypyta o wszelkie dolegliwości. Nie ma żadnego problemu ze skierowaniem na badania czy do specjalistów, nawet jeżeli to my sami sugerujemy że chcemy przebadać to i owo. Zwykle są pewne opóźnienia z godziną przyjęcia, ale jest to zrozumiałe ze względu na czas poświęcany każdemu pacjentowi.


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie odniosłam dobrego wrażenia. Pani Doktor oschła, nieczuła, bez odrobiny empatii. Chyba minęła się z powołaniem, może jako prokurator bardziej by się sprawdziła. Trudno polecac ją jako pediatrę, zresztą widze ze moja opinia jest zgodna z oceną innym osób.


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie uważam pani dr za profesjonalistę, przynajmniej w dziedzinie pediatrii. Trzeba wiedzieć, że niemowlę rozbudzone, rozebrane i badane zazwyczaj płacze i hasło typu " proszę je jakoś uspokoić" jest nie na miejscu. Ponadto podtrzymuję opinię, że pani dr jest osobą mało kontaktową - w zasadzie o wszystko musiałam się dopytywać mocno nastawiając ucha, żeby cokolwiek usłyszeć, a przepisane leki również okazały się nieskuteczne.


M
Użytkownik zweryfikowany

Byłam dwukrotnie u doktor Iwony Grabarczyk-Piesak i dwukrotnie się rozczarowałam, zwłaszcza, że czytałam wcześniej opinie i byłam pełna nadziei. Pani doktor jest bardzo delikatna w podejściu do dziecka, ale mocno wycofana jeśli chodzi o rodzica, niewiele mówi, nie opowiada na pytania i nie słucha. Bardzo chętnie wysyła do specjalistów lub szpitala, nie wiem czy to sposób na zrzucenie odpowiedzialności czy dmuchanie na zimne, ale niestety nie uzyskałam od pani doktor pomocy. Nie rozpoznała anginy ropnej, chociaż czopy ropne w gardle dziecka nawet ja widziałam, dziecko od razu chciała słać do szpital nie informując właściwie dlaczego i po co. Proszę sobie wyobrazić co czyje rodzic, gdy lekarz bada dziecko, nic nie mówi i bez słowa wypisuje skierowanie do szpitala. W panice pobiegliśmy do innego lekarza i okazało się, że dziecko ma zwykłą anginę o nieco ostrzejszym przebiegu, nie wymagającą żadnego szpitalnego leczenia. Na wizycie kontrolnej (akurat żaden inny lekarz nie miał terminów) tydzień później pani Iwona Grabarczyk-Piesak nawet nie pamiętała pacjenta. Potraktowała nas przedmiotowo i dość lekceważąco. Może mieliśmy pecha, trafiliśmy na jakieś gorsze dni pani doktor, ale z pewnością jej nie polecam.


G
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor to profesjonalistka. Pomimo że nie jestem dzieckiem, uzyskałem profesjonalną pomoc medyczna. Dzięki takim lekarzom wraca wiara w polska służbę zdrowia. Dziękuję


A
Użytkownik zweryfikowany

Dzisiaj jest bardzo mało takich lekarzy, polecam z ręką na sercu. Zawsze szczegółowe badanie, wywiad, mnóstwo notatek, recepta i jej omówienie, zawsze potrzebne skierowanie. Czego chcieć więcej. Diagnoza zawsze trafna. Jedyny minusik to długie oczekiwanie w kolejce spowodowane dokładnością, skrupulatnością.


P
Użytkownik zweryfikowany

Jestem baardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Kobieta jest naprawdę wspaniała, z samego wyrazu twarzy bije mądrość i zatroskanie o pacjenta. Stawia trafione diagnozy, zlecając uprzednio kompleksowe badania. Życzę wszystkim pacjentom takiej opieki i polecam Panią doktor.


H
Użytkownik zweryfikowany

U Pani doktor leczymy się od dłuższego już czasu całą rodziną (2+3), jesteśmy bardzo zadowoleni. Poprzednie opinie jak najbardziej potwierdzam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania