dr n. med.

Grzegorz Radiukiewicz

Ginekolog

Umów wizytę 533 odwiedziny w ciągu 30 dni

W zawodzie od 1982 roku z ponad 30 letnim stażem szpitalnym. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pan Doktor prowadził pierwszą moją ciążę w 2007, teraz prowadzi moją drugą ciążę. Bardzo dobry lekarz. Chodzimy na NFZ w Błoniu. Pacjentka czuje się spokojna i bezpieczna. Polecam

 • bardzo dobry

  Oceniam prace Pana dr bardzo dobrze. Podchodzi z należyta starannością i dbałością do każdej wizyty. W chwilach ciężkich dla pacjentki okazuje empatię i zrozumienie. Udziela odpowiedzi na zadane pytania. Zleca badania i zawsze je dokładnie analizuje. Polecam z czystym sumieniem.

 • dobry

  Dr prowadził moja ciąże. Jestem bardzo zdowolona gdyz jest rzeczowy, skrupulatny i dokładny, zleca wszystkie badania, co miesiąc morfo i mocz ( słyszałam, ze to nie jest norma ). Rzeczywiście nie jest rozmowny - robi co do niego należy. Jedyne co mozna mu zarzucić to, ze przy badaniach jest mało delikatny ale da sie przeżyć.

 • bardzo słaby

  Brak chęci zapoznania się z problemem i zlecenia badan. Nie było żadnych pytań w celu pogłębienia wiedzy na temat mojego problemu, i odpowiedzi na moje nurtujące pytania. Prośba o wykonanie podstawowego badania zostało skwitowana "po co?". Nie mówiąc już o dodatkowych badania potwierdzających lub wykluczających diagnozę. Uważajcie na higienę wykonywanych zabiegów. Wizyta miała miejsce w placówce LUXMED.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam aczkolwiek zależy kto czego potrzebuje. Prowadziłem ciążę w ramach NFZ w bloniu. Zawsze z wizyty wychodziłem spokojna, że moja ciąża przebiega prawidłowo. Odpowiadał na wszystkie pytania, nie straszył bez potrzeby, nie szprycowal suplementami jeżeli z badań wynikało że wszystko jest ok. Fachowy, rzeczowy bez zbędnego pierdu pierdu i ja tego oczekiwałam. Całą ciążę miałam poczucie bezpieczeństwa, że jestem w dobrych rękach. Kolejna ciążę też będę prowadziła u dr Radiukiewicza.

 • bardzo dobry

  Polecam.
  Prowadziłam u doktora dwie ciąże - kierował na wszystkie badania + wszystko dodatkowe żeby rozwiać moje wątpliwości ;-)
  Staram się chodzić do niego regularnie, może wydaje się gburowaty, ale jest delikatny i miły.
  Minus za długi czas oczekiwania na wizytę :-)

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm, zabieg założenia IUD wykonany perfekcyjnie i bezpoleśnie! W sposób bardzo kulturalny i miły przeprowadził wszystkie wizyty. Udziela pełnych, wyczerpujących informacji. Nie śpieszy się i nie zbywa pacjentki. Tłumaczy, jak będzie wykonywał zabieg i dlaczego sugeruje jakieś rozwiązania. BARDZO polecam, zwłąszcza paniom, które są już zmęczone szukaniem _profesjonalnego i normalnego_ ginekologa.

 • bardzo dobry

  Doktor prowadził moją ciążę. Na pierwszy rzut oka niezbyt sympatyczny, ale zyskuje przy bliższym poznaniu. Konkretny, uprzejmy, dobry fachowiec, ale też życiowy człowiek. Polecam!!!

 • bardzo słaby

  Nie polecam tego doktora! Poszłam do dr Radiukiewicza na coroczne badanie cytologiczne i po wypisanie recepty na antykoncepcje. Pan doktor odmówił mi wykonania cytologii, ponieważ od ostatniej nie minął pełny rok - ostatnia cytologia była wykonana w macu 2013, a ja byłam na wizycie w połowie lutego. Jak stwierdził, że "to nie jest sklep i nie ma powodów do wykonania badania". Wg mojej wiedzy, to mogę zlecać sobie takie badanie nawet raz w miesiącu, jeżeli mam taką potrzebę. Brak słów! Dodam tylko, że to była prywatna wizyta. Ponadto dr Radiukiewicz jest wyjątkowo nieuprzejmy i niedelikatny. Stanowczo odradzam tego lekarza!

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam. Doktor prowadzi moją ciążę. Za każdym razem bardzo dokładnie mnie bada, szczegółowo pyta o przebieg ciąży i moje samopoczucie. Odpowiada na wszystkie pytania, jest kulturalny. Bardzo dobrze oceniam doktora.

Najbliższe terminy:

kolejne dni