Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Henryka Sienkiewicza 23, Krowodrza, Kraków
Centrum Medyczne All-med

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych alergologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Alergologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

G
Użytkownik zweryfikowany

Absolutnie ODRADZAM wizytę u tego lekarza. Miałam nieprzyjemność pojawić się u dr Pulki w gabinecie parę tygodni temu i nie dość, że była nieprzyjemna i nieuprzejma, to jeszcze zostałam przez nią zrugana za niekompetencje mojej poprzedniej pani alergolog. W gabinecie nie spędziłam nawet pięciu minut, bo doktor podważyła zrobione przeze mnie wcześniej testy (a odczulam się już trzy lata na pyłki traw i drzew) i kazała mi je najpierw powtórzyć u niej w placówce. Dzisiaj przyszłam rzeczone testy zrobić i mimo że, z oczywistych względów, interesowały mnie tylko te na trawy i drzewa, wykonano mi- bez wcześniejszej konsultacji ze mną, bez jakichkolwiek pytań dotyczących rodzaju testów skórnych, testy na kurze i sierści zwierząt. Nie oponowałam, bo myślałam, że zostaną mi wykonane wszystkie cztery panele, w tym na trawy i drzewa, ale ku mojemu zdziwieniu, w gabinecie zabiegowym powiedziano mi, że innych testów, poza tymi, nikt mi nie przeprowadzi, wyrażono zdziwienie, że dr Pulka nie poinformowała mnie, żeby najpierw, zaraz po wizycie, pójść do gabinetu zabiegowego i umówić się z nimi co do specyfiki testów. Uważam, że takie traktowanie jest wyrazem absolutnego lekceważenia, ponieważ teraz nie tylko przepada mi kolejna wizyta u pani doktor, którą miałam zaplanowaną za trzy dni, ponieważ nie mam niezbędnych testów, ale również całe moje odczulanie, które planowałam w tym roku stoi pod wielkim znakiem zapytania, ponieważ następną wizytę mam dopiero za półtora miesiąca i zwyczajnie na odczulanie może być już wtedy za późno. Bardzo żałuję, że straciłam tyle czasu i nerwów przez tego lekarza, jednocześnie chciałabym gorąco przestrzec tych z Was, którzy szukają dobrego alergologa w Krakowie. Nie ten adres.


F
Użytkownik zweryfikowany

No cóż, byłam bardzo zachęcona pozytywnymi opiniami na tej stronie, ale ja mówię, że ta wizyta to okropność! Pani nie słucha pacjenta, zadaje po kilka razy te same pytania, po czym dalej nie słucha. Czekałam pod gabinetem półtorej godziny, a gdy weszłam, Pani tak się spieszyła, pośpieszała mnie uwagami: proszę szybciej, musimy się streszczać itp.... Zero szacunku do człowieka, byleś sobie szybciej poszedł. Przerywa wpół zdania - nie mam ochoty do niej wracać! Ma temat tego co mi jest, nie dowiedziałam się nic.


M
Użytkownik zweryfikowany

zdecydowanie polecam doktora Milewskiego którego pacjentką jestem już od pięciu lat (astma oskrzelowa). Wg mnie lekarz jest bardzo komunikatywny, opanowany. Cierpliwie i prostym językiem odpowiada na wszelakie pytania. Dzięki niemu zaczęłam normalnie funkcjonować w życiu codziennym bez ciągłych ataków astmy , kataru, łzawienia oczu itp. Stara się przepisywać leki w taki sposób żeby jak najmniej szkodzić chemią pacjentowi przy jednoczesnym zdrowotnym komforcie dla niego.


M
Użytkownik zweryfikowany

Mój kaszel był straszny, męczył mnie od kilku miesięcy. Byłam odsyłana od laryngologa, gastrologa, alergologa do pulmonologa i nic. Bolał mnie brzuch od antybiotyków, a kaszlałam jeszcze bardziej.
Po dwóch wizytach u Pani Doktor pozostało mi tylko odstawić leki. Już minął rok od mojej ostatniej wizyty, a ja czuję się świetnie. Pełen profesjonalizm. Polecam.
Dziękuję bardzo Pani Doktor.


R
Użytkownik zweryfikowany

Tylko dzięki Tej Pani doktor funkcjonuję normalnie, wiem co mi jest na co jestem uczulony a jak będzie taka potrzeba to pojadę do niej ze swoim dzieckiem


M
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny lekarz, ogromna wiedza i doświadczenie. W pierwszej kolejności dobrała odpowiednie leki dla mojego dziecka, tak aby leczyły skutecznie, ale też nie przesadziła jak nasz poprzedni lekarz, który zapodał tak końską dawkę dla 7-latka, że aż niewiarygodne. Potem dobrała szczepionki odczulające, które prawie zupełnie go wyleczyły. Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta, jest rzeczowa i konkretna. Polecam !!!


S
Użytkownik zweryfikowany

A ja już nie wiem - pani dr niby zdecydowana i znająca się dobrze na rzeczy, ale drażni mnie ten chaos, jaki wokół siebie wytwarza, ciężko otrzymać precyzyjną odpowiedź na pytania o np. przepisane leki czy rokowania. Jak tam jestem na wizycie to mam wrażenie, że trochę "przeszkadzam, bo pacjenci czekają". Chyba pójdę też prywatnie na jakąś 1 konsultację zasięgnąć drugiej opinii co do diagnozy i sposobu leczenia. Za to wielki plus dla pań pielęgniarek w gabinecie zabiegowym - za fachowość, porządek i przyjazność pacjentom.


G
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor od lat jest znanym, wyrozumiałym lekarzem, który potrafi, wysłuchać, doradzić. Nie zgadzam się z negatywnymi wypowiedziami na temat:
a) to, że pani Pulka bada bardzo szybko działa tylko na jej korzyść
b)to, że pielęgniarki NIE ZAWSZE noszą rękawiczki jest zagrożeniem tylko dla nich samych, a ktoś kto tego nie rozumie powinien się trochę o tym dowiedzieć, lub powstrzymać od podobnych komentarzy.
Ja jestem baardzo zadowolona/y z jej usług
Pozdrawiam :)


G

Witam-od kilu lat leczę swoje dziecko u Pani Doktor i nie zgadzam się z opiniami negatywnymi bo gdyby nie ona nie wiem jak wyglądało by życie mojej córki.Znam inne przypadki stanu krytycznego pacjentów -a gdy dostali się do dr. Pulki funkcjonują teraz w 100% a inni lekarze rozkładali ręce co do ich leczenia.Polecam
smn


N

Bardzo dobry lekarz. Z odczulaniem jest tak, że nie zawsze przebiega miło lekko i przyjemnie. Czasem ręka spuchnie. Leczyłem się jako dziecko u wielu lekarzy ale dopiero wizyty u dr Pulki pomogły. Teraz nie mam żadnych objaw astmy czy też uczulenia. Pani doktor przejęła się też moimi dolegliwościami sercowymi i przepisała odpowiednie badania oraz skierowała do kardiologa.

pzdr


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Alergologia

Powiązane wyszukiwania