Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Doktorant w Zakładzie Stomatologi Zintegrowanej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwent programu International Program in Endodontics na Univ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Stomatologia ogólna

Znajomość języków

  • Angielski

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica Stomatologiczna Amolar Inny

Chciałabym serdecznie podziękować Panu Doktorowi Hubertowi Gołąbkowi za uratowanie mojego zęba :) dziękuję za profesjonalnie wykonany zabieg oraz przemiłą atmosferę w trakcie zabiegu. Najlepszy specjalista endodoncji w Warszawie i sądzę, że śmiało mogę powiedzieć - jeden z najlepszych w Polsce. Polecam :)

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica Stomatologiczna Amolar

Pan Doktor jest bardzo cierpliwym i usmiechnietym czlowiekiem, co kojąco działa na taką panikarę, jaka jestem ja:) podejmuje sie zadan, ktore inni spisali na straty, co dla mnie istotne jest bardzo delikatny. W chwilach grozy tłumaczy, uspokaja , nie wyrzuca z gabinetu i nie zlosci sie jak inni lekarze. Życzyłabym sobie, aby kazdy specjalista mial takie podjescie.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Maestria Digital Dental and Face Clinic lecznie kanałowe po urazie

Bardzo dobry lekarz, pracujący na świetnym sprzęcie. Chodziłam do niego wielokrotnie z synem na leczenie kanałowe po urazie. Poszło sprawnie, bezboleśnie, zęby zostały prawidłowo wyleczone, jednym słowem bardzo polecam.


J
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Maestria Digital Dental and Face Clinic

Lekarz jak zawsze profesjonalnie podchodzi do leczenia pacjenta. Dokładny, delikatny. Potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć. Leczenie endodontyczne tylko u tego lekarza.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Kompleksowa opieka stomatologiczna, świetny kontakt z pacjentem, konkretne i wyczerpujące odpowiedzi na pytania dotyczące leczenia. Szereg wizyt przeprowadzony sprawnie i w przyjaznej atmosferze, bez żadnych problemów w trakcie lub po zabiegach. Serdecznie polecam!


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Maestria Digital Dental and Face Clinic badanie stomatologiczne

Wypełnienie zrobione naprawdę solidnie, lekarz z bardzo profesjonalnym podejściem, już na samym poczatku wyjasnil mi sytuacje mojego uzębienia i ewentualne potrzebne zabiegi, również stale dbał o moje samopoczucie, dopytywal czy wszystko w porządku i robił aż czułem całkowity komfort. Z czystym sumieniem mogę do polecić


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Maestria Digital Dental and Face Clinic Zapalenie dziąsła

Do doktora trafiłam z zapaleniem dziąsła..
Pan doktor podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie. Szybka diagnoza i leczenie sprawiły, że zapomniałam o problemie. Polecam :)


P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Maestria Digital Dental and Face Clinic leczenie kanałowe

Wizyta u Pana doktora przebiegła bardzo sprawnie pan Doktor szczegółowo opowiedział co i jak będzie zrobione podczas wizyty w klinice panuje bardzo miła i ciepła atmoswera co mogę więcej dodać polecam Pana doktora profesjonalizm zaangażowanie na najwyższym poziomie


Profil zweryfikowany

Pan doktor przyjął mnie w awaryjnej sytuacji mimo pełnego grafiku. Doktor jest osobą bardzo sympatyczną, a do tego rzetelną - patrzy na pacjenta całościowo, a nie tylko przez pryzmat problemów stomatologicznych: zgłosiłam się z bolącym zębem, a doktor zwrócił uwagę na możliwy problem z zatokami. Każdemu poleciłabym takiego lekarza, który angażuje się w pomoc pacjentowi, a do tego radzi sobie nawet ze skomplikowanymi przypadkami, kiedy inni lekarze nie potrafili pomóc.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania