Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Mam przyjemność powitać Państwa na stronie Przychodni Stomatologicznej MEISSMED. Zespół gabinetów powstał we współpracy z moimi najbliższymi, przyjaci...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Włoski

57 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna MEISSMED Inny

Do dr Meissnera trafiłam z polecenia innego stomatologa. Długo bałam się umówić na zabieg pokrycia recesji dziąsła przeszczepem tkanki z podniebienia, ale w końcu się zdecydowałam i ku mojemu zaskoczeniu nie było czego się bać.
Pan doktor wszystko dokładnie tlumaczy i na prawdę czuć, że jest się w dobrych rękach.
Zastosowałam się do wszystkich zaleceń pana doktora i po zabiegu o dziwo nawet nic mnie nie bolało.
Cały personel jest bardzo sympatyczny i w razie pytań czy wątpliwości można na nich liczyć. Pan doktor ma zapełniony grafik, a mimo to kiedy zadzwoniłam z prośbą o wizytę przyjął mnie między pacjentami, żebym mogła upewnić się że wszystko dobrze się goi choć wizytę kontrolną miałam umówioną na inny dzień. To na prawdę bardzo się ceni, że również po zabiegu czułam się spokojna, że mogę na doktora liczyć i w pełni mu zaufać.
Polecam z całego serca :)

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna MEISSMED Inny

Wspaniały, profesjonalny, hipnotyzujący. Usuwana 8, polecam z ręka na sercu :)

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna MEISSMED Inny

Polecam pana doktora po usunięciu ósemki brak bólu , brak opuchlizny super fachowiec
Więcej takich lekarzy


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna MEISSMED Inny

Miałem przyjemność odbyć kilka wizyt u Pana Doktora Meissnera w celu usunięcia kilku zębów przed planowana odbudowa zgryzu, w tym wszystkich czterech ósemek. Byłem i jestem pod wielkim wrażeniem wszystkiego. :-) Przede wszystkim kompetencji Pana Doktora, który nie tylko znakomicie wykonuje swoją prace, ale doskonale wszystko wyjaśnia i omawia z pacjentem. Na dodatek dr Meissner jest najzwyczajniej w świecie niezwykle sympatyczny i odnosi się do pacjentów bardzo życzliwie, z humorem, nie patrzac przy tym na zegarek. Osobnego podkreślenia wymaga fakt niezwykłej dbałości Doktora o to, by zabieg nie był bolesny. W moim przypadku dwukrotnie ilość środków znieczulających koniecznych do zablokowania bólu była bardzo duza, ale konieczność podania dodatkowych zastrzyków była dla dr Meissnera czymś oczywistym, bez względu na to ile trzeba ich było, miało po prostu nie bolec. I nie bolało. Wszystkie rany zagoiły mi się znakomicie i bez najmniejszych komplikacji. Nie jestem ani z Lubonia, ani z Poznania, dlatego dalsze leczenie kontynuuje już gdzie indziej, ale moje wspomnienia z wizyt u dr Meissnera są jak najlepsze (no, może poza tym, ze pożegnałem się z kilkoma zębami, ale to już zupełnie inna historia, tak było trzeba).
Nie ukrywam, ze bałem się tych wizyt, za każdym razem, ale za każdym razem wychodziłem z gabinetu z duza ulga i z uśmiechem. Myśle, ze chyba nie ma pacjentów, którzy mieliby inne wrażenia. Jeśli ktoś musi usunąć którykolwiek ząb, z zamkniętymi oczami polecam wizytę przy ul. Kochanowskiego!


G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna MEISSMED Inny

Anioł nie człowiek jest Najlepszym z Najlepszych Implantologów na Świecie. Miły, ciepły, cierpliwy, serdeczny podczas bardzo długiej wizyty dba o pacjenta troszczy się muzyka w tle kojąca.
Potrafi z beznadziejnego przypadku stworzyć cud (implant jedynki z ubytkiem w kości, leczenie zakończone) efekt końcowy jest zdumiewający.
Cieszę się że trafiłam do dr. Igor Meissner i każdemu polecam profesjonalista na najwyższym poziomie.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna MEISSMED Inny

Świetne podejście ogolnie balam się wizyty ale nie z powodu buli tylko z powodu mojej niezadbanej jamy ustnej Dr Igor którego sama poleca mi kolezanka naprawdę podejście fachowe wszystko super tłumaczy zero stresu przy nim jak i super asystentką.Dzuekuje i do zobaczenia przy następnej wizycie:)


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna MEISSMED Inny

Pan Doktor Igor Meissner wykonał u mnie zabieg usunięcia zatrzymanej dolnej ósemki. Zabieg chirurgiczny został przeprowadzony bezboleśnie i w przyjaznej atmosferze. Ogromna wiedza, doświadczenie i profesjonalizm Pana Doktora idą w parze ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Po zabiegu nie miałam żadnych przykrych powikłań i rana szybko się zagoiła. Szczerze polecam Pana Doktora.


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna MEISSMED chirurgiczne usuwanie zębów

Bardzo dobra, profesjonalna opieka, zęby usunięte bezboleśnie, bez bólu i opuchlizny następnego dnia. Polecam!


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna MEISSMED

Chciałabym bardzo gorąco polecić Pana Doktora.Moim zdaniem najlepsza stomatolog u jakiego leczyłam zęby. U Pana doktora Igora miałam wyrywane 4 ósemki, odbyło się to bezboleśnie, na drugi dzień nie miałam żadnych dolegliwości, żadnej opuchlizny. Mogłam wrócić od razu do pracy. Ponadto Pan doktor ma świetny kontakt z pacjentem, jest bardzo miły i życzliwy. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza, Pan doktor to profesjonalista w swoim zawodzie!!!


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna MEISSMED usuniecie 8

W gabinecie usunęłam górna 8. Wizyta w piątek popołudniu, w sobotę od rana funkcjonowałam jak gdyby nigdy nic. Zero opuchlizny, zero bólu, czy innych dolegliwości. Przed byłam potwornie zdenerwowana ale dostałam takie "coś" dzięki czemu nie pamiętam nic. Mąż tylko powiedział że trwało to zaledwie 5 minut (dłużej czekałam aż zadziała "magia uspokojenia" i znieczulenie - żyrafka do znieczulenia super sprawa). Polecam z czystym sumieniem- osoba która panicznie boi się usuwania zębów choć nie boi się wizyt u dentysty


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania