Mazowiecki Szpital Onkologiczny Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie

(183 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Mazowiecki Szpital Onkologiczny Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie

Kościelna 61

05-135 , Wieliszew , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Robert Chmielewski

  Onkolog, Chirurg, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: chirurgia onkologiczna

   Dziękuję Panu doktorowi za szczegółowe wyjaśnienie dotyczące mojego przypadku, określenie drogi dalszego postępowania. Pan doktor niezwykle otwarty, skupiony na pacjencie. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, obyśmy na swojej drodze spotykali takich lekarzy.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: chirurgia onkologiczna

   Pan doktor niezwykle zaangażowany. Dokładnie przeprowadzony wywiad i analiza wyników badań. Empatyczny, fachowy, bardzo pomocny. Chory czuje się komfortowo, pan doktor skupiony na pacjencie i jego przypadku.

  Zobacz wszystkie opinie (58) o tym lekarzu


 • Halina Żak

  Ginekolog, Onkolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie MarynarskaUsługa: badania profilaktyczne

   Bardzo odradzam. Wizyta trwała poniżej 10 minut, z czego większość to moje przebieranie się. Mimo że była to nasza pierwsza styczność (z przychodnia też - brak dokumentacji) wywiad to były 3-4 ogólne pytania (żadne nie dotyczyło np współżycia, kiedy była ostatnia wizyta, czy mam jakiś przewlekły problem, czy przyjmuje antykoncepcję, nic). Zanim zdarzyłam usiąść na fotelu było już po cytologii i po (bolesnym) badaniu. Jedyny plus: skierowanie na badanie piersi i usg w ramach kontroli, o które poprosiłam na początku wizyty. Uprzedmiotowienie pacjentki - jak na doświadczonego lekarza specjalistę w prywatnej służbie zdrowia... Bardzo nie polecam.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie MarynarskaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Wspaniała Pani Doktor, szybko podejmująca decyzje, nastawiona tylko i wyłącznie na pacjenta. To dopiero mój początek drogi walki o zdrowie, ale wiem teraz na pewno, ze jestem w najlepszych rękach i wreszcie przestałam się bać.

  Zobacz wszystkie opinie (55) o tym lekarzu


 • Małgorzata Grudzień-Kowalska

  Onkolog, lek.

  • K

   Jestem po kolejnej wizycie u Pani dr Małgorzaty Grudzień -Kowalskiej, przyznam, że jest to lekarz z dużą cierpliwością, sympatyczna, potrafi uspokoić nawet tak trudnego pacjenta jak ja. Miałam także radioterapię pod kontrolą Pani dr , wszystko przebiegło sprawnie i mam nadzieję będą pozytywne efekty leczenia. Pani dr zawsze chętnie udziela odpowiedzi na pytania, jest delikatna i bardzo profesjonalna.


 • Radosław Kalisz

  Radiolog, Lekarz Rodzinny, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Zdecydowanie polecam! Pan Doktor jest bardzo dokladny, fachowy, nie spieszy sie i chetnie odpowiada na zadane pytania. Bardzo sympatyczny, do pacjentow odnosi sie z szacunkiem.

  • A
   Lokalizacja: Zdrowie - Legionowo

   Pan Doktor bezbłędnie wykrył wszystkie złogi w nerkach, co potwierdziła późniejsza tomografia komputerowa. Dodam, że USG robione w kilkudniowym odstępie w innej przychodni tylko częściowo pokrywało się z TK. Dziękuję za profesjonalną dokładność, Panie Doktorze :-)
   AS

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Dariusz Żak

  Chirurg,

  • I

   Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana doktora.Takich ludzi już chyba ciężko spotkać.Ciepły,uśmiechnięty a przede wszystkim znakomity fachowiec.To "ręce które leczą":).Jestem tydzień po operacji wycięcia tarczycy.Pan doktor spotkał się ze mną przed operacją,po operacji miał czas udzielić rodzinie informacji był również na sali pooperacyjnej.Przychodził i wszystko sprawdzał.Rana mała, wszystko pięknie się goi. Panie doktorze dziękuję Panu i wszystkim których dane mi było spotkać na kierowanym przez Pana oddziale.Życzę Panu wiele suksesów i pomyślności.Zasługuje Pan na wszystko co najlepsze.
   Wdzięczna pacjentka Iwona Soliwoda.
   Jeśli ktoś zastanawia się czy to ten lekarz.....? odpowiadam tak, tak i jeszcze raz tak. Nie zastanawiajcie się tylko oddawajcie siebie i swoje zdrowie w ręce doktora,

  • Lokalizacja: MagodentUsługa: Usunięcie tarczycy

   Doktor Żak to wspaniały, empatyczny lekarz. Od diagnozy do wypisu po operacji czułam się bezpiecznie i komfortowo, trafiłam w najlepsze możliwe ręce. Profesjonalizm i klasa, życzliwe podejście i zaangażowanie. Polecam i dziękuję z całego serca
   Dominika Więcławska

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Barbara Bauer-Kosińska

  Onkolog, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rak piersi

   Pani Doktor jest lekarzem o bardzo dużej wiedzy. Lecze się w Wieliszewie od 2 lat i zawsze czułam się bezpieczna, gdyż u Pani Doktor zawsze panuje atmosfera ciepła. Takie ogromne doświadczenie i kompetencji nie spotkałam u żadnego innego lekarza.
   Życzę dużo zdrowia i wytrwałości z nami pacjentkami.
   Wdzięczna Barbara Kita

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: guz piersi

   Polecam z czystym sumień Pania doktor.To człowiek anioł.Bardzo sympatyczna ,cierpliwa wspaniała kochana osoba.Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.Ufam bezgranicznie Pani Doktor bo wiem ,że jestem w dobrych rękach.W rękach anioła.Basia J.Z Ostroleka.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Dariusz Dybowski

  Chirurg, Onkolog, lek.

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz z powołania, profesjonalista, uczynny. Nie zachowuje się jak niektórzy koledzy (szczególnie koleżanki) po fachu. Polecam wszystkim. Pierwszy raz w życiu trafiłem na takiego lekarza.

  • J
   Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Onkologiczny Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-CurieUsługa: operacja guza jelita grubego

   Lekarz od początku do końca z powołania. Swoją tzw robotę robi świetnie,ekstra,super itd.itp. ????Bardzo świadomy tego jak operuje!Cierpliwy,odpowie na każde pytania, uśmiechnięty i ludzki lekarz!!!Panie doktorze za wszystko dziękuję ????

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Brygida Zofia Zawadzka

  Onkolog, Radiolog, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Onkologiczny Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-CurieUsługa: Inny

   Pani dr opiekowała się moim tatą Władysławem. Już go nie ma, choroba była ciężka, ale dzięki Pani Zawadzkiej, mógł te ostatnie miesiące przeżyć bez bólu i w poczuciu zaopiekowania i zainteresowania jego losem. Dziękuję Pani Doktor. Będę o Pani pamiętać....

  • O
   Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Onkologiczny Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie

   Szerze mówiąc jestem zdziwiona negatywnymi opiniami. Czytając je przed wizytą byliśmy zmartwieni tym jak przebiegnie. Do Wieliszewa przyjechaliśmy w sprawie cyberknife i choć byliśmy w trzy osoby, pani doktor nie miała nic przeciwko abyśmy w tyle osób weszli do gabinetu. Od samego początku była miła, zebrała dokładny wywiad, obejrzała badania. I choć nie zakwalifikowała nas do zabiegu to jednak odpowiedziała dokładnie na wszystkie pytania, nawet poboczne, nawet przez chwilę nie była zniecierpliwiona czy niesympatyczna. W swoich ocenach, pytaniach czy wnioskach była delikatna i taktowna, tata nie wyszedł od niej załamany czy wystraszony choć jest poważnie chory. Wizytę oceniam pozytywnie.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu