Mazowiecki Szpital Onkologiczny Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie

(252 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Mazowiecki Szpital Onkologiczny Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie

Kościelna 61

05-135 , Wieliszew , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Żak konsultacja ginekologiczna

  Dramat,dramat i jeszcze raz dramat.
  Umówiłam się na konsultację ponieważ miały bardzo zły wynik cytologii(komórki rakowe rozległe)Na cito w skierowaniu wypisano mi kolposkopię z pobraniem wycinków.
  Wizyta trwała 5 minut.
  Pani Doktor niczego mi nie wytłumaczyła.
  Zapytałam czy będę miała zrobione badanie,usłyszałam,że tutaj nie zrobię,ale jak chce to jednak mogę tylko prywatnie.
  Koszt 900zł.
  Zapytałam gdzie w Warszawie mogę zrobić to badanie.Odpowiedz nie wiem.
  Jak się okazało tego w Wieliszewie nie wykonują już od dawna,a cenę stała lekarz.
  Dowiedziałam się tego z rozmowy telefonicznej.
  Całe szczęście pojechałam do Szpitala Onkologicznego na Ursynowie.Podeszłam do rejestracji i dosłownie na drugi dzień miałam badanie!Pani Doktor złapała się za głowę i zapytała kto mnie wypuścił z tak złymi wynikami i niewiedzą co dalej i jak postępować.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz W. Rogowski Inny

  Pan doktor Grzegorz Rogowski to wspaniały specjalista oraz wyjątkowy człowiek. Już na pierwszej wizycie Pan doktor wyjaśnił mi jak będzie przebiegać moja operacja prostatektomii i rekonwalescencja po niej. Dzięki Panu doktorowi, który jest bardzo życzliwy i odpowiada na wszystkie moje pytania, czuję się "zaopiekowany" i wracam do zdrowia.

  Pana doktora polecam każdemu pacjentowi, to specjalista o ogromnej wiedzy i bardzo angażujący się w proces leczenia. `Dziękuję i do zobaczenia na kolejnej kontrolnej wizycie.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz W. Rogowski Inny

  Z Panem Doktorem po raz pierwszy spotkałem się w marcu tego roku w Wieliszewie, gdzie zostałem skierowany z rozpoznaniem raka prostaty - byłem pełen niepokoju i lęku. Doktor Rogowski rzeczowo wyjaśnił mi metodę leczenia, umówił mi termin operacji, wszystko dokładnie wytłumaczył.Po wizycie u niego uwierzyłem, że będzie dobrze i możliwe będzie wyleczenie mojej choroby. W trakcie pobytu w szpitalu często mnie odwiedzał na sali, rozmawiał, wszystko objaśniał. Kolejne wizyty kontrolne w przychodni przyszpitalnej również mnie satysfakcjonowały- doktor cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania, był sympatyczny, życzliwy, pomocny. Wszystkim życzę, aby leczył ich taki lekarz!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz W. Rogowski Inny

  Pan Doktor Grzegorz Rogowski jest wspaniałym lekarzem. Z powodu bardzo poważnego schorzenia układu moczowego w krótkich odstępach czasu miałem wykonane przez Pana Doktora dwa zabiegi. Zabiegi wykonane perfekcyjnie, bo bardzo skutecznie i bez żadnych powikłań. Zarówno po pierwszym, jak i drugim zabiegu bardzo szybko doszedłem do siebie.
  Pan Doktor jest również wspaniałym człowiekiem: miły, empatyczny, o bardzo wysokiej kulturze. Przez proces leczenia prowadzi pacjenta „za rękę”, dzięki czemu daje poczucie bezpieczeństwa. Z Panem Doktorem jest znakomity kontakt, zarówno bezpośredni, jak i telefoniczny i on line. Zadziwiające jest, że Pan Doktor znajduje czas, aby porozmawiać z pacjentem po godzinach pracy, a nawet w dni wolne od pracy (w niedzielę!).
  Oczywiście nikomu nie życzę choroby, ale jeśli kogoś dopadną problemy urologiczne, to z całą odpowiedzialnością polecam tego wspaniałego lekarza.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz W. Rogowski Inny

  Pierwszy kontakt z Panem doktorem Grzegorzem Rogowskim utwierdził mnie w przekonaniu że trafiłem w dobre ręce. Wszystko zostało rzeczowo wyjaśnione więc nie byłem zaskoczony przebiegiem operacji i tym co będzie potem. Góz lewej nerki fachowo usunięty. Teraz odzyskuje siły.
  Dziękuję i do zobaczenia za rok na kontroli


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Bauer-Kosińska Inny

  Nie polecam,byłam z mamą która ma raka piersi, że względu na chore serce nie zakwalikowala się na operacje jak i na chemię, rozumiemy tą decyzję ale przekazanie tej informacji przez lekarza wola o pomstę do nieba - rak jest zaawansowany, proszę tu informacja zgłosić się do rejonu o obiecie leczeniem paliatywnym zero wyjaśnień brak jakiegokolwiek wytłumaczenia, brak współczucia ze strony Pani doktor-bardzo przykre (na stwierdzenie mamy - cmentarz jest niedaleko tylko uśmiechnęła się pod nosem) żenujące,.....

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  dr n. med. Barbara Bauer-Kosińska

  Szanowna Pani, zapewniam Panią że w tym dniu bliżej mi było do płaczu niż do śmiechu. To Pani prawo jako zrozpaczonej córki oceniać lekarza. Nie wie Pani jednak nigdy co się kryje w czyimś sercu. Może nie byłam wystarczająco otwarta, jak to jest zazwyczaj, ale mogę zapewnić że nie reaguję nigdy na cudzy ból w sposób, jaki Pani opisała. Czasem jest lepiej zastosować leczenie wspomagające a nie chemioterapię, jeśli pacjent jest wycieńczony chorobą. Życzę Pani dużo sił i pomocy, której Mama z pewnością potrzebuje.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz W. Rogowski Inny

  Informacja o chorobie "rak pęcherza" była dla mnie jak wyrok. Nadzieja
  przyszła po spotkaniu z p. dr. Grzegorzem . Rogowskim, który z ogromnym spokojem i empatią wysłuchał moich obaw, podniósł na duchu i przedstawił możliwy sposób leczenia .Jestem już po operacji, i z całą odpowiedzialnością mogę polecić p. dr Grzegorza Rogowskiego jako wspaniałego człowieka i doskonałego lekarza specjalistę...


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz W. Rogowski Inny

  Tuż po wykonaniu tomografii ekspresowo zaproponowane i podjęte leczenie skupione na głównym problemie z pominięciem konsylium, bez (być może zbędnego) błąkania się po poradniach. Szczęśliwie operacja została przeprowadzona bez niespodzianek i bez większych powikłań - oby skutecznie.

  Pan Urorog jest oszczędny w informacjach, ale pociągnięty za język rzeczowo odpowie na pytania. Lekarz opanowany, wręcz sprawia wrażenie tłumiącego swoje miłe, wyluzowane usposobienie. Nie daje zbyt często odczuć obojętności wobec pacjenta, co jest orzeźwiającą odmianą w stosunku do protekcjonalnego lub infantylnego traktowania z którym się spotykałem.
  W zależności od sytuacji potrafi stać się dostępnym telefonicznie/online, co jest szczególnie istotne dla zdezorientowanego i nieufnego pacjenta, który musi poddać się radykalnemu zabiegowi operacyjnemu.
  Dla osoby, która w ciągu ostatnich 8 lat na zwolnieniu lekarskim była w sumie nie dłużej niż 10 dni, zderzenie się z wadliwą, czasem skrajnie niewydajną, "antypacjentową" machiną NFZ bywa doświadczeniem wręcz traumatycznym. Szczególnie jeśli chodzi o chorobę nowotworową. Pan Grzegorz w tej kartonowo-kiepskiej machinie stanowi jeden z niewielu sprawnych, fachowych i ważnych "mechanizmów", w którym pacjent może ulokować szczątki zaufania.
  Liczę, że Pan Grzegorz nie podda się zepsuciu widocznemu wśród niektórych ze starszych doktorów oraz zostanie odpowiednio doceniony przez przełożonych i system.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Dybowski Inny

  Polecam Pana doktora z całego serca. Podjął się przeprowadzenia bardzo trudnej i ryzykownej operacji usunięcia nowotworu brodawki Vadera, mimo mojego podeszłego wieku, ratując mi tym samym życie. Operacja przebiegła bardzo sprawnie i bez komplikacji. Jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie i wspaniałym człowiekiem


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz W. Rogowski Inny

  Zdecydowanie polecam. Rzadko spotyka się dziś takiego uczynnego i pełnego empatii lekarza. Trafiłem do Pana doktora z guzem nerki.
  . Doktor wyjaśnił możliwości i profesjonalnie przeprowadził operację usunięcia nerki. Odpowiada na wszystkie pytania. Szczerze polecam i dziękuję.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania