Ireneusz Kojder

Neurochirurg

32 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt
 • Kontakt

  Ten neurochirurg nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Ireneusz Kojder to jeden z 22 lekarzy o specjalizacji neurochirurg w miejscowości Szczecin na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 480 osób

 • Dostępność

  Lekarz Ireneusz Kojder przyjmuje w 2 gabinetach

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Dziękuję Panu Profesorowi za dane mi już 22 lata życia.Mam nadzieję, że dane mi jeszcze będzie co najmniej drugie tyle - po operacji tętniaka mózgu z krwawieniem podpajęczynówkowym i częściowym paraliżu.Wdzięczny pacjent z Białogardu.

 • bardzo dobry

  Dziękuję za udaną operację kręgosłupa. Pan Profesor z Zespołem podjęli się tego zadania pomimo wykrytych u mnie przed operacją kilku chorób wymagających interwencji internistycznych. Zespół operacyjny na czele z Panem Profesorem I.Kojderem poradził sobie z przeszkodami znakomicie. Obecnie czuję się dobrze, ból zniknął. Wdzięczna pacjentka z Barlinka.

 • bardzo dobry

  Profesor Kojder dał drugie życie mojemu mężowi, jest to świetny lekarz i bardzo go polecam.....poradził sobie z dużym oponiakiem....najlepszy fachowiec na świecie....Królowie pozdrawiają :-)

 • bardzo dobry

  Wszyscy, którzy pisza o braku kultury nie znają Profesora. Jeden kontakt nie wystarczy by wystawiac takie bezpodstawne i glupie opinie!! ProfEsor to niezwykle wysokiej kultury i wrazliwosci człowiek, z niewykła widzą!!takich specjalistów na palcach jednej ręki liczyć!!!! Ma po prostu taką osobowośc i specyficzne, ale NIEZWYKLE INTELIGENTNE poczucie humory, to NIE MA NIC WSPÓŁNEGO Z KULTURĄ!!!!!!lto,że wydaje się niekiedy małomówny i "niemiły"wynika z jego osobowości i potrzby skupienia nad ważnymi sprawami czyli zdrowiem swoich pacjentów!!!Bo i to chyba najwazniejsze!

 • bardzo dobry

  Czy będzie operacja? Okaże się przy końcu stycznia 2014 - tak powiedział profesor- istnieje niewielka szansa. Puki co jak u wszystkich neurochirurgów, kwalifikuję się niezwłocznie. Moja Pani neurolog jak się dowiedziała, że trafiłam do profesora, NAJPIERW zaniemówiła -TO ŚWIETNIE, CZŁOWIEK Z OGROMNĄ WIEDZĄ, WSPANIAŁĄ INTUICJĄ I PEWNĄ RĘKĄ - pochwał nie było końca (była studentką profesora). Jest jak dla mnie jedynym neurochirurgiem, z którym miałam do czynienia wzbudzającym zaufanie bez względu na humor ( jesteśmy tylko ludźmi i wszyscy bez wyjątku mamy gorsze dni).

 • bardzo słaby

  Po 12 latach od diagnozy uzyskanej od ww w sprawie naszego małego dziecka (cyt. diagnozę ww nienormalny mózg") dzisiaj dużej rozwiniętej wspanialej dziewczynki, która jak się później okazało nie wymagała żadnego leczenia, nie mogę otrząsnąć się z kontaktu z ww który zainicjowany był w przez nas w wyniku troski totalnej o zdrowie naszego dziecka,bezradności i poszukiwania pomocy u najwyższych autorytetów medycyny - neurologii.Otóż jakby matematyk powiedział 2+2 = 4 to ww ocenił że jest to 1000 czyli należy szukać kwatery, arogancki, niemerytoryczny - cyt. co będę panu mówil językiem medycznym pan i tak tego nie zrozumie ... - mam nadzieję że ten komentarz uchroni inne osoby, których w problemie zdrowotnym bliskich lub własnym potrzebna jest lub będzie pomoc od osób, które powinny być ukształtowane w wyniku oddziaływania i przysporzenia podstawowych zasad dotyczących powołania do tej służby!

 • bardzo dobry

  Nie wiem , jak inni pacjenci , ale ja trafiłam do profesora ze swoim kręgosłupem :-) a raczej z jego resztkami hihihi Mogę powiedzieć , że to kompetentny i bardzo miły człowiek , no i wysoki poziom kultury :-) Teraz wiem , że operacja , w moim przypadku , to ostateczność . A to , że czasami może nie ma humoru? Cóż nie dziwię mu się , bo i różni pacjenci się trafiają , a i czasami gorszy dzień wypadnie:-))) Jak u każdego:-) Ja go cenię i polecam i innym osobom.

 • dobry

  Miałam pewne obawy idąc do profesora po przeczytaniu poniższych opinii. Okazał się bardzo miłym i kompetentnym lekarzem, zebrał dokładny wywiad, wszystko wytłumaczył w sposób przystępny. Przede mną była bardzo hałaśliwa, gadatliwa osoba i też cierpliwie jej słuchał (w odróżnieniu od czekających :) ) Nie wiem jeszcze jak zakończy się moje leczenie ale na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Koszt faktycznie niski nie jest.

 • bardzo słaby

  Nie polecam , bardzo niemiły, arogancki i lekceważący. Można by znieść takie traktowanie gdyby faktycznie był tak dobrym lekarzem za jakiego on sam się ma niestety jest wręcz odwrotnie. Jeszcze raz nie polecam!!!!!!!

 • dobry

  Od czasu do czasu jestem pacjętką Profesora.ZAWSZE mi pomagał,kiedy potrzebowałam pomocy .Przeszłam serię badań,bardzo drogich badań ,żaden lekarz mi tego nie zaproponował.Surowy ,ale czuję że ma to SERCE.Bez PROFESORA nie dałabym sobie rady z jego lekarzami.Bardzo dziękuję Panie Profesorze.