Umów wizytę Zapytaj lekarza 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Pracuję eklektycznie w nurcie psychologii humanistycznej. Ukończyłam z wyróżnieniem Szkołę… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Po pierwszej wizycie z przekonaniem umówiłam się na kolejne. Pani Psycholog jest otwarta i cierpliwa jednocześnie uważna, nie ocenia, wskazuje i wyjaśnia schemat działania i reagowania. Po kolejnych spotkaniach będę mogła podzielić się nowymi spostrzeżeniami.

  Grażyna Białkowska2018-04-25

  Dziękuję mam nadzieję, że dalej również dobrze nam pójdzie praca.
  Pozdrawiam

 • K

  Pani psycholog w kojący sposób porządkuje w moim życiu emocjonalnym niezmierny chaos wyniesiony z domu rodzinnego. Szczerze polecam każdej umęczonej duszy.

  Grażyna Białkowska2018-04-25

  Bardzo dziękuję i przepraszam, że z tak dużym opóźnieniem odpowiadam.
  Bardzo Pani źyczę spokoju w duszy..????

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny PSYCHOLOGICUMUsługa: pierwsza konsultacja indywidualna

  miła ,serdeczna ,kompetentna Pani Doktor, uświadomiła mi błędy jakie popełniam w kontakcie z moją mamą

  Grażyna Białkowska2017-11-28

  Dziękuję Pani i pozdrawiam serdecznie.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Grażyna w moim przypadku była ostatnią deską ratunku. Po kilku nieudanych próbach znalezienia odpowiedniego dla mnie terapeuty miałem sie poddać, ale intuicja dobrze mi podpowiedziała. Wizyty u Pani Grażyny to przygoda, czasami bardzo pozytywna, czasami głęboko smutna, ale zawsze prawdziwa i pomocna. Już po kilku pierwszych spotkaniach odczuwałem ulgę i zaczynałem rozumieć samego siebie. Potem było już tylko lepiej. Nie oczekujcie cudów i błyskawicznych efektów od razu, terapia wymaga czasu i cierpliwości. Jeśli się jednak na nią ktoś zdecyduje, Pani Grażyna jest najwałściwszą osobą! Dziękuję Pani Grażyno. "Gra wciąż się toczy, ale jestem tak blisko wygranej..."

  Grażyna Białkowska2017-02-01

  Wygra Pan...to kwestia świadomości, a Pan już ją ma....???? Stoję za Panem i dziękuję, i trzymam kciuki, i pozdrawiam.
  Białkowska

 • K

  Pani Grażyna jest niezwykle profesjonalnym psychologiem, a przy okazji bardzo empatyczną, ciepłą i nieoceniającą osobą. Prowadzi terapię z ogromnym wyczuciem; daje pacjentowi czas i przestrzeń na zmierzenie się ze swoimi problemami. Cenię panią Grażynę za niezwykle holistyczne podejście do terapii, zawsze potrafi ująć sprawę dosadnie i pokazać szersze uwarunkowania. Przeszłam z Panią Grażyną wiele trudnych momentów w swoim życiu i śmiało mogę powiedzieć, że dzięki spotkaniom z nią, udaje mi się przez zmiany przechodzić tak dobrze, jak tylko jest to możliwe. Pomimo, że ciągle nie zakończyłam swojej terapii, z każdej sesji wychodzę z poczuciem, że coś przepracowałam i z większym zrozumieniem siebie. Widzę obszary jakim mam się przyglądać i na co być uważna. Gorąco polecam Panią Grażynę wszystkim, którzy naprawdę chcą zmienić swoje życie.

  Grażyna Białkowska2016-11-07

  Bardzo dziękuję Pani Klaudio, najbardziej cieszy mnie to, że tak konsekwentnie i wytrwale "dokopuje się" Pani do siebie. Nie łatwo czasem jest być wolnym człowiekiem...???? Pozdrawiam gorąco. Białkowska

 • W

  Szukając w internecie kompetentnego psychoterapeuty trafiłam do Pani Grażyny. Była to jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam w życiu. Półroczna terapia uzmysłowiła mi ogrom rzeczy, oraz ostatecznie poprawiła jakość mojego życia. Pomimo, że nie mogę już więcej przychodzić na spotkania, to w oparciu o to, co wypracowałyśmy przez całą terapię, nieustannie nad sobą pracuję. Czuję, że przejęłam kontrolę nad swoim życiem, pozbyłam się nieuzasadnionych bezsensownych lęków i przekonań i ostatecznie ułożyłam wszystko tak, jak tego chciałam. Panią Grażynę poleciłam już kilku osobom, ponieważ dla mnie sesje okazały się nieocenioną pomocą w zmianie na lepsze. Teraz żyję po prostu lepiej. Sesje u Pani Grażyny polecam z czystym sumieniem, a samą Panią Grażynę serdecznie pozdrawiam z daleka :) Weronika.

  Grażyna Białkowska2016-10-10

  Dziękuję Pani Weroniko...i życzę bardzo satysfakcjonującego życia i pobytu za granicą. Pozdrawiam gorąco.
  Białkowska

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zawiedziona wizytą, nawet nie mają Państwo pojęcia jak bardzo. Terapeutka wyjątkowo nieprofesjonalna. Ocenia, rani uczucia pacjenta, obraża (nazwała pezpodstawnie moją rodzinę patologiczną a mojego tatę terrorystą i sadystą - a miałam bardzo szczęśliwe dzieciństwo. Pytam czemu?). Postępuje schematycznie jak maszyna wg. regułek z książki. Przecież nikt nie jest taki sam i żadna z nas nie jest jednakowym przypadkiem?! Ta terapii dowiedziałam się, że nie ma dla mnie ratunku, terapia mi nie pomoże, a jeżeli to kilkuletnia u w jej gabinecie, podczas gdy inni terapeuci (i obecna do ktorej chodze mówi o 6 miesiącach - czyli standard). po terapii czułam się jak śmieć, przepłakałam tydzień w łóżku i nigdy wiecej nie wróciłam. Przestrzegam każdego... strata pieniędzy, proszę, proszę, błagam wybierzcie innego terapeutę. Terapeuta powinien byc pozytywny i rozpoznać dolegliwość, a nie poniżać psychicznie osobę z głęboką depresją.

  Grażyna Białkowska2016-10-10

  Witam Panią
  Bardzo mi przykro ze względu na Panią, że tak bardzo nie udało się nasze spotkanie. Słyszę i rozumiem, że mogło być bardzo trudne. Cieszę się, że jednak znalała Pani odpowiedniego dla siebie terapeutę i podjęła terapię. Trzymam mocno kciuki za owocną pracę i pozdrawiam.
  Białkowska

 • K

  Wspaniały psycholog. Posiadający wiedzę, wyczucie i mnóstwo empatii. Problemy nie rozwiązują się ''od tak'' za sprawą magicznej różdżki, ale widzę stopniowe zmiany, które z czasem coraz liczniej się pojawiają. Jestem coraz szczęśliwsza, coraz mniej ''ciężaru'' czuję na ramionach i zaczynam rozumieć z czego to wszystko się wzięło. Zaczynam w niektórych momentach sama zadzwiać siebie, oczywiśćie pozytywnie :) Mogę polecić z czystym sumieniem!

  Grażyna Białkowska2016-04-25

  Witam Pani Karolino,
  Dziękuję za te informacje o Pani zmianach. Dzięki nim wiem, po co wykonuję ten zawód. Cieszę się razem z Panią. Pozdrawiam

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem wdzięczna Pani Grażynie za pomoc. Dzięki terapii zaczynam dostrzegać kwestie, które mnie hamują, choć przyczyny problemu widziałam gdzie indziej, lub chciałam widzieć. To wszystko dzięki mądrej terapii. Sesje odbywają się w dobrej atmosferze. Pani Grażyna nie naciska, nie narzuca swojego stanowiska, jest cierpliwa. Jednocześnie czeka na moje wnioski i jasno przedstawia swoje zdanie. Jest przy tym miła. Jej terapia do mnie przemawia.

  Grażyna Białkowska2016-03-23

  Dziękuję. To naprawdę miło usłyszeć taki komunikat zwrotny. Będę się trzymać dalej tej pozycji w mojej pracy dzięki Pani wskazówkom.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  to chyba troszkę za szybko na ocenę, ale faktem jest, że Pani Grażyna jest osobą ciepłą i przyjemną w kontakcie, ale znów - nasz kontakt, moja sytuacja nie jest łatwa...

  Grażyna Białkowska2016-03-23

  Dziękuję Pani Iwono, to prawda jest taki etap w terapii, który jest trudny, bo zaglądamy w trudne kawałki. Taka praca i taki proces, ale przejdzie Pani przez to i później już nie będzie bolało. Będzie Pani wolna i spokojna.
  Pozdrawiam

Pytania pacjentów (48)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Pracuję eklektycznie w nurcie psychologii humanistycznej.
  Ukończyłam z wyróżnieniem Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie na wydziale Psychologii Klinicznej. Następnie odbyłam czteroletnie szkolenie podyplomowe dla psychoterapeutów w Ośrodku INTRA rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
  Regularnie poszerzam moje umiejętności zawodowe, odbyłam wiele szkoleń w INTRZE oraz Polskim Towarzystwie Ericksonowskim w Łodzi.
  Od 2008 do 2013 roku prowadziłem samodzielnie Ośrodek pomocy psychoterapeutycznej AVITA na ul. Łuckiej w Warszawie. Obecnie swoją prywatną praktykę zawodową prowadzę w Gabinecie Psychologicum, Wilanów, Al. Rzeczypospolitej 23A. Swoim pacjentom zapewniam dyskrecję i dobre warunki do pracy.

  Kiedy pomagam i jak pracuję

  W mojej pracy psychoterapeutycznej stosuję:
  - konsultację psychologiczną
  - terapię indywidualną krótko- i długoterminową
  - wsparcie w sytuacjach kryzysowych
  - terapię par i małżeńską
  - konsultację i trapię rodzinną

  Spotkanie z pacjentem rozpoczynam od konsultacji psychologicznej. Trwa ona 50 minut do godziny i poświęcamy ten czas na wspólne przyjrzenie się problemowi. Czasem samo omówienie problemu i jego przeformułowanie bywa samo w sobie rozwiązaniem. Czasem jednak potrzebujemy czasu i wspólnej pracy, by dokonały się w Tobie i Twoim życiu zmiany, wówczas wspólnie podejmujemy decyzję o podjęciu psychoterapii.

  Psychoterapia może być krótko- lub długoterminowa. Za każdym jednak razem ustalamy cel terapii i warunki jej prowadzenia. Pracuję z pacjentami, którzy cierpią z powodu:

  - nieradzenia sobie ze stresem
  - lęku, uporczywego niepokoju, napadów paniki, lęku społecznego, fobii, natręctw
  - zaburzeń emocjonalnych, jak: niemożność odczuwania uczuć, labilność nastroju i drażliwość emocjonalna, obezwładniający gniew, czy stałe poczucie winy
  - zaburzeń jedzenia, jak obżeranie się, bulimia, anoreksja, otyłość
  - zaburzeń snu, jak bezsenność
  - niskiej samooceny i braku satysfakcji z życia
  - trudności z koncentracją
  - trudności z podejmowaniem decyzji
  - trudności w relacjach z ludźmi
  - trudności w związkach miłosnych
  - zaburzeń orientacji seksualnej

  Zdarza się, że doświadczasz gwałtownego i potężnego kryzysu w życiu, jak śmierć osoby bliskiej, wypadek, ciężka choroba, utrata ważnych dla Ciebie wartości lub duże zmiany życiowe, wówczas moja praca koncentruje się na pomocy w przechodzeniu przez takie momenty w życiu. Udzielam w takich wypadkach wsparcia w kryzysie i pomagam w odkrywaniu i budowaniu zasobów.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie na wydziale społecznej psychologii klinicznej - dyplom z wyróżnieniem
 • Szkoła Psychoterapii INTRA, kierunek humanistyczny, akredytowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne
 • Politechnika Warszawska, kierunek chemia fizyczna, dyplom z wyróżnieniem

Nagrody i wyróżnienia

 • Dyplom magistra z wyróżnieniem w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie

Staże

 • Staż w Centrum Psychoterapii na ul. Dolnej

Choroby

 • kryzys w związku
 • lęki
 • depresja
 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • fobie
 • nerwica natręctw
 • zaburzenia odżywiania
 • anoreksja
 • bulimia
 • zaburzenia koncentracji
 • stres
 • otyłość
 • zaburzenia snu
 • niskie poczucie własnej wartości
 • zaburzenia seksualne
 • nieradzenie sobie ze złością
więcej