Jesteś tym lekarzem?

469

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

170

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A

  Kiedy mnie zobaczył uznał, że jestem za młoda na chorowanie. Kiedy pokazałam mu slajdy z tomografii przedstawiające guza, którego ślepiec by zobaczył (oznaczony strzałkami na wszelki wypadek) uznał, że powinnam skonsultować wynik jeszcze raz u innego radiologa. Polecono mi zrobić u niego EUS (celem przeprowadzenia biopsji) - przed badaniem doktor powiedział, że ma nadzieję, że NFZ zwróci mu koszta badania. Badanie powinno trwać około 1-1,5h, doktor uwinął się w 20 minut. Powiedział, że wszystko wygląda idealnie, zrobił 3 zdjęcia, bo więcej nie było sensu, śladu guza nie ma. Kiedy zapytałam skąd zatem bierze się mój ból powiedział, że przyczyny bólu mogą być różne i dał do zrozumienia, że jestem jedną z tych osób, które najwyraźniej lubią na coś chorować.
  Byłam szczęśliwa, że guz zniknął, ale na szczęście moi lekarze nie dali się zwieść tej diagnozie. Po kolejnej TK jamy brzusznej, innych dodatkowych badaniach i kolejnych miesiącach wyczekiwania wylądowałam na stole operacyjnym, gdzie oprócz usunięcia dużego, twardego jak beton guza trzeba było dokonać resekcji przewodu pokarmowego w trzech miejscach. Przewód pokarmowy był usztywniony... Jak się okazało wynik tomografii zawierał dokładną lokalizację guza, który zdążył solidnie naciec na trzustkę, dwunastnicę i jelito.
  Gratuluję doktorowi wykonanej pracy, a wszystkim pacjentom serdecznie odradzam tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • C

  Sprawiał wrażenie miłego i kulturalnego człowieka. Niestety nie rozumiem jak można podczas badania powiedzieć pacjentce: "Proszę nie jęczeć, kobiety lubią to robić i jest to urocze w pewnych sytuacjach, ale nie podczas badania" (dla mnie gastroskopia była bardzo bolesną, a przyszłam na badanie nastawiona bardzo optymistycznie). Poczułam się podle.

 • M

  rewelacyjny i baradzo dokładny orazcierpliwy ,poprostu takia jaki powinien byc Lekarz przez duze L oby takicah wiecej

 • Niestety nie mogę polecić Pana doktora. Moje dolegliwości skwitował diagnozą jelita wrażliwego bez wykonywania jakichkolwiek badań potwierdzających taki fakt. Na moje pytanie odnośnie badań takich jak gastroskopia czy kolonoskopia odmówił skierowania, gdyż uznał, że jako 25-letnia osoba nie powinnam się zamartwiać własnym zdrowiem, bo na to przyjdzie jeszcze czas, i że młodzi ludzie nie chorują na żadne poważniejsze choroby. Takie podejście jest wg mnie niefachowe, a wręcz niemądre i nieodpowiedzialne. Stąd moja ocena.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Mówiąc,krótko nie znam lepszego-jestem prowadzony już 12 lat,nie ukrywam porównywałem z innymi.Zwalczył mi 2/dwie/Adenomy G1 i G2 w cale sympatyczne!
  Profesjonalizm i wyobrażalna kultura medyczna w połączeniu z osobistą mówi samo za siebie i nic więcej.

 • M

  Bardzo dobry Doktor sprawnie przeprowadza badania wyjaśnia uspokaja nie naraża pacjenta na zbędne rzeczy szczerze polecam.

 • Od ponad dwóch lat woziłam ojca do Pana dr Bołdysa na prywatne wizyty. Dzisiaj mam diagnozę postawioną w szpitalu ale już przez innych lekarzy- guz na jelicie grubym nacieki na organy wewnetrzne. Jestem zdruzgotana tym, że doktor Bołdys nie zlecił żadnych badań mojemu ojcu pomimo ze ma tak dobre zaplecze medyczne -tylko leczył go na nadwrażliwość jelita. (ojciec skarżył się na bóle brzucha i krew w kale. Ojciec na pewno nie odmówiłby żadnych nieprzyjemnych badan jak kolonoskopia bo już takie badanie przechodził). Teraz czeka go operacja, która jeśli przeżyje to na pewno dlugo juz nie pożyje. Nie mam siły więcej pisać o tej sprawie... może napisze dalszy ciąg pozniej jak dojde do siebie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Fachowe a jednocześnie życzliwe podejście do pacjenta. Życzyłbym sobie więcej takich lekarzy. Polecam :)

 • M

  Powiem tak. Imponujący człowiek swoją wiedzą, umiejętnościami i niesłychaną pewnością w stawianiu diagnozy. Zaskoczony jestem, ale pozytywnie tym, że w jego gabinecie panuje nieco inny zwyczaj. Inny ciebie zawoła z gabinetu po nazwisku, a ten wychodzi do rejestracji i wprowadza pacjenta do swojego gabinetu. Dużo rozmawia, przekonywuje. Mówi wprost, co i jak ma być, jak się leczyć. Potrafi też pozytywnie nastawić do życia z chorobą. Dobry materiał na profesora. Dobry materiał na człowieka, który uczy studentów, bo trzeba też tego właśnie uczyć wschodzącą kadrę lekarską. Wbrew pozorom, oprócz wiedzy, szalenie ważne, jest odpowiednie podejście do każdego z osobna pacjenta.

 • Bardzo fajny lekarze. Konkretny i nie owija w bawełnę. Mi robił kolonoskopię. Robi to bardzo fachowo także nie ma co sie stresować. Polecam tego lekarze bo jest świetnym fachowcem