Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Klonowica 10-12 , Radom
NZOZ "Zamłynie" 

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Niepłodność

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

52 opinie pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Najlepszy ginekolog do jakiego miałam okazję chodzić. Profesjonalny, konkretny i delikatny, odpowiada na każde zadane przez pacjentkę pytanie. Chodzę do Pana doktora na NFZ i całkowicie nie zgadzam się z opiniami pacjentek, które twierdzą, że doktor pośpiesza i jest niemiły.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

U dr Nyca byłam łącznie na 6 wizytach. 2 przed ciążą, reszta w ciąży.
Od początku odniosłam wrażenie, że wizyta ma przebiec jak najszybciej.
Poza pośpiechem, który czuć w gabinecie, każde badanie szyjki lub USG dopochwowe bardzo bolesne. Lekarz zupełnie niedelikatny i jako człowiek niestety nieprzyjemny.
Być może czlowiek z dużą wiedzą aczkolwiek czy zbliżająca się wizyta powinna w ciąży wiązać się ze stresem przed humorem lekarza ? Czy może jednak z radością?
Dodatkowo na moje uprzejmie zadane pytania w trakcie tych 6 wizyt dwukrotnie lekarz odpowiedział w sposób niemiły, krytyczny
.
Oba przypadki miały miejsce na wizytach na NFZ. Dodam, że wielu pytań nie zadałam przez towarzyszący wizytom stres.
Próbowałam się przekonać do tego lekarza ze względu na wiedzę dot. NPR ale niestety skończyło się na bardzo dużym rozczarowaniu.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Nieprofesjonalny lekarz, po wizycie byłam bardzo obolała i bardzo krwawiłam cały dzień w 3 msc ciąży. Usg tez wykonane w nieprzyjemny, mało delikatny sposób. Nie polecam, nigdy wiecej na NFZ !!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Doktor wszystko wyjaśnia, odpowiada na pytania a do tego jest sympatyczny. Polecam zdecydowanie.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ "Zamłynie"  Inny

Z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora Grzegorza Nyca ktory prowadził moją 4 ciążę zdecydowalam sie na tego lekarza poniewaz wiedzialm ze jak poinformuje Pana doktora ze jestem po 3 cieciach cesarskich i prawdopodobnie czeka mjie 4 cięcie to nie zobacze przerażenia w oczach tego lekarza pan doktor zapewnial mnie ze nie ma ograniczeń na cc
Moje 4 cięcie zakończyło się bez żadnych komplikacji niczym nie roznilo sie od poprzednich cc na osmy dzień po porodzie juz doszlam do siebie mozna powiedzieć ze biegalam
Jeżeli chodzi o wizyty u Pana doktora to nie mam żadnych zastrzeżeń Pan doktor nie spieszy sie na wizytach nawet gdy jest jakieś opóźnienie zawsze na spokojnie o wszystko wypyta odpowie na kazde pytanie zleci konkretne badania
Naprawdę polecam tego lekarza


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Nie polecam lekarza. Trafiłam do lekarza, zaraz po 18 urodzinach z infekcją, pierwsza wizyta, pełna stresu i niewiadomego. Lekarz zamiast skupić się na tym z czym przyszłam, bardziej był zaangażowany w formę zabezpieczenia przed niechciana ciąża i rozmowie o wieku i współżyciu, co nie było celem mojej wizyty. Wizyta miała miejsce już kilka lat temu, na nfz, ale po pierwszej wizycie w życiu u mężczyzny, do teraz omijam ich z daleka, z powodu niemiłego doświadczenie po tym lekarzu. Wizyta nie miała miejsca w obecnej lokalizacji.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ "Zamłynie"  Inny

Specjalista w swoim fachu. Rzetelny, profesjonalny. Doktor prowadził moje dwie ciążę, przeprowadził też zabieg, dzięki któremu skończyły się moje problemy. Ma niesamowita wiedzę i wielkim plusem jest doskonała znajomość npr. Polecam tym kobietom, które szukają lekarza z powołania.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ "Zamłynie"  Inny

Po 5 latach starań o dziecko i 3 poronieniach oraz wielu wizytach u lekarzy w różnych częściach Polski trafiliśmy do doktora Grzegorza. Lekarz bardzo miły, cierpliwy z ogromną wiedzą i doświadczeniem poprowadził moją kolejną ciążę, która zakończyła szczęśliwie. Doktor bez problemu odpowiadał na masę moich pytań, rozwiewal wszelkie moje wątpliwości, zlecał potrzebne badania oraz dobierał odpowiednie leczenie do sytuacji. Dzięki doktorowi moja ciąża zakończyła się szczęśliwie i mimo, że już traciliśmy nadzieję dziś możemy tulić naszą córeczkę. Tak więc z całego serca polecamy i dziękujemy.


O

Opinia z dnia 02.12.2020 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


P

Opinia z dnia 07.08.2020 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Niepłodność

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Powiązane wyszukiwania