Adresy (3)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Jurija Gagarina 15, Mokotów, Warszawa
NZOZ Dr Brankowska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Kazimierza Króla 39, Wawer, Warszawa
EvaClinic (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
74 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Dr Brankowska diagnostyka i leczenie niepłodności

8 lat leczenia niepłodności ...Nie powiem u ilu ginekologów była .Straciłam jaką kolwiek nadzieje ze będzie kiedyś mamą...
Od pierwszej wizyty do pozytywnego testu ciążowego minęło równo 9 miesięcy .Mamy teraz półtora roczną córeczke .Jestem wdzięczna za wszystko .Nawet teraz jak dodaje opinie to płacze ze szczęścia .Dziękuje bardzo !!!Gorąco polecam !!


A
Użytkownik zweryfikowany

Razem z mężem trafiliśmy na wizytę do profesora w grudniu ubiegłego roku. Mieliśmy za sobą jedno poronienie, więc przyszliśmy z wielką nadzieją, że pomoże nam zajść w upragnioną ciążę. Otrzymaliśmy skierowanie na szereg badań. Niedługo potem okazało się, że jesteśmy w ciąży, która niestety się nie rozwijała. Dalsze badania... Pobyt w szpitalu. Dwa miesiące później okazało się, że mamy ciąże, ciążę bliźniaczą :) Niespełna rok opieki profesora nad nami i zaczynamy wierzyć, że nasze marzenie o dziecku, a właściwie dzieciach się spełnia. Problem występował po obydwu stronach, ale Pan profesor się nie poddawał. Z naszej ciąży ucieszył się tak samo jak my :) Wiele wizyt za nami, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że gdyby nie profesor Jakiel dziś nie czekalibyśmy na dwoje małych szkrabów. Oboje z mężem jesteśmy pełni podziwu jego podejścia do pacjentek i pacjentów oraz cierpliwości jaką się cechuje. O pewne rzeczy trzeba samemu dopytywać, ale trudno oczekiwać od profesora, że na dzień dobry, będzie pamiętał każdy przypadek. Jak każdy z nas, jest tylko człowiekiem, a nie robotem z twardym dyskiem, dlatego nie rozumiem niektórych opinii pacjentek... Ja z pełną świadomością mogę profesora polecić, jako najlepszego specjalistę w zakresie ginekologii i andrologii w Warszawie.


K
Użytkownik zweryfikowany

dobry specjalista, póki co widzę swiatełko nadziei w leczeniu mojej choroby. Obym nie zmieniła zdania, bo to już któryś lekarz z kolei...


K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Pana Profesora!
Od 3 lat zmagaliśmy się z problemem niepłodności... u mnie szereg problemów z hormonami, mięśniak, u męża złe wyniki nasienia i jak się później okazało, żylaki powrózka nasiennego. Od momentu kiedy zaczęliśmy diagnozę u Pana Profesora upłynęło ponad pół roku, a obecnie spodziewamy się upragnionego dziecka!
Już na pierwszej wizycie dostaliśmy skierowania na dodatkowe badania, których brakowało, na drugiej wizycie skierowania na operacje - usunięcie mięśniaka (którą przeprowadzał osobiście Pan Profesor), a mąż - embolizacja żpn. Dodatkowo dostałam zestaw leków, po których moje hormony wróciły do normy już po paru tygodniach. Profesor szczegółowo wszystko tłumaczył, mieliśmy sporo pytań, na które chętnie odpowiadał, a nawet rysował dla zobrazowania problemu. Po paru miesiącach od naszych operacji wyniki mojego męża były jakieś 10 razy lepsze od tych sprzed operacji, a mój mięśniak zniknął. Po rozpoczęciu ponownych starań, już w pierwszym cyklu zaszłam w ciążę!
Żałujemy, że wcześniej nie trafiliśmy na Pana Profesora, zmarnowaliśmy dużo czasu i pieniędzy na błądzenie po wielu ginekologach, andrologach, którzy rozkładali ręce i nie mieli na nas pomysłu.
Polecam Profesora z całego serca! Wizyty są przystępne cenowo, na jednej wizycie jest kompleksowa diagnostyka problemu żeńskiego i męskiego.


B
Użytkownik zweryfikowany

To przede wszystkim wspaniały człowiek i chirurg "z prawdziwego zdarzenia".
Miałam trzy mięsniaki o śr. 12 cm, 7cm i 5cm.
Kiedy przyszłam do prof. na pierwsza wizyte byłam wystraszona, ponieważ zanim do niego dotarłam byłam u trzech lekarzy. Jeden mi powiedział, że to moze być rak a nie mięsniaki , inny że moge stracić macicę.
Pan prof. przede wszystkim mnie uspokoił. Powiedział,że na pewno nie wytnie mi macicy i że postara się aby wszystko było dobrze. Poza tym poinformował mnie, ze przeprowadzi operację laparoskopowo.
To przede wszystkim zrównoważony, spokojny i "ciepły" człowiek.
Operacja udała się. Dzisiaj juz nie ma po niej śladu :) Biegam, pracuję i cieszę się życiem.
Jak spogladam na usg z tamtego okresu to oddycham z ulgą, że już po wszystkim.
Poza tym jak budzę się rano i nie wyczuwam juz "gulek", w brzuchu to wspaniałe uczucie.
Jestem wdzięczna panu prof. że tak się starał, aby wszystko zakończyło się pomyślnie.


K
Użytkownik zweryfikowany

Cudowny lekarz. Dzięki niemu po 8 latach starań doczekaliśmy się wspaniałej córeczki.
Do profesora trafiłam po stracie dwóch ciąż. Wielu lekarzy zdążyło już rozłożyć ręce i powiedzieć, że nie mają pomysłu dlaczego ciąże obumarły a ja mam problemy aby w ogóle zajść w ciąże. Dodam, że o pierwszą staraliśmy się 2 lata, o drugą kolejne 2 lata, a do profesora trafiłam po kolejnych 3 latach starań. Pan Profesor po zobaczeniu wszystkich badań, które przez te 7 lat zdążyłam już wykonać, zaproponował, że przyjmie mnie do szpitala, aby sprawdzić, czy w wyniku usuwania martwych ciąż nie zrobiły się zrosty i czy jajowody są drożne. Gdy okazało się, że wszystko jest prawidłowo, rozpoczęliśmy stymulację. Nadal nie przyniosło to żadnych efektów. Podczas jednego z badań, Pan Profesor wyczuł torbiel. Natychmiast skierował mnie ponownie do szpitala na laparoskopię. Torbiel okazała się niegroźna, ale przy okazji ponownie mnie skrupulatnie przebadano. Po tym zabiegu Prof. Jakiel zapytał się, czy zgodzimy się przez 3 miesiące starać się o dziecko bez żadnych leków.
I UDAŁO SIĘ. Upragniona ciąża!!! Profesor prowadził ją przez całe 9 miesięcy, nie faszerował mnie niepotrzebnie lekami, choć ciąża nie przebiegała bezproblemowo.
Powiem tak: Profesor jest specyficznym człowiekiem - typowy profesor. :-) Nie mówi za wiele, nie obiecuje - ale to dobrze, bo nie tworzy niepotrzebnie nadziei. Trzeba mu zaufać w 100%.W końcu nie ważne jest aby opisywał całą anatomię i wpływ każdego leku na organizm, ważne jest aby leczenie było skuteczne i przyniosło oczekiwany efekt. Nie naciąga na niepotrzebne wizyty, nie wymaga niepotrzebnych dodatkowych badań. Ja Profesora bardzo cenię i będę Go wychwalać. bo wielu lekarzy przed nim się poddało i polecali szukać innego lekarza. Dobrze, że trafiłam do Profesora.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz. Bardzo dobrze diagnozuje chorobę i podejmuje leczenie. Dzięki niemu wyleczyłam endometriozę. Prof. Jakiel traktuje pacjentki z profesjonalnym podejściem. Jest kulturalnym człowiekiem i dla niego pacjentka to nie jest tylko kolejna osoba,na której wizycie można zarobić. Szanuje czas innych. Naprawdę warty polecenia lekarz.


K
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pana Profesora skierowana przez innego ginekologa, dokładnie przeczytał badania, przeanalizował leki, które brałam przez poprzednie 2 lata aby zajść w upragnioną ciążę, zbadał mnie i skierował do szpitala w Warszawie (w którym jest ordynatorem). Tam wykonano mi m.in laparoskopię dzięki,której okazało się, że mam endometriozę. Już w kolejnym cyklu po zaszłam naturalnie w ciążę!!! i to zawdzięczam Panu Profesorowi :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Stanowczo nie polecam. Zgłosiłam się do profesora z nagłym przypadkiem-krwawieniem w końcu 5 tygodnia ciazy. Profesor po zbadaniu mnie stwierdził, ze to poronienie, po czym po uprzedzeniu, że nie jest specjalistą od usg (miał trudnosc z uruchomieniem sprzętu) stwierdził z obrazu usg, że przyczyną krwawienia jest jednak krwiak, i co prawda widać pęcherzyk ciążowy, ale jest to puste jajo płodowe. Po czym skrytykował moje dotychczasowe leczenie (w konkurencyjnej klinice) i odesłał mnie do innego specjalisty. 2 dni wczesniej byłam u innego ginekologa (kompetentnego jesli chodzi o usg), który na podstawie usg stwierdził obecność prawidłowego pęcherzyka płodowego i zarodka....
Za co 250 zł skoro pan profesor sam twierdzi, że nie zna się na usg, a podstawą zdiagnozowania ewentualnego poronienia miało byc usg...? Moim skromnym zdaniem jesli ma się kompetencji do stawiania diagnozy to nie przyjmuje się pacjenta.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


X
Użytkownik zweryfikowany

Wybitny specjalista. Leczyłam się u Niego kilka lat temu i gdy wszystko było już ok, zaprzestałam wizyt i chodziłam na rutynowe kontrole do osiedlowej ginekolog (blisko, taniej..) I bardzo tego pożałowałam, ponieważ zbagatelizowała wyniki cytologii i nie pokierowała mnie na zabieg, który jak się okazało powinien być zrobiony jak najszybciej!!! Powrót pod opiekę Pana Profesora jest jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Polecam każdemu z ręką na sercu. Już nigdy nie popełnię takiej głupoty, jak korzystanie z usług lekarza, co do którego mam jakieś wątpliwości, bo w przypadku owej ginekolog miałam.. Panu profesorowi ufam w 100% i polecam bezwzględnie. Oprócz tego, iż jest wspaniałym specjalistą jest też ciepłym, dobrym i życzliwym człowiekiem. I czego chcieć więcej!!! :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional