Hanna Witkowska-Szafałowicz

Pediatra, Alergolog, Pulmonolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • C

  Bardzo dobra Pani Doktor - leczyła mnie od dzieciństwa i zawsze umiała mnie wyprowadzić z różnych choróbsk. Miałem problemy swojego czasu z oskrzelami i cieszę się, że trafiłem do Pani Doktor. Do tego zawsze miła i serdeczna. Polecam !

 • Szukasz pediatry? Pacjenci polecają:

  Dorota Salamon-Słowińska
  Dorota Salamon-Słowińska
  Nefrolog, Pediatra
  UL. K. LIBELTA 26/1, Poznań
  Wszystko odpowiednio wytłumaczone, na wszytskie pytania Pani doktor odpowiedziała, cierpliwie tłumacząc. Podczac… więcej

  Anna Zelent
  Anna Zelent
  Pediatra
  Kościelna 33 lok. U4, Poznań
  Pani doktor bardzo rzeczowo, dokładnie, profesjonalnie, bez pośpiechu wyjaśniła dolegliwości naszej 8-miesięcznej… więcej

  Małgorzata Winiecka
  Małgorzata Winiecka
  Alergolog, Pediatra
  Półwiejska 42, Poznań

  Sylwia Świdzińska
  Sylwia Świdzińska
  Pediatra, Reumatolog
  Półwiejska 42, Poznań
  Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dokładnie bada, antybiotyki zapisuje w ostateczności. Polecam, prowadzi… więcej

  Maria Król – Kawa
  Maria Król – Kawa
  Pediatra, Pulmonolog
  Ułańska 7, Poznań
  Lekarz-człowiek. Potrafi słuchać, analizuje i stawia trafne diagnozy. Na pewno na długo pozostaniemy pacjentami… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • C

   Bardzo dobra Pani Doktor - leczyła mnie od dzieciństwa i zawsze umiała mnie wyprowadzić z różnych choróbsk. Miałem problemy swojego czasu z oskrzelami i cieszę się, że trafiłem do Pani Doktor. Do tego zawsze miła i serdeczna. Polecam !

  • M

   Jak najbardziej nie polecam korzystania z usług Pani doktor. Kiedy trafiłam do niej w sprawie 40 stopniowej gorączki ( wcześnie dzwoniąc do rejestracji poinformowano mnie ze dr Szymaniak jest na urlopie i mam podejśc poprosić dr Szafałowicz o wizytę)stwierdziała że ona nie może przetrzymywać pielegniarek po pracy, jej czas na każdego pacjenta to 10 min i nie ma czasu już dla mojego dziecka. Sytuacj miała miejsca dwa razy .Mąż zadzwonił spytać czy wypisze oświadczenie dla prokuratura że odmówiła wizyty dziecka słaniającego się na rekach i jeżeli coś mu się stanie to Pani dr za to odpowiada.Stwierdziła że wypisze gdyż dziecko miało się nieźle gdzie zaznaczam że nawet nie widziała go na swoje oczy!!!!!
   Karygodnie było dla mnie jej zachowanie, ponieważ lekarz jest od ratowania życia a w przypadku 2 letniego dziecka 40 stopni gorączki jest raczej stanem ciężkim.jak dla mnie to napewno nie jest lekarz z powołania!!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Mam tylko jedno doświadczenie - moje roczne dziecko miało silny ból brzuszka i gorączkę - byliśmy z tym w szpitalu ale ponieważ zbiłam już gorączkę sama to nas odesłali do przychodni, gdzie przyjmowane były dzieci zdrowe i musieliśmy 2 godziny czekać, aż pani doktor przyjmie zaplanowane zdrowe dzieci!! Oczywiście po dwóch godzinach czekania i tulenia ból brzucha ustąpił i lekarka już nic nie stwierdziła, zaleciła tylko lekką dietę... Zadnych badań ani skierowań. Traktowanie cierpiącego dziecka - poniżej jakiegokolwiek poziomu...

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   Bardzo rzeczowa i sensowna, nie stresuje niepotrzebnie małych pacjentów :)
   Mojego hiperaktywnego maluszka nigdy nie upomniała ;)
   Jestem z niej zadowolona. Polecam

  • T

   Pani Hania leczy mnie od dziecinstwa jestem z niej bardzo zadowolony zawsze ma czas dla pacjenta i nigdy nioe zdarzyło mi sie zeby odmówiła przyjecia bo cos tam... Spodziewamy sie z żona dziecka i napewno zapisze mała właśnie do Pani dr Hanny Szafałowicz gdyż mam do niej bardzo duże zaufanie co do diagnoz i w razie potrzeby o skierowanie do innego specjalisty. Pozdrawiam Pania Tomek K

  • P

   Oddałam Pani Doktor, pod opiekę zdrowotną dwójkę moich dzieci od samego poczatku. Uczęszczamy na wizyty do przychodni rejonowej od 10 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego podejścia do sprawy. Pani dokotor jest osobą wykonującą swój zawód bardzo fachowo z konkretnym podejściem do tematu. Nie ma problemu z wystawieniem skierowania do specjalisty, jesli istnieje taka potrzeba. Jednak najbardziej cenię sobie trafnosć postawionych diagnoz i właściwy dobór leków. Dziękuję Pani Doktor za dotychczasową współprace i liczę na kolejne lata spotkań.

  • G

   Ta pani przyjmuje także jako alergolog w Luxmedzie. Notorycznie się spóźnia na poranne wizyty (przychodzi 15-20 minut po czasie). Lekceważy objawy. Na informację o zaostrzeniu objawów stwierdziła: "jeżeli tak długo wytrzymała Pani bez leczenia, to nie jest z Panią tak źle".

   Nastawiona na leczenie objawowe. Odmówiła mi skierowania na odczulanie, bo wspomniałam, że rozważam ciąże. Nie tylko odmówiła mi przepisania leków i skierowania, ale w dokumentacji odnotowała, że staram się o dziecko, tak żeby żaden inny lekarz z luxmedu nie przepisał mi już leków, bo pewnie jestem już w ciąży.
   Ktoś taki jak ta pani nie powinien byc lekarzem..

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Wyważona, profesjonalna i konkretna. A o to głównie u lekarza chodzi. Byłam z dzieckiem u niej w Luxmedzie i jestem zadowolona z jej opieki.
   Polecam!

  • G

   Jestem Jej pacjentką już ponad 10 lat i nie mogę powiedzieć o Niej złego zdania. Nie jest to osoba uśmiechnięta, ani wylewna, ale trzeba do tego przywyknąć. Ona ma być dobrym lekarzem, a nie koleżanką.

   W zamian jest niesamowicie dobrym diagnostą, antybiotyki przepisuje jedynie kiedy trzeba, nigdy nie miałam problemu, żeby dostać od niej skierowanie do jakiegokolwiek specjalisty. Nie szczędzi czasu, jest po prostu dobrze zorganizowana. W między czasie zrobiła specjalizację z chorób płuc i alergologii, stale się dokształca. A to, że odbiera telefony w czasie wizyt, to jest norma - dzwonią zaniepokojeni rodzice, albo tak jak ja, parę razy z prośbą o receptę. Nie musi się zgadzać, ale to robi, bo jest powołana do tej pracy. I choć jestem już dorosłą osobą i mogłabym przejść do innego lekarza, to nie zrobię tego, dopóki nie będę musiała, bo uważam, że jest to najlepszy dla mnie lekarz. Pozdrawiam Panią doktor.
   Michalina

  • M

   Pani doktor zawsze jest wyniosła i nie ma czasu, ale dzisiaj to już przesadziła...
   Otóż szanowna Pani doktor napisała w karcie mojej 2,5-letniej córki takie zdanie: "nie rejestrować, niekulturalna pacjentka". Moja córka przesunęła ok.20 cm krzesło po podłodze, powodując hałas, czym wyprowadziła Panią doktor z równowagi.
   Pani doktor rozmawiała w tym czasie przez telefon. Wnioskując z odpowiedzi Pani doktor osoba dzwoniąca miała do niej jakieś pretensje, także musiała się na kimś wyładować. Pod ręką byłyśmy akurat my...
   Pani doktor podniesionym głosem zarzuciła mi, że nie potrafię zająć się własnym dzieckiem! Powtarzała, że jest zmęczona i, że mam więcej do niej nie przychodzić!
   Powiedziałam, że nie powinna rozmawiać przez telefon kiedy przyjmuje pacjenta i, żeby nie wyżywała się na nas za swoje problemy osobiste.
   ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG