Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Józefitów 19/1, Krowodrza, Kraków
Eeg-Graf

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
11 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EEG-GRAF Inny

Niestety nie polecam. Byłam u Pani Doktor z niemowlakiem, gdyż nasza pediatra nas wysłała aby syna zobaczył neurolog. Brak zaangażowania Pani doktor. Wszystkie informacje jakie uzyskała wynikały z tego, że jako mama mówiłam (wcale nie pytana). Panią doktor trzeba było ciągnąć za język, ale ogólnie niczego się nie dowiedziałam. Stara czasu i pieniędzy


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

Świetna pani doktor. Zawsze kompetentna, przy każdej wizycie dobrze opiekuje się moim dzieckiem. Bardzo miła, pomaga szybko przejść przez badania i na każdym kroku można na nią liczyć. Oby więcej takich lekarzy. Bardzo pani dziekuję za opiekę nad Natanielem.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz.Prowadzi moje córki od dwunastu lat.Jestem bardzo zadowolona z leczenia epilepsji zdiagnozowanej u moich obydwu córek(bliźniaczek)-teraz już chodzimy tylko raz na rok do kontroli:)
Miły i ciepły człowiek. Jestem jej bardzo wdzięczna za profesjonalną pomoc i wszystkie porady.
Naprawdę lekarz godny polecenia.


A
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczna Pani Doktor. Ciepła, miła, rzetelna a przede wszystkim wspaniały fachowiec w dziedzinie neurologii dziecięcej. 26.02.2015r otrzymaliśmy porażającą wiadomość od prowadzącego lekarza naszej 5-cio miesięcznej córeczki i skierowanie do Prokocimia. Pani Doktor od razu nas przyjęła i podważyła diagnozę.
Dla pewności zrobiono nam usg przezciemiączkowe . Córka jest w 100% zdrowa.
Dziękuje Bogu że są jeszcze tak wspaniali lekarze jak Pani Doktor Grażyna Gucwa-Piotrowska.


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam. Pani doktor to wspaniała, życzliwa i ciepła osoba. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Bardzo dokładnie i precyzyjnie bada swoich małych pacjentów! Znam Panią doktor od 4 lat. Synek ma raz na pół roku badania EEG, morfologię i próby wątrobowe! Nigdy za nic nie płaciłam! Synek dzięki Pani dr jest w trakcie redukcji leków i wszystko wskazuje na to, że w niedługim czasie zostaną one całkowicie wyeliminowane! Nie wiem jak ktoś możw wypisywać takie brednie, ze u Pani dr za badanie EEG płaci się 300 zł! Absurd! Ale Pani, która to napisała nawet nie podała prawidłowej nazwy leku, więc uważam, że zapewne tego leku nie podaje dziecku i chce jakoś odegrać się na Pani dr
Bardzo polecam tego lekarza!


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Doktor trafiłam na konsultację po szokującej diagnozie innego lekarza, który zasadniczo przyprawił mnie o stan przedzawałowy i nastraszył kierując z dwumiesięcznym dzieckiem do kliniki w innym mieście. Po dojściu do siebie postanowiłam skonsultować się z innym lekarzem.
Pani Doktor przyjęła na s w Prokocimiu. Spokojnie i rzeczowo opowiedziała o wszystkich zagrożeniach i trybie postępowania. Zleciła wszystkie niezbędne badania, jeszcze tego samego dnia oglądała wyniki i poinformowała nas o dalszym trybie postępowania. Na konsultację chodziliśmy kilka lat. Gdyby nie ogólna atmosfera Prokocimia, to można powiedzieć, że chętnie, a na pewno bez żadnych lęków, obaw. Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, niezależnie od tego czy mają kilka miesięcy, czy kilka/kilkanaście lat. Jesteśmy wdzięczni Pani Doktor, za fachową opiekę i pomoc w trudnych chwilach.
Gorąco polecam, jako bardzo dobrego specjalistę, któremu można zaufać i powierzyć swoje dziecko.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest cudownym człowiekiem i wspaniałym lekarzem. Zawsze ma czas dla pacjenta i ma świetny kontakt z dziećmi. Moja Julia ją uwielbia. Bardzo dziękujemy z udzieloną pomoc. Gorąco polecam!


W
Użytkownik zweryfikowany

U Pani dr. Piotrkowskiej leczylam corke kilka nascie lat i nigdy nie mialam do niej zadnych zastrzezen. Dr. Piotrkowska zawsze dawala skierowania na badania (eeg, rezonans magnetyczny, tomografie komputerowa) na nfz, nigdy nie musialam za nic placic - Pani dr. nigdy nie wykonywala badan sama tylko kierowala nas do odpowiednich osob.
Aktualnie leczy moja druga corke i nadal nie mam do niej zadnych zastrzezen - jest osoba kompetentna, zyczlima, i co najwazniejsze ma bardzo dobre podejscie do dzieci.


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor przyjmowała nas w Prokocimiu i nie zleciła badania EEG, które jest podstawą do jakichkoliwek diagnoz - chyba wiem dlaczego - gdyż sama wykonuje takie badania prywatnie w krakwie za 300 zł, Przepisała lek neotpolil, która jak się dowiedzieliśmy później może wyrządzić więcej szkody niż pożytku, a badanie EEG powinno określić czy można taki lek podać. Psychologowie i logopedzi orzekli afazję u mojego 3 letniego syna, a pani doktor Piotrowska nie potrafiła na podstawie ich opinii i swoich obserwacji wypisąć odpowiedniej diagnozy- za to stwierdziła nadpobudliwość oraz Specyficzne zaburzenia rozwoju mowy i języka F80, które obejmuje 7 całkowicie różncyh zaburzeń. Odradzam tą lekarkę, gdyż popełnią bardszo duzo błędów, a cierpnią pacjeńci a w szególności Ci najmniejsi.


A
Użytkownik zweryfikowany

nie mam najlepszego zdania o tej Pani Doktor. przez 15 lat testowano na mnie leki przeciwpadaczkowe, pobierała za wizy opłatę a nawet nie potrafiła (albo nie chciała) zdiagnozować że mam padaczkę lekooporną. dopiero gdy skończyłam 18 lat i przeniosłam się do innego szpitala dowiedziałam się że leki nic nie pomogą i że można to LECZYĆ OPERACYJNIE. o czym Szanowna Pani Doktor Piotrowska nie raczyła wspomnieć. Ciesze się że trafiłam do Warszawy (ze skierowania od nowego lekarza prowadzącego) i teraz nie mam już ataków. Zostałam zoperowana i jestem za to wdzięczna lekarzom z Warszawy a do Pani Doktor Piotrowskiej mam wielki żal


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania