lek. dent.

Hubert Gołąbek

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

8 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
245 odwiedzin w ciągu 30 dni

Doktorant w Zakładzie Stomatologi Zintegrowanej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwent programu International Program in Endodontics na University of Pennsylvania w Filadelfii.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Lecznica Stomatologiczna Amolar

  Pan Doktor jest bardzo cierpliwym i usmiechnietym czlowiekiem, co kojąco działa na taką panikarę, jaka jestem ja:) podejmuje sie zadan, ktore inni spisali na straty, co dla mnie istotne jest bardzo delikatny. W chwilach grozy tłumaczy, uspokaja , nie wyrzuca z gabinetu i nie zlosci sie jak inni lekarze. Życzyłabym sobie, aby kazdy specjalista mial takie podjescie.

 • M
  Lokalizacja: Maestria Digital Dental and Face ClinicUsługa: lecznie kanałowe po urazie

  Bardzo dobry lekarz, pracujący na świetnym sprzęcie. Chodziłam do niego wielokrotnie z synem na leczenie kanałowe po urazie. Poszło sprawnie, bezboleśnie, zęby zostały prawidłowo wyleczone, jednym słowem bardzo polecam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Maestria Digital Dental and Face Clinic

  Lekarz jak zawsze profesjonalnie podchodzi do leczenia pacjenta. Dokładny, delikatny. Potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć. Leczenie endodontyczne tylko u tego lekarza.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Kompleksowa opieka stomatologiczna, świetny kontakt z pacjentem, konkretne i wyczerpujące odpowiedzi na pytania dotyczące leczenia. Szereg wizyt przeprowadzony sprawnie i w przyjaznej atmosferze, bez żadnych problemów w trakcie lub po zabiegach. Serdecznie polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Maestria Digital Dental and Face ClinicUsługa: badanie stomatologiczne

  Wypełnienie zrobione naprawdę solidnie, lekarz z bardzo profesjonalnym podejściem, już na samym poczatku wyjasnil mi sytuacje mojego uzębienia i ewentualne potrzebne zabiegi, również stale dbał o moje samopoczucie, dopytywal czy wszystko w porządku i robił aż czułem całkowity komfort. Z czystym sumieniem mogę do polecić

 • K
  Lokalizacja: Maestria Digital Dental and Face ClinicUsługa: Zapalenie dziąsła

  Do doktora trafiłam z zapaleniem dziąsła..
  Pan doktor podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie. Szybka diagnoza i leczenie sprawiły, że zapomniałam o problemie. Polecam :)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Maestria Digital Dental and Face ClinicUsługa: leczenie kanałowe

  Wizyta u Pana doktora przebiegła bardzo sprawnie pan Doktor szczegółowo opowiedział co i jak będzie zrobione podczas wizyty w klinice panuje bardzo miła i ciepła atmoswera co mogę więcej dodać polecam Pana doktora profesjonalizm zaangażowanie na najwyższym poziomie

 • Pan doktor przyjął mnie w awaryjnej sytuacji mimo pełnego grafiku. Doktor jest osobą bardzo sympatyczną, a do tego rzetelną - patrzy na pacjenta całościowo, a nie tylko przez pryzmat problemów stomatologicznych: zgłosiłam się z bolącym zębem, a doktor zwrócił uwagę na możliwy problem z zatokami. Każdemu poleciłabym takiego lekarza, który angażuje się w pomoc pacjentowi, a do tego radzi sobie nawet ze skomplikowanymi przypadkami, kiedy inni lekarze nie potrafili pomóc.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doktorant w Zakładzie Stomatologi Zintegrowanej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwent programu International Program in Endodontics na University of Pennsylvania w Filadelfii. Krajowy oraz międzynarodowy wykładowca w zakresie endodoncji.

  - specjalizuje się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem
  - specjalizuje się w skomplikowanym leczeniu reendodontycznym (ponownym leczeniu kanałowym)
  - specjalizuje się w mikrochirurgii stomatologicznej (resekcje wierzchołków korzeni zębów, wsteczne wypełnianie kanałów korzeniowych zęba)

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny
 • University of Pennsylvania

Znajomość języków

 • angielski