Lek.

Grzegorz Giblewski

Neurochirurg

17 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • W stu procentach polecam tego lekarza. Naprawde p. Grzegorz zna się na rzeczy jak nikt inny. Poprostu fantastyczny lekarz i najlepszy w swojej dziedzinie specjalista.
  Pozdrawiam

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • W stu procentach polecam tego lekarza. Naprawde p. Grzegorz zna się na rzeczy jak nikt inny. Poprostu fantastyczny lekarz i najlepszy w swojej dziedzinie specjalista.
   Pozdrawiam

  • Fantastyczny specjalisty, godny zaufania i polecenia. Pacjent jest dla niego na pierwszym miejscu, niewielu jest dziś takich lekarzy, dla których zawód jest misją i powołaniem. Zielona Góra ma szczęście, że posiada specjalistę na najwyższym poziomie!

  • Z czystym sumieniem polecam. Jedyny lekarz który zainteresował się przypadkiem gdzie nie wiadomo o co chodziło i wcześniejsi lekarze: ortopeda neurolog czy chirurg odsyłali z kwitkiem. Oby więcej takich lekarzy w naszej nędznej służbie zdrowia.

  • Znany mi od 12 lat.Wyrozumiały, cierpliwy, taktowny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Łamie kanony ludzkiej mentalności. Nigdy mnie nie zawiódł. Dał mi drugie życie.

  • bardzo dobry lekarz i bardzo dziekoje za dobrze wykonana operacje ,pozdrawiam urszula kmiecik

  • Dr.Grzegorz Giblewski super człowiek i specjalista,miły serdeczny zawsze służy pomocą,byłem u niego osobiscie,była też Żona i Syn,podejmuje natychmiast decyzje o wykonaniu TK czy MRI

  • Popieram wszystkie komentarze .Wspaniały człowiek bardzo dobry specjalista a przede wszystkim ludzki . Pełen profesjonalizm .Panie doktorze dziękuję za to że w ogóle Pan jest . Dziękuję Panu za uratowanie mojego syna od kalectwa .Do końca życia będziemy wdzięczni za pomoc i wielkie serce i za to co Pan dla nas zrobił.

  • Witam. Trafiłem do dr Giblewskiego we wrześniu ubiegłego roku, praktycznie w stanie beznadziejnym (dyskopatia), nie mogłem już chodzić, ból był przeogromny, nie pomagały żadne leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, słowem masakra. Bardzo szybka diagnoza, rewelacyjne podejście do pacjenta, szczerość, zaangażowanie, empatia, wszystko na maximum level :-). Operacja 29 września na neurochirurgii zielonogórskiej, oczywiście przeprowadzona przez dr Gilewskiego, dzisiaj po tamtych dolegliwościach pozostało tylko wspomnienie, nie odczuwam bólu, dyskomfortu, na powrót odzyskuję pełną sprawność. Jednym słowem, fantastyczny lekarz, super człowiek, znakomite poczucie humoru, a przy tym wszystkim pełen profesjonalizm.

  • Nazywam się Gabriela Żodź. Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa, odcinek lędźwiowy, nadal się kiepsko czułam. Trafiłam do lekarza w czerwcu, przez przypadek, polecił mi Go kolega, który też ma kłopoty z kręgosłupem. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy, troski i cierpliwości. Szczerze polecam

  • wszystko zostało już napisane. fantastyczny lekarz. fantastyczne podejście do pacjenta a sam oddział, personel rewelacja! trzy tygodnie po operacji, chodze i z dnia na dzień tylko lepiej. mistrzostwo świata. polecam!
   pozdrawiam robert.

  Jesteś tym lekarzem?

  283

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  170

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.