dr n. med.

Grzegorz Radiukiewicz

Ginekolog

58 opinii +dodaj

Umów wizytę 496 odwiedzin w ciągu 30 dni

W zawodzie od 1982 roku z ponad 30 letnim stażem szpitalnym. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Brak chęci zapoznania się z problemem i zlecenia badan. Nie było żadnych pytań w celu pogłębienia wiedzy na temat mojego problemu, i odpowiedzi na moje nurtujące pytania. Prośba o wykonanie podstawowego badania zostało skwitowana "po co?". Nie mówiąc już o dodatkowych badania potwierdzających lub wykluczających diagnozę. Uważajcie na higienę wykonywanych zabiegów. Wizyta miała miejsce w placówce LUXMED.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam aczkolwiek zależy kto czego potrzebuje. Prowadziłem ciążę w ramach NFZ w bloniu. Zawsze z wizyty wychodziłem spokojna, że moja ciąża przebiega prawidłowo. Odpowiadał na wszystkie pytania, nie straszył bez potrzeby, nie szprycowal suplementami jeżeli z badań wynikało że wszystko jest ok. Fachowy, rzeczowy bez zbędnego pierdu pierdu i ja tego oczekiwałam. Całą ciążę miałam poczucie bezpieczeństwa, że jestem w dobrych rękach. Kolejna ciążę też będę prowadziła u dr Radiukiewicza.

 • bardzo dobry

  Polecam. Prowadziłam u doktora dwie ciąże - kierował na wszystkie badania + wszystko dodatkowe żeby rozwiać moje wątpliwości ;-) Staram się chodzić do niego regularnie, może wydaje się gburowaty, ale jest delikatny i miły. Minus za długi czas oczekiwania na wizytę :-)

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm, zabieg założenia IUD wykonany perfekcyjnie i bezpoleśnie! W sposób bardzo kulturalny i miły przeprowadził wszystkie wizyty. Udziela pełnych, wyczerpujących informacji. Nie śpieszy się i nie zbywa pacjentki. Tłumaczy, jak będzie wykonywał zabieg i dlaczego sugeruje jakieś rozwiązania. BARDZO polecam, zwłąszcza paniom, które są już zmęczone szukaniem _profesjonalnego i normalnego_ ginekologa.

 • bardzo dobry

  Doktor prowadził moją ciążę. Na pierwszy rzut oka niezbyt sympatyczny, ale zyskuje przy bliższym poznaniu. Konkretny, uprzejmy, dobry fachowiec, ale też życiowy człowiek. Polecam!!!

 • bardzo słaby

  Nie polecam tego doktora! Poszłam do dr Radiukiewicza na coroczne badanie cytologiczne i po wypisanie recepty na antykoncepcje. Pan doktor odmówił mi wykonania cytologii, ponieważ od ostatniej nie minął pełny rok - ostatnia cytologia była wykonana w macu 2013, a ja byłam na wizycie w połowie lutego. Jak stwierdził, że "to nie jest sklep i nie ma powodów do wykonania badania". Wg mojej wiedzy, to mogę zlecać sobie takie badanie nawet raz w miesiącu, jeżeli mam taką potrzebę. Brak słów! Dodam tylko, że to była prywatna wizyta. Ponadto dr Radiukiewicz jest wyjątkowo nieuprzejmy i niedelikatny. Stanowczo odradzam tego lekarza!

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam. Doktor prowadzi moją ciążę. Za każdym razem bardzo dokładnie mnie bada, szczegółowo pyta o przebieg ciąży i moje samopoczucie. Odpowiada na wszystkie pytania, jest kulturalny. Bardzo dobrze oceniam doktora.

 • bardzo dobry

  Konkretny, nie owija w bawełnę. Bez zadnych zastrzezen. Przy powitaniu podaje reke, co jest rzadko spotykane i bardzo kulturalne.

 • bardzo dobry

  przeniosłam się do dra Radiukiweicza z prowadzeniem ciąży za namową koleżanki. Jestem bardzo zadowolona. Za każdym razem doktor pyta o konkretne objawy (sama pacjentka może coś przeoczyć), jestem badana, i przede wszystkim dr tłumaczy co i po co się robi. Nie wdaje się w niepotrzebne gadki-szmatki. Cały czas wizyty jest wykorzystany na badanie i merytoryczną rozmowę nt. ciąży a nie pierdół.

 • bardzo dobry

  Prowadziłam ciążę u pana doktora. Człowiek rzeczowy i skupiony na tym co robi. Nie jest zbyt rozmowny ani nie rozczula się zbytnio - dlatego jeśli kobieta szuka doktora-tatusia który obejmie, pocieszy i nagada się do bólu to raczej nie polecam dr Radiukiewicza. Jednakże jako fachowiec - bardzo dobry, pilnuje badań oraz konsultacji. No i nie wystawia zwolnień lekarskich tylko dlatego że jest się w ciąży czego większość kobiet oczekuje. Zawsze miły, uśmiechnięty na powitanie podaje rękę. A odnośnie wcześniej wspomnianego żucia gumy - to owszem pan doktor żuje ale tylko dlatego żeby nie było czuć od niego dymu papierosowego - to tak z troski o kobiety w ciąży które mają bardziej wyczulony węch.. I dobra rada - umawiać się do pana doktora w placówce na Chmielnej, panuje tam większy spokój, położne bardzo chętnie pomagają lekarzom i dzięki temu jest więcej czasu na samą wizytę - natomiast w placówkach na Jana Pawła i Domaniewskiej zazwyczaj panuje młyn i tym samym lekarz jest bardziej nerwowy.