Mazowiecki Szpital Onkologiczny Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie

(41 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Mazowiecki Szpital Onkologiczny Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie

Kościelna 61

05-135 , Wieliszew , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz W. Rogowski konsultacja urologiczna

  Do Dr Rogowskiego trafiłam we wrześniu 2022r z tzw.marszu z bardzo dużym guzem pęcherza. Pan Doktor zajął się mną od razu chociaż wcale nie musiał. Szybka diagnoza i decyzja o natychmiastowej operacji. Dr Rogowski to fantastyczny urolog i chirurg. Operacja przebiegła bez komplikacji i powikłań a ja w krótkim czasie mogłam zacząć normalnie funkcjonować i wrócić do pracy.
  Dr Rogowski oprócz tego, że jest świetnym lekarzem to jest również wspaniałym człowiekiem - grzeczny, sympatyczny, konkretny, empatyczny z troską myślący o przyszłości pacjenta.
  Nie wiem czy mogę napisać, że zawdzięczam mu życie ale zdrowie z całą pewnością. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Dr Rogowskiego każdej osobie szukającej bardzo dobrego lekarza, który nie boi się trudnych przypadków.
  Bardzo dziękuję Panie Doktorze.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Bauer-Kosińska Inny

  Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Ja leczę się u Pani doktor 3 rok. Leczenie przynosi rezultaty. Dla Pani doktor pacjent jest najważniejszy.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz W. Rogowski Inny

  Pan doktor jest niezmiernie empatyczną osobą, a jego fachowość i zaangażowanie w leczenie pacjenta są naprawdę godne wyróżnienia. Rzadko w obecnych czasach zdarza się, by lekarz interesował się pokierowaniem pacjenta do dalszego leczenia, wykraczającego poza jego specjalizację, a tym bardziej poza jego obowiązki. Empatia Pana doktora sprawia, że jest on cierpliwy i skory do wyjaśnień, odpowiedzi na zadawane mu pytania. Jest przy tym rzetelny, słowny i punktualny. Wypracowany profesjonalizm sprawia, że naprawdę z pełnym zaufaniem pacjent oddaje się w ręce tego lekarza. Jesteśmy mu z mężem niezmiernie wdzięczni za leczenie, opiekę oraz pomoc w trudnym dla mojego męża momencie. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana doktora, jako lekarza spełniającego swoją właściwą rolę.Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz W. Rogowski konsultacja urologiczna

  Zanim trafilem do gabinetu dr.Rogowskiego miałem do czynienia z kilkoma urologami (zarówno w poradni jak i szpitalu) jednak przez ponad pół roku byłem ciągle odsyłamy A to na badania krwi, a to spowrotem do poradni. W tym czasie nowotwór rósł. Z wynikami badań trafilem do Wieliszewa a dr. Zgodził sie przyjąć mnie mimo że nie byłem zapisany. W trakcie wizyty dr. Rogowski sumiennie pochylił sie nad moim przypadkiem tłumacząc dokładnie swoje obserwacje i wnioski. Trzy dni później zostałem przyjęty do szpitala na orchidektomie. Gdy przyszły wyniki histopatologiczne dr. Zadzwonił do mnie, wyjaśnił sytuację i sam zapisał do poradni onkologicznej na bardzo szybki termin. Po około dwóch tygodniach od pierwszej wizyty w Wieliszewie mam już podawana chemioterapie. Ciesze się, że trafilem w końcu w to miejsce i z czystym sumieniem mogę polecić dr. Rogowskiego jak i cały personel szpitala.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz W. Rogowski konsultacja urologiczna

  Do Pana doktora trafiłam najpierw na konsultację w Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym w Wieliszewie - chciałam zasięgnąć opinii innego specjalisty co do zmiany zdiagnozowanej poprzez tomografię jako AML na nerce.
  Otrzymałam pełen obraz sytuacji, rekomendację operacyjnego usunięcia zmiany wraz z uzasadnieniem oraz opisaniem z jakim ryzykiem wiązałoby się pozostawienie jej bez operacji. Pan doktor zlecił jeszcze wykonanie USG, z wynikami którego przyjechałam na kolejną wizytę, na której zdecydowałam się na operację.
  Operacja została przeprowadzona przez Pana doktora w lipcu 2022. Wszystko przebiegło bardzo dobrze. W szpitalu w Wieliszewie miałam bardzo dobrą opiekę, w tym również ze strony Pana doktora.
  Polecam Pana doktora z powodu wiedzy merytorycznej, profesjonalnego podejścia i zaangażowania wobec pacjenta.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz W. Rogowski Inny

  Wspaniały specjalista, przejęty losem pacjenta. Leczenie zaplanowane i przeprowadzone dokładnie, od początku do końca informacje dla opiekunów pacjenta na bieżąco, łącznie ze wskazówkami co do dalszego postępowania. Właściwy Człowiek na właściwym miejscu. Dziękuję bardzo, Panie Doktorze.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz W. Rogowski konsultacja urologiczna

  Dr. Rogowski to wspaniały i cudowny lekarz, pełen empatii, zrozumienia i wrażliwości. Mąż trafił do doktora na konsultację po wykryciu guza nerki. Byliśmy przerażeni co nas czeka. Doktor szybko podjąć decyzję o operacji, która odbyła się trzy dni później. Aż nie mogliśmy uwierzyć,że tak szybko, gdy na operację czeka się miesiącami. Doktor spokojnie i ze zrozumieniem wytłumaczył nam jak będzie przebiegać operacji. Dał nadzieję na skuteczne leczenie.
  Mąż po operacji czuje się dobrze, a guz nie okazał się tak bardzo złośliwy.
  Doktorze, dziękujemy za wszystko co doktor dla nas zrobiły. Jest Pan nie tylko cudownym człowieku , ale i świetnym lekarzem z powołania.
  Dziękujemy bardzo i szczerze polecamy konsultację u Doktora.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz W. Rogowski konsultacja urologiczna

  Mój tata trafił na konsultację u Pana Doktora w Szpitalu onkologicznym w Wieliszewie z powodu guza nerki. Na konsultacji byłam obecna razem z tatą. Pan doktor bardzo szybko podjął decyzję o konieczności usunięcia nerki. Dał nam nadzieję na szybkie i skuteczne leczenie. Udana operacja została wykonana następnego dnia. Jest to niebywale, biorąc pod uwagę fakt, że zwykle na leczenie czeka się tygodniami. Pan doktor jest wspaniałym chirurgiem, specjalistą urologiem i bardzo empatycznym człowiekiem. Po operacji kontaktuje się z rodziną pacjenta i informuje o jej przebiegu, odbiera telefon i udziela informacji o stanie zdrowia. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że tata trafił pod opiekę Pana Doktora. Z całego serca polecamy konsultację u Pana Doktora oraz leczenie w Szpitalu w Wieliszewie.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Chmielewski Inny

  Dr. Robert Chmielewski... hmm... najlepszy chirurg-onkolog w kraju. miałam okazję poznać Go jesienią 2020roku w Wieliszewa. profesjonalnie, z ogromną wiedzą. empatią, życzliwością zajął się moją chorobą. Byłam przerażona swoją chorobą, spotkaniem z doktorem, ale niepotrzebnie. Każda kolejna wizyta była dla mnie przyjemnością, dr. dawał mi ogromne poczucie bezpieczeństwa. Wiedza i doświadczenie ogromne. Dzisiaj jestem po zabiegu operacyjnym, radio i chemioterapii. a dr.Roberta Chmielewskiego wspominam często i polecam wszystkim, którzy chcą przejść przez chorobę bez lęku, ufając w każde słowo doktora, mieć komfort, że jest się w najlepszym rękach medycznych. Dziękuję p. doktorze, takich wykształconych specjalistów z ogromną wiedzą i doświadczeniem nam chorym potrzeba


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz W. Rogowski konsultacja urologiczna

  Dr Grzegorz Rogowski to świetny lekarz, bardzo szybko zajął się moim problemem, jasno i przejrzyście wszystko wytłumaczył. Bardzo zaangażowany w opiekę nad pacjentem.
  Po prostu fachowiec w każdym calu, diagnoza, odpowiednie leczenie, zabieg i jestem zdrów.
  Z całego serca polecam Pana Doktora każdemu.
  Panie Doktorze serdecznie dziękuję


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz