Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (61)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz W. Rogowski konsultacja urologiczna

  Byłam operowana przez dr.Rogowskiego Grzegorza.Jest lekarzem z powołania świetny specjalista . Majstersztyk w przeprowadzonej operacji.Jestem bardzo wdzięczna.A do tego chcę powiedzieć że bardzo empatyczny i z miłą aparycją.Miałam dużo szczęścia, że spotkałam takiego lekarza ze szpitala w Wieliszewie!

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz W. Rogowski konsultacja urologiczna

  Pan doktor Rogowski to kompetentny i uprzejmy specjalista. Doktor skutecznie przeprowadził mi operację w Szpitalu Onkologicznym w Wieliszewie. Dziękuję za profesjonalną opiekę. Polecam

  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz W. Rogowski konsultacja urologiczna

  Doktor Rogowski specjalista urologii. Mało powiedziane. Prze sympatyczny lekarz bardzo pomocny. Próbowałem rok żeby kto Kolwiek zrobił mi ten zabieg ( zabieg trwa 15 ) min nikt nie chciał zrobić. Trafiłem na tego lekarza odrazu bez zastanowienia wziął mnie na szpital tam się mną zajął i zrobił zabieg bez żadnych problemów. Polecam z całego serca doktora rogowskiego. Lekarz przez wielkie wielkie ,, L ” dziękuję bardzo panie doktorze.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz W. Rogowski Inny

  Niesamowity Lekarz. Lekarz przez duże L. Lekarz, który pomógł. Śmiało mogę stwierdzić, że wręcz cudotwórca ! Tu gdzie inni urolodzy stwierdzili 5% szans na powodzenie i uznali, że nawet nie zamierzają podejmować próby, Pan dr. Rogowski wykonał zabieg bez żadnego problemu. Czuję się świetnie, zabieg się udał, a ja odzyskałam komfort życia. Mało tego, sam z siebie zaproponował jeszcze inne rozwiązanie gdyby pierwotny plan się nie powiódł. Inni urolodzy o takiej drugiej opcji nawet nie wspomnieli. Jestem ogromnie wdzięczna Panu doktorowi. Przeogromne dziękuję raz jeszcze ! Ps. jestem pacjentem onkologicznym, gdzie rak naciekł na moczowód, tym samym zmniejszając jego drożność. Miałam wyłoniona nefrostomię, z którą żyć i funkcjonować na codzień jest bardzo trudno (rura w plecach, worek z moczem na nodze). Teraz mam założony cewnik JJ i życie wróciło do normalności. Jestem przeszczęśliwa dzięki Panu doktorowi Rogowskiemu. Polecam Pana doktora wszystkim z całego serca !!!


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz W. Rogowski Inny

  W całej tej nieszczęśliwej sytuacji związanej z wykryciem guza w pęcherzu moczowym, miałem szczęście trafić w ręce dr Grzegorza w szpitalu w Wieliszewie. Szybka ocena, rzeczowa diagnoza z wyjaśnieniem konieczności przeprowadzenia operacji. 2 operacje (2-ga poprzedzona kilkutygodniową chemioterapią) przeprowadzone przez Pana Doktora bez żadnych komplikacji. Codzienny kontakt i ocena mojego stanu. Na koniec pobytu w szpitalu długa rozmowa na temat dalszego postępowania, terminów kontroli, zmiany stylu życia. Bardzo dobra komunikacja z Panem Doktorem, empatyczne podejście do pacjenta, za co jeszcze raz bardzo dziękuję.
  Podziękowanie się też należy za dobór personelu pielęgniarskiego na oddziale chirurgii onkologicznej szpitala. Te Panie są naprawdę świetne: miłe i bardzo profesjonalne.


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Robert Chmielewski konsultacja onkologiczna

  Doskonały lekarz, fachowiec w każdym calu. Podczas wizyty cierpliwie, szczegółowo i normalnym, zrozumiałym językiem (a nie lekarskim żargonem) wszystko wyjaśnia. Bardzo empatyczny z indywidualnym podejściem do pacjentki. Prowadzi przez leczenie tak, że ma się poczucie, że jest się w najlepszych rękach. Doktor zdobył moje stuprocentowe zaufanie już podczas pierwszej wizyty i sprawił, że choroba stała się mniej straszna. Doskonale przeprowadzona operacja, również pod względem estetycznym. I poza całą swoją fachowością i profesjonalizmem, Doktor to świetny człowiek, rewelacyjne poczucie humoru, optymizm i pogoda ducha. Całym sobą, przez swój sposób bycia i prowadzenia pacjentki nie tylko leczy kwestie onkologiczne, ale odpowiednio ustawia "głowę" pacjentki, dzięki czemu walka z nowotworem staje się o wiele łatwiejsza. Oby więcej takich lekarzy!


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz W. Rogowski konsultacja urologiczna

  Szczerze polecam Pana Dr Rogowskiego. Nasza sytuacja, a właściwie mojego taty (rak pęcherza i płuca) po otrzymaniu diagnozy była tragiczna. Tak naprawdę niewiadomo było jak rozpocząć leczenie, gdzie szukać pomocy - czy urologia czy też torakochrurgia, gdyż rak obejmował zupełnie niezależne od siebie narządy. Trafiliśmy do Pana Doktora, który po przejrzeniu dokumentacji przedstawił jasno i rzeczowo sytuację taty i rozpoczął działania w tym zakresie. Tata przeszedł pomyślnie operację usuniecia guzów na pęcherzu. Pan Doktor w każdy momencie doradzał, kontaktował się z nami. Jest nie tylko profesonalnym lekarzem, ale w moim odczuciu bardzo dobrym człowiekiem, który potrafi z empatią podejść do pacjenta i jego problemu. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.


  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz W. Rogowski Inny

  Bardzo miły człowiek . Jako lekarz fachowiec i bardzo wyrozumiały.Sam zaproponował mi leczenie .Po biopsji prostaty już na drugi dzień nie było bólu i krwawienia Bardzo dziękuje panie doktorze .Życzę wszystkiego dobrego.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz W. Rogowski Inny

  Do Doktora Rogowskiego trafiłem ze wstępnym rozpoznaniem raka nerki. Na zapytanie mailowe dostałem natychmiastową odpowiedź (mimo że Pan Doktor był w tym czasie na urlopie). Również błyskawicznie wyznaczył mi bardzo szybki termin operacji w szpitalu w Wieliszewie. Na konsultacji na tydzień przed zabiegiem odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Uspokoił mnie (i żonę), że mogę być całkowicie wyleczony. Pan Doktor (w Wielkanoc!) przeprowadził perfekcyjny zabieg nefrektomii. Operacja odbyła się bez żadnych powikłań i z możliwie najmniejszym cięciem. Dzięki temu byłem w domu już po tygodniu od operacji. Podsumowując: lekarz z powołania o ogromnym profesjonalizmie i doświadczeniu.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Halina Żak konsultacja ginekologiczna

  Totalna krytyka faktu że stosuję htz, wizyta łącznie z ubieraniem trwała do 10 min. Brak odpowiedzi na moje pytania. Mruczane pod nosem niecenzuralne słowa na informacje udzielane przeze mnie.
  Na szczęście wizyta na NFZ w przychodni.
  Nigdy więcej.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kościelna 61, 05-135 Wieliszew Pokaż w Google Maps
NFZ

Najczęściej zadawane pytania