dr n. med.

Halina Gadomska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

27 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
217 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie. Ukończyła kurs specjalizacyjny z ginekologii i położnictwa w 1984 roku. Od 1984 pracuje w Klinice Akademii Medycznej,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona po wizycie u Pani Doktor. Fantastyczna, przemiła, konkretna.
  Na każde pytanie odpowiadała rzetelnie. Wsyztsko dokładnie wyjaśniła.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Profesjonalizm ale przede wszystkim życzliwość i autentyczne zainteresowanie pacjentem- oby więcej takich lekarzy.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobra Pani Doktor. Podchodzi życzliwie i delikatnie do pacjentki. Rzeczowo wyjaśnia sprawy związane z chorobą. Stosuje odpowiednie leczenie.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dr Gadomska jest jedną z najlepszych specjalistek, u jakich miałam okazję się leczyć. Klasa, takt, doświadczenie i profesjonalizm

 • E

  Wspaniała! - Wspaniała (!) Pani Doktor. Poczytawszy sobie komentarze różne, przed wizytą czułam się nieswojo trochę, nie ukrywam. Ale! Podpisuję się pod tymi pozytywnymi i dobrymi opiniami całkowicie. Już po 1szej wizycie mogę stwierdzić śmiało, że to jest i "moja" Pani Doktor (tak jak dziewczyn poniżej). Tak, ja "nadaję na tych samych falach" i rozumiem taką, a nie inną postawę. Mi to odpowiada, lecz mogę zrozumieć, że nie każda pacjentka ze mna się zgodzi.
  Lekarz nie jest od spouchwalania się, ani od bratania się. Doktor Gadomska na rzeczy się zna, wie co robi i czyni to doskonale. Pełny profesjonalizm, istna fachowość, zadziwiająca kompetentność i sumienność. Polecam.

 • P

  To jest "moja" Pani Doktor. Zawsze bardzo dokładna, skrupulatna, nigdy się nie spieszy. Odpowiada na KAŻDE pytanie rzeczowo. Pamięta o badanich cytologicznych, badaniu piersi, zleca USG kiedy ma wątpliwości.
  Owszem, jest dość oszczędna w relacjach z pacjentkami - cóż taki typ.
  Mimo braku wylewności ZAWSZE przyjmuje pacjentki na wizyty dodatkowe.

 • P

  byłam dopiero na 2 wizytyach, doktor gadomska zrobiła mi cytologię i teraz czekam na zabieg wypalania nadżerki na szyjce macicy, moje zdanie na jej temat jest następujące: jest oschła, chłodna, buduje dystans, jednak rzeczywiście odpowiada na pytania konkretnie, sympatii nie wzbudza, empatyczna również nie jest, ale chyba jest dobrym fachowcem, zobaczymy, jak potoczy się nasza współpraca...ja pomimo wiedzy i zaangażowania cenię w lekarzu podejście do pacjenta, empatię i budowanie atmosfery, do której się chce wracać, atmosfery życzliwości...doktor na pierwszej wizycie zbadała mi również piersi, bez dopominania się o to, sama poleciła mi rozebrać się do badania piersi, także w tym miejscu widać jej profesjonalizm, bo nie każdy ginekolog bada piersi,
  przez telefon również nie rozmawiała na wizycie (czego ja bardzo nie lubię), ale zdarza się jej dużo spóźnić do przychodni...

 • R

  ODRADZAM. Poszłam do niej w pierwszym miesiącu ciąży. Zapewniała mnie jak to wszystko będzie pięknie wyglądało, że będzie mnie dopisywać do wizyt bo długie terminy, oczywiście założyła kartę ciąży ( z której to czerpała dodatkowe profity). Szczęśliwa podejściem poszłam na następną wizytę, tą dodatkową i okazało się, że pani już sobie poszła do domu. zapisałam się na następną - 2 miesiące później bo takie terminy. Przyszłam po dwóch miesiącach, powiedziałam o tym, że byłam a jej nie było. Lekarka stweirdziła że to moja wina bo ona na pewno była i że ją oszukuje bo to mnie nie było !!!!!!!!! PARANOJA Dodała, że nie bedzie już prowadzić mojej ciąży, bo to jest ciąża podwyższonego ryzyka a poza tym zatajam przed nią informację. Śmiech na sali. Informacje to te że mam guzy tarczycy o których jej na pierwszej wizycie powiedziałam. Dużo by tu pisać ..... Podejście tej lekarki na pewno nie jest fachowe. Najpierw zgarnia sobie klientele a później ją zbywa.
  Odradzam bo to szkoda czasu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • J

  Uwielbiam Panią doktor. Prowadziła moją ciążę, jak były problemy można było na nią liczyć, dzwonić na prywatną komórkę, przyjmowała mimo braku terminów, zwracała uwagę, żeby kobiety w ciąży nie czekały zbyt długo w kolejce i NIGDY się nie spieszyła. Jest osobą raczej powściągliwą, ale dla mnie lekarz musi być konkretny, a nie rozwodzić się o wszystkich możliwych wydarzeniach. Uważam, że Pani doktor jest bardzo serdeczna i odpowie na wszystkie pytania, ale nie traci czasu na bezsensowne gadanie.
  BARDZO POLECAM

 • D

  Trafiłam do Pani Doktor z polecenie. Po pierwszej wizycie wyszłam mocno zdegustowana nieprawdopodobnie niesympatycznym stosunkiem do mnie i obiecałam sobie, że więcej do niej nie pójdę. Jednak zwycieżył rozsądek - najważniejsze jest to jakim jest fachowcem. To było 15 lat temu i przychodzę do p. Gadomskiej do dziś. To specyficzna osoba. Nie nadskakuje pacjentce zeby jej było miło, bo nie o to chodzi w wizycie lekarskiej. Jeśli chce się trafić w ręcę naprawdę dobrego specjalisty to nie należy się kierowac emocjami i dać Pani doktor kolejne szanse. To kwestia wzajemnego oswojenia. Jest bardzo kompetentna, pilnuje terminów badań, jest dokładna i precyzyjna. Odpowie na każde pytanie. Tyle, że jest bardzo rzeczowa - a nie przekupka klepiąca byle więcej. Ja z prawdziwą przyjemnością wyczekuję kolejnych wizyt, bo oprócz tego, że jestem w dobrych rękach to jeszcze rozmawiamy na różne tematu i nieraz zaśmiewamy się obie do łez. Naprawdę. To jest to drugie - prawdziwsze - oblicze Pani Gadomskiej. Polecam - warto dojść do tego etapu, kiedy oschłość i chłód przemienią się w najszczerszą sympatię !

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie. Ukończyła kurs specjalizacyjny z ginekologii i położnictwa w 1984 roku. Od 1984 pracuje w Klinice Akademii Medycznej, obecnie Uniwersytetu Medycznego Plac Starynkiewicza 1/3.

  Pani Doktor specjalizuje się w profilaktyce ginekologicznej kobiet, hormonalnej terapii zastępczej oraz opiece po operacjach ginekologicznych.

  W klinice Premium Medical przyjmuje w środy w godzinach 16:00-17:00.