Grzegorz Pajuro

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

143 opinie +dodaj

Umów wizytę
80 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

DOSTĘPNE SĄ TEŻ WIZYTY W INNE DNI TYGODNIA - PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY WE WTORKI I CZWARTKI W GODZINACH 9-17 Praktykę lekarską ginekologiczną- ambulatoryjną… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
143 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: USG 4D

  Rewelacja :) Pan doktor nie prowadzi mojej obecnej ciąży, ale myślę, że przy kolejnej na pewno będę pod jego opieką. Lekarz bardzo rzeczowy, szczegółowy, a przy tym szalenie miły i empatyczny :) poświęcił mi bardzo dużo uwagi i rozwiał wątpliwości. Widać, że jego wiedza jest ogromna. Polecam wszystkim Paniom :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

  Jestem ogromnie zadowolona z opieki nade mną i synkiem. W trakcie ciąży zmieniłam lekarza na dr Pajuro i nie żałuję. Na każdej wizycie z uwagą podchodził do wykonywanych badań, rozwiewał wątpliwości i uspokajał. Czułam, że jesteśmy dobrych rękach i miałam do Doktora pełne zaufanie. Jak pokazał czas - bardzo słusznie. W nagłych wypadkach bez problemu można było się umówić na dodatkową wizytę, nawet tego samego dnia. Kolejnym plusem jest fakt, że Pan Doktor jest po prostu sympatycznym człowiekiem i wizyty upływają w przemiłej atmosferze. Wiem, że ewentualne przyszłe ciąże będę prowadziła w tym samym gabinecie. Z całych sił polecam.

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Bardzo dobry lekarz, który informuje na bieżąco pacjenta w trakcie trwania wizyty lekarskiej. Jest konkretny, dokładny, a przy tym bardzo kulturalny. Atmosfera podczas badania profesjonalna i przyjazna, co ułatwia kontakt i sprawia, że pacjent ma poczucie, iż nie ma tu zmarnowanego czasu, ale też nie ma pośpiechu. Dziękuję za wizytę. Na pewno wybór pana doktora był trafny. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sercem poklecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Mirosława: Pan doktor rzeczowy i kontaktowy, z zaangażowaniem, cierpliwie, spokojnie i wyczerpująco omawia problem. Moja pierwsza wizyta u ginekologa bez stresu, polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: badanie kontrolne z usg i cytologia

  Chodzę do doktora Pajuro już od kilku lat. Zawsze miły, przyjazny a co najważniejsze szczerze zainteresowany pacjentką. Zawsze czuje się tam komfortowo, zreszta widzę ze inne pacjentki tez wychodzą uśmiechnięte z gabinetu. Bada delikatnie. Jest bardzo dokładny zawsze sprawdza, jeżeli trzeba robi usg na miejscu. Wszystko w super atmosferze. Pelen profesjonalizm. Naprawdę mamy szczęście ze mamy takiego lekarza w Leborku. Polecam z całego serca!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rewelacyjnie dokładne usg połówkowe, idealnie wykonane, super zdjęcia i obraz z doskonałego sprzętu. Lekarz bardzo uprzejmy i zaangażowany, super atmosfera podczas wizyty. Bardzoooo polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Polecam pana dr Pajuro w 100% jest bardzo miły dokładny delikatny a to dla kobiet w ciąży jest ważne i ma bardzo dobre podejście do pacjenta

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Jak zawsze pan doktor sympatyczny i kompetentny dokladnie wyjasni i odpowie na kazde zadane pytanie godny polecenia specjalista 100%polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Pajuro jest niezwykle sympatyczny.podczas wizyty czułam sie szczegółowo poinformowana,zrelaksowana,kompetentnie obsłużona.polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Miły i rzeczowy lekarz. Nie czułam się natrętem jak to bywa w wielu przypadkach. Uważnie słuchał i cierpliwie tłumaczył zagadnienia o których musiałam wiedzieć. Polecam wizytę u tego lekarza.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • DOSTĘPNE SĄ TEŻ WIZYTY W INNE DNI TYGODNIA - PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY WE WTORKI I CZWARTKI W GODZINACH 9-17


  Praktykę lekarską ginekologiczną- ambulatoryjną prowadzę od 2009 roku.
  Od 2011 roku prywatny gabinet ginekologiczny.
  Doświadczenie w pracy szpitalnej na oddziale położniczo-ginekologicznym od 2002 roku.
  Poza pracą w gabinecie zajmuję się diagnostyką i leczeniem niepłodności (Klinika Leczenia Niepłodności Invicta).
  Zakres usług w gabinecie obejmuje prowadzenie ciąży (opieka nad ciążą fizjologiczną, patologia ciąży, połóg i okres karmienia piersią, kompletne USG ciąży, w tym USG 4D), diagnostykę i leczenie chorób ginekologicznych, antykoncepcję, leczenie hormonalne, zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych, konsultacje w zakresie nietrzymania moczu i inne.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej