Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych urologów w pobliżu
Belgradzka 42, Ursynów, Warszawa Przyjmuje na NFZ
NZOZ Medical Center

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych urologów w pobliżu
Stanisława Skarżyńskiego 1, Ochota, Warszawa Przyjmuje na NFZ
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych urologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podstawy rzemiosła chirurgicznego zdobywał jeszcze jako student w Klinice Nowo...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Rak pęcherza moczowego
 • Rak jądra
 • Rak prostaty
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota Inny

Od roku jestem pacjentką Doktora, korzystałam z wielu porad w poradni, jak i leczenia operacyjnego. W nagłych momentach mojej choroby zawsze mogłam liczyć na pomoc. Dzięki skutecznej interwencji chirurgicznej, wszczepienie sztucznego moczowodu De tour, wracam do zdrowia i normalnego aktywnego trybu życia. Zawsze mogę liczyć na rozmowę i wyjaśnienia dotyczące mojego stanu zdrowia.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Inny

Pana Doktora Grzegorza Rogowskiego polecam każdemu kto szuka naprawdę dobrego chirurga-urologa. Dzięki niemu mam nadal obie nerki i pozbyłem się nowotworu złośliwego jednej z nich. Trafiłem do niego z tomografią która była niejednoznaczna. Teoretycznie mała torbiel nerki do dalszej obserwacji. Z własnej inicjatywy skonsultował tomografię z radiologami z którymi współpracuje i skierował mnie na rezonans celem doprecyzowania diagnozy. Trafnie ocenił że jednak potrzebna jest operacja. Zabieg zaplanował naprawdę bardzo szybko i to w czasie kiedy w Warszawie z powodu koronawirusa przeprowadzenie operacji graniczyło z cudem. Spędziłem co prawda Wielkanoc w szpitalu, ale to była najtrafniejsza decyzja w moim życiu, którą za jego radą podjąłem. Okazało się, że ma szósty zmysł chirurga i wycięta zmiana okazała się nowotworem jasnokomórkowym nerki w początkowym stadium. Oszczędził mi nerkę i wyciął zmianę naprawdę z minimalnym marginesem. W szpitalu pilnował wszystkiego od A do Z łącznie z regularną oceną rany pooperacyjnej i zdjęciem szwów. Zadbał nawet o to żeby cięcie na boku nie było zbyt duże, dzięki czemu blyskawicznie doszedłem do siebie a rana zagoiła się naprawdę szybko. Po dwóch tygodniach praktycznie funkcjonowałem jakby nie było zabiegu, a po miesiącu musiałem uważać żeby się nie przeforsować, bo tylko widok blizny w lustrze przypominał mi o operacji. Chirurg i lekarz z powołania to za mało powiedziane. Medyk z pasją który urodził się żeby diagnozować i operować. Kontakt z pacjentem, stopień empatii, cierpliwość i szacunek dla pacjenta oraz osobiste poświęcenie na tak wysokim poziomie, który w dzisiejszym zabieganym i skomercjonalizowanym świecie jest prawie niemożliwy do zaobserwowania. Na dyżurach w szpitalu spotykałem go tak często jakby w ogóle z niego nie wychodził. Żyje tym co robi i robi to perfekcyjnie. Do tego bardzo przyjazne i pogodne nastawienie do życia, którym zaraża pacjentów, połączone z naprawdę świetnym poczuciem humoru. Ostatnie badanie kontrolne wyszło bardzo pozytywnie. Raczysko wycięte, wznowy brak, przerzutow nie ma, tylko dlatego że trafiłem w odpowiednim czasie na odpowiedniego lekarza jakim jest Pan Doktor Rogowski. Nadal jestem pod jego opieką i będę się tego trzymał, choćbym miał dojeżdżać na wizytę do niego z drugiego końca Polski.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota Inny

Jestem ogromnie wdzięczna Panu Doktorowi za posłuchanie swojej intuicji i wiedzy. Usunął guza nerki, który według radiologa był masą tkankową, a okazał się być złośliwym.
Pan dr Rogowski jest świetnym specjalistą i wspaniałym, empatycznym człowiekiem. Tłumaczy tak, że zrozumie każdy, odpowiada na każde pytanie, a przy tym swą kulturą osobistą sprawia, że pacjent czuje się zaopiekowany i szanowany.
Bardzo dziękuję Panu za właściwą decyzję i opiekę.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Cieszę się, że trafiłam do Pana doktora,ponieważ długo męczyłem się że swoją dolegliwością .Pan doktor po przeprowadzonym wywiadzie wskazał trafną diagnozę, dokładnie wszystko mi wytłumaczył,odpowiedział na wszystkie pytania i doradził ,że najlepszym dla mnie rozwiązaniem będzie jak się poddam operacji.Operacje pan doktor Rogowski przeprowadził profresjonalnie,po operacji znakomicie się mną opiekował w szpitalu.Pan doktor jest człowiekiem o złotym sercu,przesympatyczny o wysokiej kulturze osobistej ,bardzo zaangażowany,prawdziwy lekarz z powołania.Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję za opiekę i udaną operację, w końcu mogę normalnie funkcjonować. Z całego serca polecam pana dr.Rogowskiego.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny

Na oddziale urologicznym Szpitala Bielańskiego zajął się mną Pan dr Grzegorz Rogowski. Pan doktor w sposób rzeczowy opisał moją chorobę i przedstawił możliwości dalszego leczenia lub wykonania zabiegu operacyjnego. Obecnie jestem po operacji wykonanej przez Pana dr Grzeorza Rogowskiego. Zabieg przeprowadzono bardzo profesjonalnie, z ogromną troską o pacjenta. Jestem pod wielkim wrażeniem osobowości Pana Doktora, jego wiedzy merytorycznej, zdolności chirurgicznych, ale także wielkiej życzliwości okazywanej pacjentowi. J. Zubala


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny operacja urologiczna

Polecam doktora Rogowskiego, diagnoza , udana operacja i to wspaniałe poczucie że jest się pod najlepszą opieką lekarza z powołania , informacje podane rzeczowo zrozumiałe dla wszystkich i uśmiech który rozładowuje napięcie ...z całego serca polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny

Z całego serca polecam doktora Rogowskiego - szybka diagnoza, konkretny plan działania co dalej, udana operacja (doktor Rogowski jest świetnym chirurgiem!) i znakomita opieka pooperacyjna w szpitalu, a potem w poradni urologicznej. Od początku do końca zarówno pacjent jak i jego rodzina mają poczucie, że są w dobrych rękach profesjonalisty. Ponadto doktor Rogowski jest cierpliwym i pełnym empatii lekarzem, którego naprawdę o wszystko można zapytać i wszystko będzie na spokojnie wyjaśnione zrozumiałym dla laika językiem.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny chirurgia urologiczna

Trafiłem pod opiekę Dr. Grzegorza Rogowskiego w związku ze zdiagnozowanym guzem jądra. Pan Doktor od samego początku pobytu w szpitalu był ogromnie profesjonalny i z ogromną cierpliwością w tej trudnej sytuacji dla mnie i żony udzielał bardzo wyczerpujących informacji. Opieka lekarska jaką zostaliśmy objęci jest godna ogromnego polecenia. Otrzymaliśmy pokłady wiedzy i dzięki temu całą historię przechodzimy o wiele łatwiej. Szczegółowe tłumaczenie tego co czeka nas w trakcie operacji oraz w trakcie rekonwalescencji była dla nas na każdym kroku wsparciem. Ogromna wiedza i empatia z jaką się spotkaliśmy jest wręcz niespotykana. Teraz przed nami kolejna faza leczenia. Ale dzięki Dr. jesteśmy do niej przygotowani. Życzę każdemu pacjentowi takiego lekarza, który podchodzi do każdego pacjenta z taką cierpliwością, tak indywidualnie i w sposób przystępny dla laik przekazuje swoja profesjonalna wiedze. Widzieliśmy także, ze Pan Dr. podchodził tak do wszystkich pacjentów i takie podejście jest na wagę złota.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny plastyka wedzidelka

Polecam pana doktora Rogowskiego. Wybral najlepszy mozliwy sposob przeprowadzenia zabiegu aby pozbyc sie problemu. Mimo wstydliwego problemu luzna atmosfera na zabiegu i tlumaczenie kazdego kroku. Prawdziwy lekarz z powolania. Jak isc na zabieg to tylko do tego doktora :) jednoczesnie ludzkie i w pelni profesjonalne podejscie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny

Bardzo polecam tego lekarza. Doktor Grzegorz Rogowski nie tylko jest specjalistą w swoim fachu, ale co najważniejsze bierze odpowiedzialność za stan zdrowia pacjenta. Świetny facet!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam . Mam pytanie czy potrzebne jest skierowanie na wizytę, jak tak to czy to może być z dowolnej przychodni?

  Aby dostać się na konsultację urologiczną w ramach ubezpieczenia, konieczne jest posiadanie skierowania od np. lekarza POZ

  lek. Grzegorz W. Rogowski

 • Mam 21 lat. Sporadycznie ( w okresie 1,5 roku wystąpił 10 razy – wcześniej nie kojarzę takiego czegoś) zdarza się, że boli mnie jedno, prawe jądro. Ból nie trwa długo, ma charakter „ucisku”. Czy mógłbym prosić o ewentualne powody jego powstawania?

  Dolegliwości bólowe jąder mogą mieć różne przyczyny. Konsultacja internetowa nie jest w tym przypadku możliwa. Konieczne jest zbadanie Pana przez lekarza urologa i wykonanie USG moszny. Pozdrawiam

  lek. Grzegorz W. Rogowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podstawy rzemiosła chirurgicznego zdobywał jeszcze jako student w Klinice Nowo...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Rak pęcherza moczowego
 • Rak jądra
 • Rak prostaty
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania