Adres

Byłych Więźniów Politycznych 3, Rybnik
NZOZ Centrum Medyczne (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet lekarski badania alergologiczne

Bardzo nieprzyjemnie wspominam wizyty u Pani Doktor. Zdecydowanie nie polecam. Pani Doktor była miła tylko wtedy, kiedy oznajmiłam jej, że rezygnuję z leczenia. Wcześniejsze wizyty były dla mnie dołujące - brak szacunku do pacjenta, traktowanie pacjenta jak jakąś zarazę. Zawsze starałam się cierpliwie znosić nieprzyjemne traktowanie ze strony Pani Doktor, ale w pewnym momencie miałam już dość - przerwałam leczenie. Nigdy więcej nie zdecyduję się na leczenie u tego lekarza.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet lekarski konsultacje alergologiczne

Świetna specjalistka. Potrafi wszystko rzeczowo wytłumaczyć. Jest bardzo rzetelna, a co najważniejsze konkretna. Odczulam się u Pani Potery od roku i jestem bardzo zadowolona ze zmian, jakie dokonały się w moim organizmie po tym czasue odczulania. Swietnie dobrany lek do mojego rodzaju alergii. Pani doktor zawsze odpowiada na wszystkie pytania i zaspokaja moją potrzebę wiedzy o przyczynach i skutkach moich dolegliwości. Polecam wszysytkim alergikom i astmatykom.


K
Użytkownik zweryfikowany

Poszedłem do pani Potery z polecenia. Moja wizyta była jednak bardzo nieprzyjemną i dołującą wyprawą. Po wejściu zobaczyłem znudzoną i wręcz wkurzoną panią doktor. Nie wyraziła większego zainteresowania, skupiła się za to na wklepywaniu "danych" w komputer. Nie powiedziała mi nic o lekach, mimo, że już brałem silne leki, które powinienem przestać brać. Raczej nie słuchała, gdyż nie skomentowała w ogóle moich obaw i objawów. Byłem zażenowany jej postawą jako lekarza, zawiedziony...Nie polecam. Po przyjściu do domu umówiłem się do innego lekarza( prywatnie oczywiście) i jestem w końcu zadowolony. Wspomnę, że na badania w Rybniku musiałbym czekać do lipca, co jest przerażające.


Użytkownik zweryfikowany

Pierwszy raz byłem u niej prywatnie, była bardzo miła, ale nic mi nie pomogła, zrobiła tylko testy alergologiczne. Kolejny raz byłem z NFZ, to nawrzeszczała na mnie za to że wszedłem się zapytać o to czy jestem na liście w kolejce. Kolejny raz usłyszałem że nic mi się nie da pomoc, i nawet nie przepisała żadnych maści. Jestem uczulony na 70% procent produktów żywnościowych, liczyłem chociaż na merytoryczną odpowiedź dlaczego wyniki badań są różne zależności od kliniki która ją robi. Jako pacjent który chciał się czegoś więcej dowiedzieć o mojej chorobie, jestem bardzo zawiedziony, i bardzo zniesmaczmy że zostałem tak niegrzecznie potraktowany.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobra , miła pani doktor. :) Dzięki pani nie muszę się już męczyć z moją astmą .

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


D
Użytkownik zweryfikowany

Świetna specjalistka, miła, rzeczowa. Dzięki Grażynie Potera, oddycham pełną piersią!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie