dr n. med.

Grzegorz Jerzakowski

Ortopeda

120 opinii +dodaj

Umów wizytę
83 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Dr n.med.Grzegorz Jerzakowski, absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (była Wojskowa Akademia Medyczna). Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • HMS Clinic

  Kazimierza Pułaskiego 6, Śródmieście
  81-368 Gdynia, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Rekonstrukcja acl st-g arthrex (medpharma starogard gd.) 10 000 zł
  Wiskosuplementacja (kwas hialuronowy 2,5%-4.8ml ,największa gęstość na rynku) - 1 staw kolanowy 800 zł
  Orthokine (6 podań) 4 500 zł
  Artroskopia operacyjna stawu kolanowego-operacja w prywatnej klinice medpharma starogard gdański 4 000 zł
  "palce trzaskające"-operacja w prywatnej klinice medpharma starogard gdański 2 800 zł
  Szycie więzadła krzyżowego (internal bracing) urazy do 6 miesięcy, decyduje stan kikuta acl (medpharma starogard gd.) 12 000 zł
  Cellular matrix (prp+ kwas hialuronowy) 1 400 zł
  Prp- osocze bogatopłytkowe-1 okolica 1 000 zł
  Protezoplastyka stawu biodrowego/kolanowego z 14dniowym turnusem rehabilitacyjnym w prywatnej klinice medpharma starogard gdański 24 000 zł
  Zespół cieśni kanału nadgarstka-operacja w prywatnej klinice medpharma starogard gdański 3 000 zł
  Podanie komórek macierzystych z tłuszczu 1staw 10 000 zł

  więcej

 • Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
120 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: HMS ClinicUsługa: uraz kolana

  Profesjonalne i bardzo miłe podejście do pacjenta. Diagnoza postawiona- wiązało do rekonstrukcji. Płyn z kolana usunięty prawie bezboleśnie :). Pan doktor dokładnie wyjaśnił przebieg dalszego leczenia i operacji. Lekarz na najwyższym poziomie .

 • K
  Lokalizacja: Rehika Centrum MedyczneUsługa: poważny problem z barkiem

  Do pana doktora trafiłem z poważnym uszkodzeniem barku.Spotkałem się z bardzo fachową opieką. Pan doktor wnikliwie i z pełnym zaangażowaniem zajął się moim przypadkiem. Jest profesjonalistą z przyjaznym nastawieniem do pacjenta. Polecam

 • K
  Lokalizacja: HMS ClinicUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Profesjonalny, konkretny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Przy tym bardzo miły, uśmiechnięty człowiek, odpowiada na pytania pacjenta oraz bardzo szybko wzbudza zaufanie. W moim przypadku perfekcyjnie poskładał połamany obojczyk, za co jestem niesamowicie wdzięczna. Polecam serdecznie każdemu.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: HMS ClinicUsługa: problem z kolanem

  Pan doktor Jerzakowski bardzo mily, co jest wazne w kontakcie z pacjentem, oprocz profesjonalnego podejscia do problemu. To byla moja pierwsza wizyta w HMS Clinic. Na zadane pytania dotyczace problemu chorobowego otrzymalam wyczerpujace odpowiedzi i pomoc dorazn


  Pan doktor Jerzakowski bardzo miły, uprzejmy, co jest ważne w kontakcie z pacjentem, oprócz profesjonalizmu dotyczącego choroby.
  Na zadane pytania otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi i pomoc dorażną. Uważam, że jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie.
  To była moja pierwsza wizyta u ortopedy w HMS Clinic, z której jestem zadowolona.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: HMS ClinicUsługa: uraz kolana

  Nie pozostaje mi nic innego jak wyrazić słowa wdzięczności dla Pana Doktora. We wrześniu ubiegłego roku po urazie kolana trafiłam do dr Jerzakowskiego.. Szybka i właściwa diagnoza, leczenie i operacja przeprowadzona przez Pana Doktora. Zawsze dokładnie byłam informowana o stanie zdrowia, dalszym postępowaniu, zaletach i wadach obranego kierunku leczenia. Od ponad miesiąca funkcjonuję na "pełnych obrotach", bez większych problemów. Bardzo dziękuję. Gorąco polecam leczenie u dr Jerzakowskiego.

 • A
  Lokalizacja: HMS ClinicUsługa: ból stopy z powodu koślawego palucha

  Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta .Przyczyny choroby wyjaśnione w bardzo prosty i zrozumiały dla każdego sposób.Polecam wszystkim zainteresowanym .

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm. Dr zna się na rzeczy, ma dużą wiedzę, szybko postawił diagnozę, zlecił badania, które ją potwierdziły, wdrożył leczenie. Do tego jest miły, uśmiechnięty, słucha pacjenta, odpowiada na pytania, wszystko wyjasnia. Czeka mnie operacja. Ale wierzę w opinie innych, że dr to cudotwórca i ze naprawi mi kolano :-). Pozdrawiam serdecznie.

 • K

  Konkretny i bardzo sympatyczny lekarz ,z checią odpowiada na kazde nurtujące pytania,super podejscie do pacjenta.polecam serdecznie.Kasia

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły lekarz, odpowiada na wszystkie pytania nurtujące pacjenta. Rozpoznał mój problem i zlecił szereg badań aby rozwiązać problem moich dolegliwości. Polecam wszystkim, dla których ważne jest ich życie i sprawność.

 • D
  Lokalizacja: HMS ClinicUsługa: woda w kolanie po artroskopii

  Polecam! Lekarz bardzo kompetentny i otwarty na pacjenta. Szczegółowy wywiad oraz analiza skanu MRI stawu kolanowego. Przedstawione możliwe warianty leczenia.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n.med.Grzegorz Jerzakowski, absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (była Wojskowa Akademia Medyczna). Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Oficer – komandor podporucznik Marynarki Wojennej RP. Aktualnie starszy asystent Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku. Były doktorant Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obrona rozprawy doktorskiej pt.: "Ocena wyników klinicznych i jakości życia pacjentów leczonych z powodu złamania dalszego końca kości promieniowej" w czerwcu 2015r.-promotor dr hab. n. med. Marcin Domżalski.
  Autor publikacji naukowych w literaturze medycznej krajowej i zagranicznej, członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu (PTOiTr) i Polskiego Towarzystwa Artroskopowego (PTA). Uczestnik wielu kursów specjalistycznych zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Recenzent kwartalnika: Rehabilitacja Medyczna, wykładowca kierunku fizjoterapii Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku.
  http://drjerzakowski.pl/

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna/Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Publikacje

 • Ocena funkcji ręki u pacjentów po złamaniu kości promieniowej typu Collesa leczonych operacyjnie metodą przezskórnej stabilizacji drutami Kirschnera w Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku-Oliwie w latach 2008-2011. (Kwartalnik Ortopedyczny Nr.32013r.)
 • NOTCH2 genetic mutation and acro-osteolysis the Hajdu–Cheney syndrome. Oxford an International Journal of Medicine https://doi.org/10.1093/qjmed/hcw211
 • Letter to the Editor concerning “Hajdu Cheney syndrome; report of a novel NOTCH2 mutation and treatment with denosumab” by G. Adami et al. Bone 2016;92:150–156
 • https://doi.org/10.1016/j.bone.2017.03.005
 • Zespół cieśni kanału nadgarstka. Wczesna ocena funkcji ręki u pacjentów leczonych operacyjnie w Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku-Oliwie. (Kwartalnik Ortopedyczny Nr.3 2013r.)
 • Różnice pomiędzy wybranymi parametrami oddechowymi , a postawą ciała. (Kwartalnik Ortopedyczny Nr.2 2013r.)
 • Zastosowanie szwu według Ma-Gryffitha w całkowitych podskórnych uszkodzeniach ścięgna Achillesa. Ocena wyników leczenia. (Kwartalnik Ortopedyczny Nr.2 2013r.)
 • Porównanie sprawności fizycznej dzieci z postawą skoliotyczną i ich rówieśników w wieku 11-12 lat. (Kwartalnik Ortopedyczny Nr.32012r.)
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Laureat plebiscytu "Laur Pacjenta" 2015/16

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie - staż podyplomowy
 • 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakowie - staż podyplomowy
 • Arthrex GmbH - Munich, Niemcy
 • Facharztzentrum Isar Park Plattling, Niemcy
więcej

Certyfikaty

Choroby