Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Dr Bielecki to lekarz kompetentny i sympatyczny. Miesiąc temu wycinał mojemu 3-letniemu synkowi migdałek gardłowy i podcinał boczne. Operacja przebiegła pomyslnie i juz kilka godzin po przebudzeniu z narkozy moj synek czul się dobrze. Nie miał zadnego bolu i gorączki !! Jestem wdzięczna dr Bieleckiemu za jego fachowosc. Operacja odbyla się w Klinice 2000 na ul Zelaznej, z ktorej to usług takze jestem zadolwolona. Polecam dr Bieleckiego kazdemu !!

 • Nie polecam tego lekarza. Byłem z synem 4 letnim na wizycie prywatnej. Zgłosiłem się do doktora gdyż jak przekonywała mnie prani z recepcji pracująca u doktora to jeżeli przyjdę prywatnie na wizytę do doktora to dostanę termin na grudzień, a zależało mi na czasie bo dziecko ledwo co oddycha w nocy i zabieg w innym ośrodku z NFZ mam na styczeń. W czasie wizyty okazało się jednak, że doktor zaproponował mi termin zabiegu wycięcia trzeciego migdałka za pół roku z kasy chorych, a prywatnie za dwa tygodnie. W czasie wizyty mówił to co chciałem usłyszeć tzn. najpierw wspominał o wycięciu jednego migdałka, argumentując, że będzie lepiej i najwyżej jak nie będzie dużej poprawy to za jakiś czas zrobimy drugi zabieg znowu za 2000 :) wycinając boczne migdały. Jak zasugerowałem, że ortodonta radził zrobienie porządku z migdałkami i że synowi grozi niedorozwój szczęki to zaraz stwierdził, że wytnie wszystkie trzy. Niestety była to trzecia wizyta z moim synem u laryngologa celem potwierdzenia słuszności zabiegu wycięcia i według mojej oceny najmniej profesjonalna i oczywiście najdroższa. Lekarz nie zaproponował nic poza prywatną usługą w płatnej klinice. Zapłaciłem pieniądze dosłownie za 15 minut wizyty. Nie radzę korzystać z usług doktora Ireneusza Bieleckiego.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo szybkie rozpoznanie, szybki zabieg wycięcia 3 migdała i drenażu uszu. Poprawa po zabiegu słyszalna na 3 dzień. Dziecko głuchło. Profesjonalne podejście. A że może i drogi?! No cóż, dobry fachowiec kosztuje. No i zdrowie dziecka - BEZCENNE!! Gorąco polecam i pozdrawiam Pana Bieleckiego.

 • Jestem zadowolona z wizyty, wszystko sprawnie przebiegło, konkretnie, miło, profesjonalnie

 • Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor jest fachowcem a do tego jest spokojnym i miłym człowiekiem. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Szczerze polecam

 • Moja corka byla pacjentka dr Bieleckiego przez bardzo dlugi czas, raczej rozczarowani, drogie recepty, kosztowne wizyty, zadnej poprawy, stan taki sam jak na poczatku leczenia, zmienilismy lekarza, inna diagnoza, po kilku wizytach poprawa,

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Świetny lekarz,moja córka miała kiedyś krwotok z ucha ,kiedy udałam się do niego od razu wiedział jakie leczenie zastosować. Dziś jest nastolatką i gdyby nie on to nie wiem coby się stało, pewnie skończyłoby się na jakimś zabiegu, a tak dzięki niemu moje "słoneczko" ma się dobrze.

 • Mogę tylko tyle napisać, że mój całkiem zdrowy syn w wieku 4 lat przez "pana doktora" stał się dzieckiem niedosłyszącym. Miał u niego, ponoć prosty, zabieg usunięcia trzeciego migdałka ...a teraz nosi aparaty słuchowe :(

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • jestem bardzo zadowolona straciłam czas chodząc do lekarza Wolana prawie przez dwa lata a dziecko nadal chore i głuche poszłam do DR.Bieleckiego i już po pierwszej wizycie trafna diagnoza skierowanie na badania i przeprowadził super sprawnie zabieg drenażu jam bębenkowych mój mały już słyszy i usunięcia migdałka gardłowego który był przyczyną choroby u małego.lekarz Bardzo konkretny i ŚWIETNY FACHOWIEC życzę każdemu aby trafił właśnie do tak dobrego lekarza DZIĘKUJĘ MU BARDZO ZA POMOC

 • Nie polecam. Mojemu 4-letniemu synkowi, pani doktor w przychodni szpitalnej zaleciła wycięcie 3-go migdałka i podcięcie dwóch bocznych migdałów. Chcąc to skonsultować z innym lekarzem trafiliśmy do Bieleckiego. On stwierdził, że tylko trzeci migdał jest do wycięcia, a dwóch nie ruszamy. Tak też zrobiliśmy. Teraz mój syn ma gigantyczne boczne migdały i prawdopodobnie będzie nas czekał kolejny zabieg. Zanim jednak zorientowaliśmy się, że zbyt zaufaliśmy doktorowi w przypadku problemów syna, sama się wybrałam do niego na wizytę z podejrzeniem przewlekłego ropnego zapalenia migdałów. I dowiedziałam się, że mam albo nie mam!!! Nie polecił mi, że żadnych badań, niczego, poza tym, że migdały nie są mi już właściwie do niczego potrzebne i mogę sobie zrobić z nimi co chce... Jak dotarło do mnie, że z NIC zapłaciłam 150zł, byłam na siebie wściekła, ale było już trochę za późno. Po prostu nie spodziewałam się być tak zlekceważona przez lekarza. Ponoć dobrego. Sugeruję poszukać innego laryngologa, który nie bierze za wizytę 150 złotych.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

228

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

720

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.