dr n. med.

Grzegorz Szczęśniak

Chirurg, Onkolog

Dr n. med. Grzegorz Szczęśniak, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończyłem w 1997 roku, Prowadzę gabinet pryw... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Guzek na prawej ręce.

  Witam od niedawna pojawił mi sie guzek na wewnetrznej prawej rece kości ramiennej wcześniej nie zauważyłam aby tam był.Jest mały ale pobolewa.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dzień dobry,

  prawdopodobnie jest to ganglion -zachyłek stawu, w tym przypadku można próbować go rozmasować podawać sterydy lub gdy problem nawraca i jest uciążliwy-operować.

  Dr…

 • Dzień dobry, mając 32 lata w 12 tyg. drugiej ciąży dostałam rozległej zakrzepicy żył głębokich (zajęta żyła podkolanowa oraz biodrowo-udowa) przez ponad rok brałam leki przeciwzakrzepowe( pierwsze Clexane a następnie tabletki Xarelto) przez cały czas noszę pończochę uciskową. Od tego zdarzenia minęły… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dzień dobry,
  Do dokładnej odpowiedzi na Pani pytanie niezbędne jest wykonanie badań:
  Badanie tętno na kończynach dolnych
  Ocena wskażnika kostka/ramię
  Usg Doppler
  . Jeśli okaże… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dr n. med. Grzegorz Szczęśniak, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończyłem w 1997 roku, Prowadzę gabinet prywatny od 2003 roku. Od lipca 2015 zapraszam do nowoczesnych pomieszczeń
  Kliniki Euromed w Radomiu przy ul. Klonowica 8/1.
  www.euromed.radom.pl


  Oferuję pacjentom:
  - pełen zakres diagnostyki chorób piersi, USG, biopsje cienkoigłowe, gruboigłowe i mammotomiczne pod USG;
  - biopsje tarczycy, wezłów chłonnych i guzów tkanek miękkich
  - porady z chirurgii ogólnej i onkologicznej;
  - leczenie nowotworów układu pokarmowego (żołądek, jelito grube, trzustka, drogi żółciowe)
  - ocenę zmian skórnych i znamion dermatoskopem oraz ich usunięcie;
  - kwalifikacje do operacji, opieka pooperacyjna;
  - zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym i sedacji; guzki piersi, leczenie przepuklin pachwinowych, usuwanie zmian skórnych, guzów tkanek miękkich i inne.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Lublinie
 • University of Central Lancashire Preston (MBA)

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Academical Medical Center Amsterdam , wrzesień 2015r.
 • Centrum Onkologii Warszawa kwiecień 2010- marzec 2012r.

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika EuromedUsługa: konsultacja przed zabiegiem operacyjnym

  Bardzo dobry lekarz, "fachowiec w każdym calu". Niesamowicie opanowany i stonowany człowiek. Z ogromną cierpliwością i wyrozumiałością podchodzi do człowieka tłumacząc aspekty dolegliwości lub choroby. Polecam każdemu. Miałem wykonywaną przez Pana Doktora operację przepukliny pachwinowej mosznowej w bardzo zaawansowanym stanie, jak się okazało była prawdopodobnie wrodzona (mam 36 lat) i ześlizgowa - ponoć najgorsza postać przepukliny. Wszystko przebiegło dobrze i po obserwacji mogłem wrócić do domu. Opieka pooperacyjna ze strony Pana Doktora rewelacja i bajka. Otrzymałem numer telefonu, na który mogłem dzwonić w razie jakichkolwiek dolegliwości. Przez pierwszy miesiąc po operacji, Pan Doktor przeprowadzał szczegółowe kontrole stanu mojego zdrowia dwa razy w tygodniu lub raz na tydzień. W trakcie wizyt miałem wykonywane sprawdzające USG i badania chyba nazywają się palpacyjne. Na każde pytania i wątpliwości Pan Doktor udzielał zaspokajających odpowiedzi. Pozostaje pod kontrolą Pana doktora aż do całkowitego wygojenia pooperacyjnego.

  dr n. med. Grzegorz Szczęśniak2017-05-24

  Dziękuję bardzo za ciepłe, budujące słowa. Cieszę się że mogłem Panu pomóc.
  Życzę szybkiego powrotu do pełnej aktywności.

  Dr med. Grzegorz Szczęśniak

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalny pan Doktor, rzeczowy, wizyta przebiegła sprawnie. Otrzymałem wyczerpujące informacje na temat mojego schorzenia.

  dr n. med. Grzegorz Szczęśniak2017-05-24

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię . Zawsze staram się wyjaśnić wszelkie wątpliwości pacjenta i wybrać wspólnie najkorzystniejsze rozwiązanie problemu. Cieszę się że Pan to docenił.
  Pozdrawiam
  Dr Szczęśniak

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika EuromedUsługa: konsultacje onkologiczne

  To wspaniały lekarz,polecam.Bardzo duża wiedza medyczna i bardzo dokładny wywiad z pacjentem w celu wystawienia trafnej diagnozy,po raz pierwszy spotkałam się z tak dokładnym badaniem i do tego bardzo sympatyczny!

  dr n. med. Grzegorz Szczęśniak2017-05-24

  Pani Dagmaro.
  Serdecznie dziękuję za pozytywne słowa. Cieszę się że udało mi się pomóc.
  pozdrowienia
  Dr Grzegorz Szczęśniak

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Euromed

  Mimo sporego opóźnienia, doktor przyjął mnie z należytą starannością, wypytał o wszystko, dokładnie zbadał, poświęcił mi maksimum uwagi nie zważywszy na czas. Kiedy doktor wykonywał mi biopsje, wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Polecam.

  dr n. med. Grzegorz Szczęśniak2017-05-24

  Dziękuję za pozytywną opinię

  Cieszę się że docenia Pani moją pracę.
  Jednocześnie przepraszam za opóźnienie, niestety nie zawsze można wszystko dokładnie zaplanować. Taka już jest moja praca, czasami coś nas zaskakuje i potrzeba poświęcić na dany problem więcej czasu.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia
  Dr Szczęśniak

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta rozpoczęła się o umówionej godzinie. Pan doktor okazał się uprzejmym, spokojnym , kompetentnym i bardzo rzeczowym lekarzem. Poddał mnie bardzo dokładnemu "wywiadowi" aby ustalić przyczynę choroby. Po dokonaniu badania USG , zdiagnozował schorzenie, sformułował zalecenia i przepisał leki. Wartym nadmienienia jest fakt , że Pan doktor dużo czasu i uwagi poświęca pacjentowi (mimo , iż wizytę miałam o godzinie 19:40).

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Dokładnie wykonał usg, zlecił inne badania. Zaspokoil moja ciekawość i odpowiedział na każde pytanie

 • G

  Super lekarz-pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, ciągle się szkoli, podejście do pacjenta jak do przyjaciela, miły, uprzejmy, jest dociekliwy, tam gdzie inni lekarze mówili że wszystko dobrze Doktor zlecił dodatkowe badania i okazało się że trzeba było operować. Jestem po zabiegu -wdzięczny i szczęśliwy.
  Dziękuje z całego serca
  G.K.

 • Wspaniały człowiek i wyjątkowy lekarz, stale doskonalący swoją wiedzę, umiejętności, podejście do pacjenta, zabiegi i skomplikowane operacje. Wyróżnia się niesamowitą wyobraźnią. Najlepszy w swojej branży. Zawdzięczam Mu bardzo dużo - życie. To PRZYJACIEL, najlepszy jakiego do tej pory miałam i mam. Za okazaną pomoc szczerze dziękuję i polecam się pamięci.
  Doctor Gregory is English gentleman with professional attitude to his work.

 • Wspaniały człowiek, bardzo kompetentny. Pacjentów traktuje podmiotowa a nie przedmiotowo. Ma czas zeby wytłumaczyć i rozwiać wątpliwości pacjenta (moje dotyczyły guzka w piersi). Z przyjemnością wstawię się za kilka miesięcy na badanie kontrolne.

 • To świetny chirurg i psycholog, człowiek, który bardzo wiele ni pomógł, byłam u różnych lekarzy w Radomiu, również onkologów, moja mama nie chciała sie leczyć, miala zaawansowanego raka piersi, po rozmowie z doktorem zgodziła sie, było ciężko, ale miałam ja jeszcze 3 lata po operacji, dziekuję za wszystko doktorze