dr n. med.

Iwo Janusz

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

12 opinii +dodaj

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Trądzik

  Chodziłam do doktora przez ponad 3 lata co 2 miesiące i nie wyleczył mojej cery, za każdym razem dawał mi leki na chybił trafił, twierdząc "jak to nie pomogło, to może to". Nie zleca żadnych badań. Jak można leczyć kogoś na oko?

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: pęcheżykowe zapalenie skóry

  Lekarz z powołania, poświęca dużo czasu pacjentowi, wytlumaczy. Zawsze uśmiechnięty, ja u Pana doktora leczę sie już od 2,5 roku jestem bardzo zadowolona, aby było więcej takich lekarzy.

 • P

  Leczę się u Pana Doktora od roku :-) Zawsze poświęca na rozmowę sporo czasu i wyjaśnia wszelkie wątpliwości . Leki, które mi dobiera znacząco poprawiły wygląd mojej skóry, jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na takiego specjalistę. Polecam !!

 • A

  Bardzo miły lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta. Byłam u doktora z problemem, z którym byłam już u innego lekarza. Doktor wytłumaczył mi bardzo dokładnie co mi dolega i jakie są rozwiązania mojego problemu. Co ważne nie nalegał, abym podjęła decyzję o zabiegu chirurgicznym, a dał inne możliwości. Lek, który mi zalecił nie jest jakimś drogim wymysłem. Bardzo polecam.

 • S

  Miałam wiele wątpliwości po wizycie u pana doktora . Na szczęście leczenie u męża było skuteczne, choć byłoby jeszcze lepsze gdyby doktor bardziej zrozumiale wytłumaczył sposób leczenia i ewentualne skutki, Ogólnie lekarz dobry.
  E.C.

 • P

  Bardzo dobre wrażenie już od dłuższego czasu. Chodzę na wizyty z moją babcią, która cierpi na inną przypadłość. Aż przyjemnie popatrzeć jak zainteresowany jest wywiadem z pacjentem. Przecież wywiad to podstawa by stwierdzić, czy leczenie przynosi pożądany efekt. Można wiele dowiedzieć się na temat swojej choroby, metody leczenia.
  Babcia natomiast cieszy się, że poleciłem jej tego człowieka i zaciągnąłem ją na wizytę - teraz ona dzwoni i mi przypomina kiedy mamy termin wizyty.

 • M

  to prawda, to wspaniały lekarz,przede wszystkim jest bardzo kompetetny, nie zbywa pacjenta, tłumaczy co się dzieje w organizmie i dlaczego, wyjasnia dość szczegółowo wyniki badań, odpowiada na zadawane pytania, myślę że trafnie diagnozuje (celowo wpisałam że myslę, gdyz do końca jeszcze nie wiem co mi jest ale chyba jestesmy na dobrej drodze aby to wyjasnić). zdecydowanie polecam ! dziekuję Panie doktorze :-)

 • J

  PACJENTOWI POŚWIĘCA DUŻO UWAGI.ZAWSZE MIŁY UŚMIECHNIĘTY.LUBI SWOJĄ PRACĘ I PACJENTÓW DO TEGO TRAFNA DIAGNOZA I CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • N

  LEKARZ Z POWOŁANIA, POŚWIĘCA DUŻO CZASU PACJENTOWI,SŁUCHA UWAŻNIE TEGO CO SIĘ MÓWI.PODCZAS OSTATNIEJ WIZYTY DOWIEDZIAŁAM SIĘ WIĘCEJ O SKÓRZE MOJEJ CÓRKI NIŻ PRZEZ SIEDEM LAT JEJ ŻYCIA!!!!! ZAWSZE MIŁY I UŚMIECHNIĘTY!!!! EMANUJE POZYTYWNĄ
  ENERGIĄ!!!!
  OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY KTÓRZY NIE TRAKTUJĄ PACJENTA JAK INTRUZA A JESZCZE POTRAFIĄ POZYTYWNIE NASTAWIĆ DO ŻYCA!!!! TRAFIŁYŚMY DO NIEGO PRZYPADKIEM ALE NIE ŻAŁUJE!!!!! Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM!!!!

 • M

  Lekarz z powołania. Pacjentowi poświęca bardzo wiele uwagi. Usłyszałam wiele ciekawych faktów odnośnie mojej choroby i leków przyjmowanych. Polecam i oby więcej lekarzy jak Pan Doktor!

Doświadczenie i kwalifikacje