Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Profesor Doktor Nauk Medycznych to mało powiedziane wspaniały człowiek, 15 lat temu pomógł mi jak i dzisiaj. Dziękuję za miłą wizytę która dodała mi otuchy i motywacji do życia.
  Dziękuję Panie Profesorze.

 • L

  Dziękuję Panu Profesorowi za dane mi już 22 lata życia.Mam nadzieję, że dane mi jeszcze będzie co najmniej drugie tyle - po operacji tętniaka mózgu z krwawieniem podpajęczynówkowym i częściowym paraliżu.Wdzięczny pacjent z Białogardu.

 • A

  Dziękuję za udaną operację kręgosłupa. Pan Profesor z Zespołem podjęli się tego zadania pomimo wykrytych u mnie przed operacją kilku chorób wymagających interwencji internistycznych. Zespół operacyjny na czele z Panem Profesorem I.Kojderem poradził sobie z przeszkodami znakomicie. Obecnie czuję się dobrze, ból zniknął. Wdzięczna pacjentka z Barlinka.

 • Profesor Kojder dał drugie życie mojemu mężowi, jest to świetny lekarz i bardzo go polecam.....poradził sobie z dużym oponiakiem....najlepszy fachowiec na świecie....Królowie pozdrawiają :-)

 • Wszyscy, którzy pisza o braku kultury nie znają Profesora.
  Jeden kontakt nie wystarczy by wystawiac takie bezpodstawne i glupie opinie!!
  ProfEsor to niezwykle wysokiej kultury i wrazliwosci człowiek, z niewykła widzą!!takich specjalistów na palcach jednej ręki liczyć!!!!
  Ma po prostu taką osobowośc i specyficzne, ale NIEZWYKLE INTELIGENTNE poczucie humory, to NIE MA NIC WSPÓŁNEGO Z KULTURĄ!!!!!!lto,że wydaje się niekiedy małomówny i "niemiły"wynika z jego osobowości i potrzby skupienia nad ważnymi sprawami czyli zdrowiem swoich pacjentów!!!Bo i to chyba najwazniejsze!

 • Czy będzie operacja? Okaże się przy końcu stycznia 2014 - tak powiedział profesor- istnieje niewielka szansa. Puki co jak u wszystkich neurochirurgów, kwalifikuję się niezwłocznie. Moja Pani neurolog jak się dowiedziała, że trafiłam do profesora, NAJPIERW zaniemówiła -TO ŚWIETNIE, CZŁOWIEK Z OGROMNĄ WIEDZĄ, WSPANIAŁĄ INTUICJĄ I PEWNĄ RĘKĄ - pochwał nie było końca (była studentką profesora). Jest jak dla mnie jedynym neurochirurgiem, z którym miałam do czynienia wzbudzającym zaufanie bez względu na humor ( jesteśmy tylko ludźmi i wszyscy bez wyjątku mamy gorsze dni).

 • Po 12 latach od diagnozy uzyskanej od ww w sprawie naszego małego dziecka (cyt. diagnozę ww nienormalny mózg") dzisiaj dużej rozwiniętej wspanialej dziewczynki, która jak się później okazało nie wymagała żadnego leczenia, nie mogę otrząsnąć się z kontaktu z ww który zainicjowany był w przez nas w wyniku troski totalnej o zdrowie naszego dziecka,bezradności i poszukiwania pomocy u najwyższych autorytetów medycyny - neurologii.Otóż jakby matematyk powiedział 2+2 = 4 to ww ocenił że jest to 1000 czyli należy szukać kwatery, arogancki, niemerytoryczny - cyt. co będę panu mówil językiem medycznym pan i tak tego nie zrozumie ... - mam nadzieję że ten komentarz uchroni inne osoby, których w problemie zdrowotnym bliskich lub własnym potrzebna jest lub będzie pomoc od osób, które powinny być ukształtowane w wyniku oddziaływania i przysporzenia podstawowych zasad dotyczących powołania do tej służby!

 • Nie wiem , jak inni pacjenci , ale ja trafiłam do profesora ze swoim kręgosłupem :-) a raczej z jego resztkami hihihi Mogę powiedzieć , że to kompetentny i bardzo miły człowiek , no i wysoki poziom kultury :-) Teraz wiem , że operacja , w moim przypadku , to ostateczność .
  A to , że czasami może nie ma humoru? Cóż nie dziwię mu się , bo i różni pacjenci się trafiają , a i czasami gorszy dzień wypadnie:-))) Jak u każdego:-) Ja go cenię i polecam i innym osobom.

 • Miałam pewne obawy idąc do profesora po przeczytaniu poniższych opinii. Okazał się bardzo miłym i kompetentnym lekarzem, zebrał dokładny wywiad, wszystko wytłumaczył w sposób przystępny. Przede mną była bardzo hałaśliwa, gadatliwa osoba i też cierpliwie jej słuchał (w odróżnieniu od czekających :) ) Nie wiem jeszcze jak zakończy się moje leczenie ale na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Koszt faktycznie niski nie jest.

 • Nie polecam , bardzo niemiły, arogancki i lekceważący. Można by znieść takie traktowanie gdyby faktycznie był tak dobrym lekarzem za jakiego on sam się ma niestety jest wręcz odwrotnie. Jeszcze raz nie polecam!!!!!!!