Lek.

Grzegorz Grys

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Bardzo dobry specjalista, z ogromną wiedzą, fajnym podejściem do pacjenta. Stawia trafne diagnozy, nie boi się zlecać dodatkowych badań.
  Słucha!
  Duży plus za wiecznie uchylone drzwi do gabinetu :)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  35 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Bardzo dobry specjalista, z ogromną wiedzą, fajnym podejściem do pacjenta. Stawia trafne diagnozy, nie boi się zlecać dodatkowych badań.
   Słucha!
   Duży plus za wiecznie uchylone drzwi do gabinetu :)

  • Do dr Grysa trafiłam z bólem karku. Byłam w 3. miesiącu ciąży, brałam prysznic i po odchyleniu głowy do tyłu poczułam silny ból. Na tyle, że po położeniu się na podłodze nie byłam w stanie wstać. Przyjechała karetka, zabrała mnie do szpitala na Lindleya. Z powodu ciąży musiałam odmówić wykonania RTG. Lekarz stwierdził, że ona w takim razie nie jest w stanie stwierdzić co mi jest, kazał założyć kołnierz i odesłał mnie do domu. Ponieważ ból nie ustępował, zdecydowałam się na wizytę w Enelmed i trafiłam dr Grysa. Ten na podstawie wywiadu i krótkiego badania od razu wytłumaczył co mi jest i dlaczego wyklucza inne możliwości. Dostałam skierowania na rehabilitację po której ból minął. Polecam bardzo tego lekarza!

  • A

   Doskonały lekarz. Od wielu lat pomaga mi skutecznie w różnych dolegliwościach. Przemiły, z poczuciem humoru, ogromną wiedzą . Do każdego przypadku (wysłałam do pana doktora całą swoja rodzinę i znajomych) podchodzi z pokorą i uważnością. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

  • B

   Bardzo konkretny lekarza. Świetnie tłumaczy i ma bardzo dobre podejście do pacjenta szczególnie w niestandardowych (czytaj trudnych przypadkach). Interesuje się pacjentem pomiędzy wizytami sprawdzając u rehabilitantów jak przebiega leczenie

  • M

   Bardzo dobry lekarz, miły, konkretny, słyszałam od kilku osób że jest jednym z najlepszych lekarzy w warszawie. Polecam :)

  • K

   Zaleceniem lekarza na schorzenie kolan było "nie chodzić po górach i schodach,a jak boli to brać leki przeciwbólowe". Nadmienię tylko, że kolejny lekarz zlecił rezonanse i po otrzymaniu wyniku skierował na operację. Nie polecam, a wręcz przestrzegam przed tym lekarzem.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • D

   Super ortopeda - człowiek, nastawiony na pacjenta , widzi w nim człowiek a nie petenta - istotę ludzka , ktorej pomoga. Potrafi wytlumaczyc w sposob zrozumiały dla laika o co chodzi, zrozumiec ryzka i zagrozenia diagnozy. Warto podkreslic, ze to profesjonalista z poczuciem humowru i dystansem.To ważne - gdy mamy kłopot z naszym phisis. Polecam.

  • L

   Witam,
   Pan dr dokładnie rok temu w Enelmedzie zdiagnozował u mnie zerwanie mięśnia pośladkowego na podstawie usg wykonane także w enelmedzie i powiedział, że samo się zrośnie. Wg niego zerwałam mięsięn biegając. Po roku ból nie minął i doszedł ból kolana(kolano po artroskopii). Tym razem poszłam do najlepszego specjalisty na usg i najlepszego ortopedy. Zarówno jeden, jak i drugi Pan dr bardzo się dziwił diagnozie o zerwanym mięśniu. Okazało się, że mam zapalenie kaletek okołokrętarzowych. Dostałam zastrzyki ze sterydów w biodro do tego rehabilitacja kolana i biodra. Za kilka tygodni wracam do ćwiczenia :-)

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Doktor Grys jest bardzo kompetentnym i rozsądnym lekarzem - nie wysyła pacjentów na stół operacyjny jeśli naprawdę nie jest to konieczne . Sama miałam uraz kolana ( skręcenie stawu, naderwane troczki boczne ) ,z którym najpierw trafiłam do innego ortopedy - oczywiście ten nawet nie oglądając mojego kolana, jedynie wysłuchując mojej historii od razu zaczął mnie straszyć operacją . Na szczęście później trafiłam do dr.Grysa i ten skierował mnie na rehabilitację - bolesne ale skuteczne.
   Ale niestety urazy kolana maja to do siebie ,że lubią się powtarzać ... i niestety teraz - po kolejnym muszę poddać się zabiegowi - również i ten uraz konsultowałam z dr.Grysem. Poza tym potrafi po ludzku wytłumaczyć, odpowiedzieć na każde pytanie, jest spokojny i opanowany, a przy tym konkretny. POLECAM !

  • P

   Facet jest rewelacyjny! to PIĄTY ortopeda w Warszawie, u którego byłem z problemem bólu w kolanie. Pomimo tego, że nie operuje, postawił diagnozę, która znalazła potwierdzenie w późniejszych badaniach (USG). Trzech z czwórki lekarzy, u których się konsultowałem przed Panem Grysem uznawanych jest w Warszawie za super fachowców od kolan - nawet nie wzięli pod uwagę przyczyny jaka podał Pan Grys. Dziękuję Panie Grzegorzu!