Meissmed Przychodnia Stomatologiczna Igor Meissner

(55 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Meissmed Przychodnia Stomatologiczna Igor Meissner

Kochanowskiego 1/2

62-031 , Luboń , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Igor Meissner Inny

  Miałem przyjemność odbyć kilka wizyt u Pana Doktora Meissnera w celu usunięcia kilku zębów przed planowana odbudowa zgryzu, w tym wszystkich czterech ósemek. Byłem i jestem pod wielkim wrażeniem wszystkiego. :-) Przede wszystkim kompetencji Pana Doktora, który nie tylko znakomicie wykonuje swoją prace, ale doskonale wszystko wyjaśnia i omawia z pacjentem. Na dodatek dr Meissner jest najzwyczajniej w świecie niezwykle sympatyczny i odnosi się do pacjentów bardzo życzliwie, z humorem, nie patrzac przy tym na zegarek. Osobnego podkreślenia wymaga fakt niezwykłej dbałości Doktora o to, by zabieg nie był bolesny. W moim przypadku dwukrotnie ilość środków znieczulających koniecznych do zablokowania bólu była bardzo duza, ale konieczność podania dodatkowych zastrzyków była dla dr Meissnera czymś oczywistym, bez względu na to ile trzeba ich było, miało po prostu nie bolec. I nie bolało. Wszystkie rany zagoiły mi się znakomicie i bez najmniejszych komplikacji. Nie jestem ani z Lubonia, ani z Poznania, dlatego dalsze leczenie kontynuuje już gdzie indziej, ale moje wspomnienia z wizyt u dr Meissnera są jak najlepsze (no, może poza tym, ze pożegnałem się z kilkoma zębami, ale to już zupełnie inna historia, tak było trzeba).
  Nie ukrywam, ze bałem się tych wizyt, za każdym razem, ale za każdym razem wychodziłem z gabinetu z duza ulga i z uśmiechem. Myśle, ze chyba nie ma pacjentów, którzy mieliby inne wrażenia. Jeśli ktoś musi usunąć którykolwiek ząb, z zamkniętymi oczami polecam wizytę przy ul. Kochanowskiego!


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Igor Meissner Inny

  Anioł nie człowiek jest Najlepszym z Najlepszych Implantologów na Świecie. Miły, ciepły, cierpliwy, serdeczny podczas bardzo długiej wizyty dba o pacjenta troszczy się muzyka w tle kojąca.
  Potrafi z beznadziejnego przypadku stworzyć cud (implant jedynki z ubytkiem w kości, leczenie zakończone) efekt końcowy jest zdumiewający.
  Cieszę się że trafiłam do dr. Igor Meissner i każdemu polecam profesjonalista na najwyższym poziomie.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Igor Meissner Inny

  Świetne podejście ogolnie balam się wizyty ale nie z powodu buli tylko z powodu mojej niezadbanej jamy ustnej Dr Igor którego sama poleca mi kolezanka naprawdę podejście fachowe wszystko super tłumaczy zero stresu przy nim jak i super asystentką.Dzuekuje i do zobaczenia przy następnej wizycie:)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Igor Meissner Inny

  Pan Doktor Igor Meissner wykonał u mnie zabieg usunięcia zatrzymanej dolnej ósemki. Zabieg chirurgiczny został przeprowadzony bezboleśnie i w przyjaznej atmosferze. Ogromna wiedza, doświadczenie i profesjonalizm Pana Doktora idą w parze ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Po zabiegu nie miałam żadnych przykrych powikłań i rana szybko się zagoiła. Szczerze polecam Pana Doktora.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Igor Meissner chirurgiczne usuwanie zębów

  Bardzo dobra, profesjonalna opieka, zęby usunięte bezboleśnie, bez bólu i opuchlizny następnego dnia. Polecam!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Igor Meissner

  Chciałabym bardzo gorąco polecić Pana Doktora.Moim zdaniem najlepsza stomatolog u jakiego leczyłam zęby. U Pana doktora Igora miałam wyrywane 4 ósemki, odbyło się to bezboleśnie, na drugi dzień nie miałam żadnych dolegliwości, żadnej opuchlizny. Mogłam wrócić od razu do pracy. Ponadto Pan doktor ma świetny kontakt z pacjentem, jest bardzo miły i życzliwy. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza, Pan doktor to profesjonalista w swoim zawodzie!!!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Igor Meissner usuniecie 8

  W gabinecie usunęłam górna 8. Wizyta w piątek popołudniu, w sobotę od rana funkcjonowałam jak gdyby nigdy nic. Zero opuchlizny, zero bólu, czy innych dolegliwości. Przed byłam potwornie zdenerwowana ale dostałam takie "coś" dzięki czemu nie pamiętam nic. Mąż tylko powiedział że trwało to zaledwie 5 minut (dłużej czekałam aż zadziała "magia uspokojenia" i znieczulenie - żyrafka do znieczulenia super sprawa). Polecam z czystym sumieniem- osoba która panicznie boi się usuwania zębów choć nie boi się wizyt u dentysty


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Igor Meissner

  Trafiłam do doktora Meissnera z ułamaną górną trójką. Bardzo się bałam, że może trzeba będzie wyrywać ale dr Meissner to cudotwórca . Odbudował mi zeba i w ogóle nie widać, ze kiedykolwiek byl leczony. Widać, że w gabinecie jest wymagająca atmosfera i pełen profesjonalizm. Polecam!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania