Adres

Klonowica 10-12 , Radom
NZOZ "Zamłynie" 

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ "Zamłynie"  staranie sie o dziecko

wspaniały specjalista w swojej dziedzinie, Od 5 lat staraliśmy się o drugie dziecko. W zajściu w ciążę z pierwszym dzieckiem nie było żadnych problemów ciąża również była wzorowa a niestety problemy pojawiły się przy staraniu się o drugą ciąże. Wcześniej sięgaliśmy porad 4 innych ginekologów i leczyliśmy się w klinice leczenia niepłodności. Mimo rożnych metod leczenia i zabiegów inseminacji niestety nie udało się. Ostatnią szansą był dla nas Dr Nyc i stosowana w leczeniu metoda naprotechnologii. Po raz pierwszy na wizycie wraz z mężem byliśmy pod koniec lipca 2018 a w tej chwili jesteśmy szczęśliwymi rodzicami zdrowego syna który w tej chwili kończy 4 tydzień. Doktor pomógł nam i z całego serca jestem mu wdzięczna za poświęcony czas za podejście do problemu do pacjentki za wspaniale prowadzoną ciążę. Dzięki jego wiedzy umiejętności zostaliśmy ponownie rodzicami gdzie inni lekarze rozkładali ręce. Drogie Panie jeżeli pragniecie być mamami a czytanie tą opinią to naprawdę nie ma drugiego takiego lekarza w tej dziedzinie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Pana doktora Nyca. 8 lat starań, 3 poronienia, PCOS, insulinooporność, mutacja Mthfr, podwyższone komórki nk, problemy immunologiczne, wizyty u wielu lekarzy. Dopiero Pan doktor zlecił nam odpowiednie badania i wdrożył skuteczne leczenie. Dzięki niemu kilka dni temu zostaliśmy rodzicami zdrowego chłopca.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Najlepszy ginekolog w Radomiu , rzetelny , miły , prowadził moja pierwszą ciążę niedawno , badania dokładne , nie namawia na wizyty prywatne , tak samo traktuje pacjentki na NFZ jak i prywatnie( byłam raz prywatnie ) , zawsze wysłucha , na każdej wizycie badanie USG oraz na fotelu . Polecam !!!


Ż
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Polecam jak najbradziej dr Nyca!! Trafiłam do Niego w 4 miesiącu ciąży po tym jak mój poprzedni lekarz nie chciał wypisać mi zwolnienia na nfz przy wysokim ciśnieniu, twierdząc że nie może, i że ciąża to nie choroba, jednocześnie namawiając mnie na wizyty prywatne, gdzie już może wystawić zwolnienie! Dr Nyc wypisał zwolnienie od ręki i poprowadził profesjonalnie moją ciążę do końca. Zawsze uśmiechnięty, miły i rozmowny, służy pomocą w każdej sytuacji.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Ja również niepolecam tego lekarza. Mieszane uczucia miałam przez kilka wizyt gdyż nie zlecał badań wymaganych dla konkretnego tygodnia ciąży. wizyta na nfz trwa z 5- 7 minut a przed gabinetem wysiedzieć trzeba ponad godzinę bo takie kolejki. Z góry namawia na wizyty prywatne usg, mimo negatywnej odpowiedzi podczas wizyty na nfz wogóle nie zbadał mi dziecka w 21 tyg ciąży, nawet nie sprawdził akcji serca, a gdzie reszta parametrów którą powinen sprawdzić w tym terminie. Naromiast na kolejnej wizycie poleciał po bandzie od wejścia namawiał do zapisania się do konkretnej szkoły rodzenia. Następnie mimo zgłaszania bólu i dolegliwości zbadał pobieżnie ledwo przykladając sonde, nawet nie odpowiadał na moje pytania bo bardziej był zajęty kilkukrotnyn konsultowaniem przez smsy i telefon jakiejś prywatnej pacjetki, której podawał jakie ma leki brać. Po 12 tyg od poprzednich badań kazał mi zrobić tylko mocz i morfologie. Na zapytanie moje o dodatkowe badania wskazane dla tego okresu ciąży z oburzeniem zareagował że to on prowadzi ciąże a nie ja sama. Szkoda czasu i nerwów bo nawet minimum nie robi które należy. Dlatego nie dziwię się że może coś przeoczyć bo się kompletnie nie skupia na pacjentce.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

A ja nie polecam tego lekarza. Nie dopatrzył się u mnie łożyska przodujacego centralnie przez co w 34 tc dostałam krowotoku i musiałam mieć pilne cc. Lekarz jest bardzo miły ale wszystko robi w pośpiechu bo ma mnóstwo pacjentek. Nie reagował na moje zgłaszane dolegliwości. Uważam że duża popularność lekarza czasem jest na minus bo to dzieje się pod drzwiami i za drzwiami gabinetu jest dużo gorsza niż u lekarzy mniej popularnych a bardziej dokładnych którzy przykladaja się do badań. Nigdy więcej nie wrócę do tego lekarza.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Wspaniały lekarz z ogromnym sercem i podejściem do Pacjentki jakiego wcześniej nigdy nie doznałam. Polecam z czystym sumieniem każdej kobiecie która jest w ciąży


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Jestem bardzo zadowolona z doktora. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowo zleca badania w ciąży a wizyta jest szczegółowa sprawdza wszystko i opowiada. Chodzę do niego na NFZ i jestem zaskoczona że ma takie podejście do pacjentów. Polecam wszystkim, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku a kolejki do doktora są bo bardzo dobry lekarz.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu wizyty kontrolne

Najlepszy ginekolog w Polsce !!! Dojeżdżam ponad 100 km specjalnie do Pana Nyca od 2012 r po usunięciu torbieli wraz z jajnikiem. Pierwsze dwie wizyty były prywatnie później Pan Grzegorz sam zaproponował bym przyjechała na wizytę nfz bo i tak wydaje na paliwo. Pierwszy lekarz który zrobił mi wszystkie badania od A do z ( nie zrobili mi ich nawet w szpitalu przed operacją) po badaniach wprowadził leki nie tabletki antykoncepcyjne jak inni lekarze tylko dokladnie ten chormon ktorego bylo mi potrzeba by torbiele się nie odnawiały i jak do tej pory jest wszystko super:) będąc u niego pierwszy raz miałam 18 lat więc polecam Go nawet na pierwszą wizytę :) Bardzo delikatny i miły zawsze wysłucha i poradzi co zrobić więc Jeszcze raz z czystego serca polecam Pana Grzegorza :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Witam,
do doktora Nyca trafiłam po nieudanych próbach leczenia problemu z płodnością, z polecenia wielu osób w moim otoczeniu. W czasie wizyty podobało mi się wszystko-od atmosfery po komfortowe materiały higieniczne dla pacjentek w czasie badania. Pan doktor już na pierwszej wizycie zlecił szereg badań i określił strategię działania. Było to dla mnie nowe doświadczenie, że lekarz zaczął od tak dokładnej diagnozy, choć w mojej ocenie powinno to być standardem. Po wykonaniu badań doktor postawił diagnozę (PCOS) i zalecił leki. Skierował nas również do instruktora naprotechnologii, co okazało się bardzo przydatnym narzędziem zarówno dla nas, jak i do doprecyzowania diagnozy i sposobu leczenia. W końcu czuliśmy, że ktoś zajął się naszym problemem kompleksowo i dokładnie. Nasz pierwsza wizyta miała miejsce 8.02.2017, kolejna, po wykonaniu badań, w kwietniu (wówczas doktor zlecił leki), a w drugiej połowie czerwca już zobaczyliśmy na ekranie usg nasze maleństwo. Nasz przypadek wymagał jedynie dokładnej diagnozy i uregulowania pewnych nieprawidłowości, niestety wcześniej nie doświadczyliśmy tego-zlecano mi stymulację owulacji lekiem Clostibegyt, następnie Clostibegyt+Fostimon (zlecono mi te leki bez wykonania takich badań jak prolaktyna po obciążeniu, krzywa insulinowa, krzywa cukrowa, pełnej diagnostyki tarczycy, androstendionu i wielu innych). Po pół roku nieudanych prób (pęcherzyki słabo rosły lub nie rosły wcale) zlecono badania męża i drożności jajowodów. Wówczas zdecydowaliśmy się na zmianę lekarza i to była najlepsza decyzja. Polecam doktora Nyca każdemu ponieważ jest to lekarz, który ma bardzo dużą i aktualną widzę, którą stale poszerza i wykorzystuje w leczeniu. Ponadto jest osobą bardzo przyjazną, kulturalną, ale również konkretną, uczciwą i budząca zaufanie.
Jeżeli ktoś zastanawia się nad sensem metody polecanej przez doktora jaką jest naprotechnologia to gorąco namawiam-jest to doskonałe narzędzie diagnostyczne oraz wiedza, która każdemu przyda się również w życiu małżeńskim (planowanie lub odkładanie poczęcia w czasie). Gorąco polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby


Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia