Adresy i cenniki usług

 • Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Bardzo kompetentny lekarz, przy tym miły i z humorem. Bez problemu przyjechał do nas 31 grudnia, jakby był problem pozniej to prosił o kontakt telefoniczny. Bardzo dokładnie bada, przeprowadza wywiad, ma dobre podejście do dzieci. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam.

 • K

  Wielki szacunek dla Pana Doktora!!! Wspaniały lekarz i człowiek, nigdy nie zawiódł zawsze pomógł!!!! diagnoza zawsze trafiona. Do dziecka podejście którego nie da się w dwóch słowach opisać wielkie szczęście mając dzieci móc liczyć w dzisiejszych czasach na takiego lekarza.

 • Ogromny pozytyw! Pan Doktor przyjechał na wizytę domową w niedziele o 21 wracając z prywatnego wypadu. Zawsze odbiera telefon, przemiły człowiek, ma super podejście do dzieci, oaza spokoju. Polecam, tata Tosi.

 • P

  Najlepszy pediatra jakiego znam. leczy u nas w rodzinie dwojke dzieci. Jedno od 10 lat a drugie od dwoch lat od momentu narodzin. Mimo, ze moje dziecko jest zapisane do rejonewej przychodni pediatrycznej to i tak wole je leczyc prywatnie u doktora Bieganskiego. Diagnozy sa w 100 procentach tragione i leki tez doskonale dobierane. Nie wyobrazam sobie any w powazniejszych przypadkach kto inny leczyl moje dziecko. wielka zaleta doktora jest wielki spokój.

 • Pan doktor wspaniały lekarz leczył mojego synka Mateuszka godny polecenia mimo ze mój syn ma już 8 lat dalej jest naszym lekarzem hinz

 • Zdecydowanie najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek kontakt. Obecnie leczy mojego synka Aleksandra. Pan dr ma rewelacyjne podejście do dzieci i rodziców. Oboje jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni i bardzo się cieszymy,że trafiliśmy pod skrzydła dr Biegańskiego.

 • Jestem zawiedziona tym że nasz NFZ nie podpisał umowy z tak wybitnym i wspaniałym lekarzem jak dr.Biegański. Nie mieści mi się w głowie że moje dziecko pozostało bez opieki neurologocznej z powodu jakiegoś konkursu!!! dr.Biegański jest ciepłym,miłym i zawsze gotowym nieść pomoc chorym dziecią a dzięki jakimś chorym przepisom został tego pozbawiony i nie przyjmuje na ul.Szpitalnej gdzie mieści się szpital dziecięcy!!! Nasze prawo jest chore i powinno samo zacząć się leczyć i dać szansę małym dziecią a nie myśleć tylko o sobie!!! Pomimo ciężkiej sytuacji finansowej i tak pójdę prywatnie do dr.Biegańskiego ponieważ nie wyobrażam sobie lepszej opieki dla mojego dziecka!!!

 • PORAZ PIERWSZY SPOTKAŁAM SIE NIE TYLKO Z DOSKONAŁYM SPECJALISTĄ,ALE RÓWNIEŻ WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM,TRAFILIŚMY DO PANA DOKTORA PRZYPADKOWO-ZWOLNIŁO SIĘ MIEJSCE W PORADNII PRZY ULICY SZPITALNEJ I POSZLIŚMY NA WIZYTĘ,TU ODRAZU PAN DOKTOR DAŁ SKIEROWANIE DO SZPITALA,GDZIE W CIĄGU ZALEDWIE 3 DNI SYN MIAŁ PRZEPROWADZONE WSZELKIE MOZLIWE BADANIA-ŁĄCZNIE Z REZONANSEM.DOKTOR BIEGAŃSKI POTRAFIŁ DO MNIE ZADZWONIĆ PO 2 DNIACH OD BADANIA REZONANSEM Z JEGO WYNIKIEM,PRZEMIŁY CZŁOWIEK BARDZO POZYTYWNIE NASTAWINY DO PACJENTA I JEGO RODZICA.ZAWSZE ZNAJDĄ SIE NIEZADOWOLENI RODZICE,JEDNAK PAN DOKTOR MA ZDECYDOWANĄ WIĘKSZOŚĆ ZADOWOLONYCH PACJENTÓW,honorata mama marcela

 • Zawsze znajdą się niezadowoleni bo czyż łatwo wszystkich zadowolić? ja uważam, że nie ma lepszego lekarza na dr Biegańskiego

 • Bardzo jestem zadowolona z podejścia Pana Doktora do dzieci.Zawsze uśmiechnięty,serdeczny,łatwo nawiązuje kontakt ze swoimi pacjentami.Polecam każdemu takiego lekarza.
  Z poważaniem Monika Weiss.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

163

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

390

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.