dr n. med.

Hubert Bołdys

Gastrolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten gastrolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 170 osób

 • Dostępność

  Lekarz Hubert Bołdys przyjmuje w jednym gabinecie

 • Specjalizacja

  Lekarz Hubert Bołdys to jeden z 7 lekarzy o specjalizacji gastrolog w miejscowości Tychy na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • neutralny

  Sprawiał wrażenie miłego i kulturalnego człowieka. Niestety nie rozumiem jak można podczas badania powiedzieć pacjentce: "Proszę nie jęczeć, kobiety lubią to robić i jest to urocze w pewnych sytuacjach, ale nie podczas badania" (dla mnie gastroskopia była bardzo bolesną, a przyszłam na badanie nastawiona bardzo optymistycznie). Poczułam się podle.

 • bardzo dobry

  rewelacyjny i baradzo dokładny orazcierpliwy ,poprostu takia jaki powinien byc Lekarz przez duze L oby takicah wiecej

 • słaby

  Niestety nie mogę polecić Pana doktora. Moje dolegliwości skwitował diagnozą jelita wrażliwego bez wykonywania jakichkolwiek badań potwierdzających taki fakt. Na moje pytanie odnośnie badań takich jak gastroskopia czy kolonoskopia odmówił skierowania, gdyż uznał, że jako 25-letnia osoba nie powinnam się zamartwiać własnym zdrowiem, bo na to przyjdzie jeszcze czas, i że młodzi ludzie nie chorują na żadne poważniejsze choroby. Takie podejście jest wg mnie niefachowe, a wręcz niemądre i nieodpowiedzialne. Stąd moja ocena.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Mówiąc,krótko nie znam lepszego-jestem prowadzony już 12 lat,nie ukrywam porównywałem z innymi.Zwalczył mi 2/dwie/Adenomy G1 i G2 w cale sympatyczne!
  Profesjonalizm i wyobrażalna kultura medyczna w połączeniu z osobistą mówi samo za siebie i nic więcej.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry Doktor sprawnie przeprowadza badania wyjaśnia uspokaja nie naraża pacjenta na zbędne rzeczy szczerze polecam.

 • bardzo słaby

  Od ponad dwóch lat woziłam ojca do Pana dr Bołdysa na prywatne wizyty. Dzisiaj mam diagnozę postawioną w szpitalu ale już przez innych lekarzy- guz na jelicie grubym nacieki na organy wewnetrzne. Jestem zdruzgotana tym, że doktor Bołdys nie zlecił żadnych badań mojemu ojcu pomimo ze ma tak dobre zaplecze medyczne -tylko leczył go na nadwrażliwość jelita. (ojciec skarżył się na bóle brzucha i krew w kale. Ojciec na pewno nie odmówiłby żadnych nieprzyjemnych badan jak kolonoskopia bo już takie badanie przechodził). Teraz czeka go operacja, która jeśli przeżyje to na pewno dlugo juz nie pożyje. Nie mam siły więcej pisać o tej sprawie... może napisze dalszy ciąg pozniej jak dojde do siebie.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Fachowe a jednocześnie życzliwe podejście do pacjenta. Życzyłbym sobie więcej takich lekarzy. Polecam :)

 • bardzo dobry

  Powiem tak. Imponujący człowiek swoją wiedzą, umiejętnościami i niesłychaną pewnością w stawianiu diagnozy. Zaskoczony jestem, ale pozytywnie tym, że w jego gabinecie panuje nieco inny zwyczaj. Inny ciebie zawoła z gabinetu po nazwisku, a ten wychodzi do rejestracji i wprowadza pacjenta do swojego gabinetu. Dużo rozmawia, przekonywuje. Mówi wprost, co i jak ma być, jak się leczyć. Potrafi też pozytywnie nastawić do życia z chorobą. Dobry materiał na profesora. Dobry materiał na człowieka, który uczy studentów, bo trzeba też tego właśnie uczyć wschodzącą kadrę lekarską. Wbrew pozorom, oprócz wiedzy, szalenie ważne, jest odpowiednie podejście do każdego z osobna pacjenta.

 • bardzo dobry

  Bardzo fajny lekarze. Konkretny i nie owija w bawełnę. Mi robił kolonoskopię. Robi to bardzo fachowo także nie ma co sie stresować. Polecam tego lekarze bo jest świetnym fachowcem

 • bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz, ma podejście do pacjenta,duża wiedza, jest najleprzym gastrologiem.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".