dr n. med.

Grzegorz Radiukiewicz

Ginekolog

64 opinie +dodaj

Umów wizytę 443 odwiedziny w ciągu 30 dni

UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza. W zawodzie od 1982 roku z ponad 30 letnim stażem szpitalnym. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
64 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Chmielna 85/87Usługa: badanie ginekologiczne

  Wizyte oceniam bardzo dobrze. Dr Radiukiewicz przeprowadził dokładny wywiad, zlecił niezbędne badania plus te o które poprosiłam dodatkowo (bez problemu czy komentarza), samo badanie na fotelu bezbolesne. Dr jest uprzejmy, rzeczowy, odpowiada na wszystkie pytania.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

  Przesympatyczny lekarz. Przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, pytał o wiele rzeczy. Zlecił mi dwa USG. W moim przypadku nie da się zrobić badania tylko u samego ginekologa.
  Podczas standardowego badania utrzymywał ze mną cały czas kontakt, wnikliwie dopytywał czy coś boli. Zaproponował również badanie piersi. Również sporo spytał. Badanie w porównaniu do moich poprzednich było całkowicie bezbolesne. Pan doktor ma świetną rękę do kobiet.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: Inny

  Wybrałam sie do doktora zachecona opiniami innych pacjentek. Nadmienie fakt że jestem w 18tyg. Ciaży i pakiet w luxmedzie w ktorym należy mi sie jak psu buda usg ciaży. Doktor stwierdził.że skoro prowadzi mnie inny lekarz to mam mieć skierowanie od niego bo na jakiej podstawie ma mi wypisac skierowanie. W koncu wypisał ale chyba dlatego ze zapytalam go dlaczgo inni lekarze z luxmedu wypisali mi usg. Nie polecam arogancki

 • A

  W 8 miesiącu ciąży zmieniłam lekarza prowadzącego właśnie na dr Radiukiewicza. Jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Pan doktor omawia wyniki badań, wyjaśnia jakie badania będą kolejne oraz dlaczego należny je wykonać, zwraca uwagę na wszelkie niepokojące sygnały (nie straszy przy tym pacjentki czarnymi wizjami), reaguje na to, co mówi pacjentka,przepisując lek tłumaczy dlaczego należy go zażywać. Odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości.

  Pierwszy raz spotkałam się również z sytuacją, że lekarz pyta, czy pomóc ciężarnej pacjentce wstać :)
  Z czystym sumieniem polecam pana doktora.

  Szkoda, że opisane zachowania nie są normą wśród lekarzy.

 • P

  Pan Doktor wykazał brak zainteresowania i chęci w celu przeprowadzenia dokładnej analizy przyczyn uciążliwych dolegliwości. Nie uzyskałam dokładnej odpowiedzi na zadawane pytania. Pan Doktor miał bardzo nieprzyjemny ton wypowiedzi. Wizyta trwała tylko 15 minut i zważając na wysoki jej koszt wyszłam z poczuciem rozczarowania i brakiem zrozumienia. Nie polecam

 • Pan Doktor prowadził pierwszą moją ciążę w 2007, teraz prowadzi moją drugą ciążę. Bardzo dobry lekarz. Chodzimy na NFZ w Błoniu. Pacjentka czuje się spokojna i bezpieczna. Polecam

 • S

  Oceniam prace Pana dr bardzo dobrze. Podchodzi z należyta starannością i dbałością do każdej wizyty. W chwilach ciężkich dla pacjentki okazuje empatię i zrozumienie. Udziela odpowiedzi na zadane pytania. Zleca badania i zawsze je dokładnie analizuje. Polecam z czystym sumieniem.

 • Dr prowadził moja ciąże. Jestem bardzo zdowolona gdyz jest rzeczowy, skrupulatny i dokładny, zleca wszystkie badania, co miesiąc morfo i mocz ( słyszałam, ze to nie jest norma ). Rzeczywiście nie jest rozmowny - robi co do niego należy. Jedyne co mozna mu zarzucić to, ze przy badaniach jest mało delikatny ale da sie przeżyć.

 • K

  Brak chęci zapoznania się z problemem i zlecenia badan. Nie było żadnych pytań w celu pogłębienia wiedzy na temat mojego problemu, i odpowiedzi na moje nurtujące pytania. Prośba o wykonanie podstawowego badania zostało skwitowana "po co?". Nie mówiąc już o dodatkowych badania potwierdzających lub wykluczających diagnozę. Uważajcie na higienę wykonywanych zabiegów. Wizyta miała miejsce w placówce LUXMED.

 • P

  Bardzo polecam aczkolwiek zależy kto czego potrzebuje. Prowadziłem ciążę w ramach NFZ w bloniu. Zawsze z wizyty wychodziłem spokojna, że moja ciąża przebiega prawidłowo. Odpowiadał na wszystkie pytania, nie straszył bez potrzeby, nie szprycowal suplementami jeżeli z badań wynikało że wszystko jest ok. Fachowy, rzeczowy bez zbędnego pierdu pierdu i ja tego oczekiwałam. Całą ciążę miałam poczucie bezpieczeństwa, że jestem w dobrych rękach. Kolejna ciążę też będę prowadziła u dr Radiukiewicza.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza.

  W zawodzie od 1982 roku z ponad 30 letnim stażem szpitalnym.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

 • Publikacje w literaturze branżowej