Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

INTER Polska

Allianz + 2 więcej


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jest lekarzem od 1972 roku, neurologiem dziecięcym od roku 1984. Dwadzieścia lat temu na zaproszenie profesora Theodora Hellbrügge, dyrektora Centrum ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Neurologia dziecięca

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Al. Rzeczypospolitej 1, Warszawa

MEDINTEL Centrum Medyczne

Pozostałe usługi


Al. Rzeczypospolitej 1, Warszawa

MEDINTEL Centrum MedyczneAl. Rzeczypospolitej 1, Warszawa

MEDINTEL Centrum MedyczneAl. Rzeczypospolitej 1, Warszawa

MEDINTEL Centrum MedyczneAl. Rzeczypospolitej 1, Warszawa

MEDINTEL Centrum MedyczneAl. Rzeczypospolitej 1, Warszawa

MEDINTEL Centrum MedyczneAl. Rzeczypospolitej 1, Warszawa

MEDINTEL Centrum Medyczne

22 opinie pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo rozczarowana wizytą u Pani Doktor. W wyjątkowo nieempatyczny sposób wypunktowała różne odchylenia w badaniu i zrobiła z naszego zdrowego dziecka bardzo chore. Zaleciła USG przezciemiączkowe (które i tak planowaliśmy), roztaczając przed nami wizję poważnych zmian organicznych ("niedotlenienie lub krwawienie"). Poza tym, ponieważ synek był bardzo niespokojny i płakał w czasie wizyty, Pani Doktor orzekła, że będzie miał problemy w szkole (dodam, że synek jest 4-miesięcznym niemowlakiem...) co według mnie, niepoparte żadnymi sensownymi wyjaśnieniami brzmi bardzo nieprofesjonalnie. Pani Doktor zaleciła terapię metodą Vojty, która to metoda jak rozumiem, jest zalecana dzeciom z obciążonym wywiadem okołoporodowym i/lub zmianami widocznymi w USG. U nas na szczęście ani jednego, ani drugiego. Drugi neurolog (tak, niestety musieliśmy iść, żeby ktoś mnie uspokoił po konsultacji u Pani Doktor) stwierdził, że jeżeli w ogóle jest potrzebna fizjoterapia, to nie tą metodą. Tak na marginesie, to Pani Doktor nawet nie wspomniała co nam zaleca. Pokazała jedno ćwiczenie do domu i poleciła koleżankę z tej samej poradni. Przez przypadek dowiedzieliśmy się, że koleżanka prowadzi taką właśnie terapię. Jest mi bardzo przykro wystawiać taką opinię koleżance po fachu (też jestem lekarzem, choć zupełnie innej specjalności), ale czuję się trochę usprawiedliwiona po tym, jak Pani Doktor skrytykowała ćwiczenia zalecone synkowi przez fizjoterapeutkę z tej samej poradni. Nie było miło słuchać tak ostro wyrażonej krytyki, zwłaszcza w dobie wspólnego protestu wszystkich przedstawicieli służb medycznych. Podsumowując: jeśli jesteś rodzicem zdrowego dziecka i idziesz na wizytę upewnić się, że wszystko jest w porządku, to stanowczo odradzam.

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Niestety nie mamy dobrego doświadczenia z Panią doktor. Trafiliśmy do niej z naszym czteromiesięcznym dzieckiem, przede wszystkim ze względu na to iż byliśmy w trakcie rehabilitacji metodą Vojty. Pani doktor przebadała szczegółowo i dokładnie dziecko. Stwierdziła iż dziecko musi byc koniecznie reabilitowane, bo może mieć połowiczny niedowład, grozi podkurczenie konczyn po jednej stronie, w za brak kontaktu wzrokowego zasugierowala autyzm... Ja rozumiem, wszystko, ale można w ciut bardziej empatyczny sposób przekazać informacje na temat stanu zdrowia dziecka zestresownym i zatroskanym rodzicom. Dla mnie trochę to wszystko wygladało i brzmiało jak wróżenie z fusów. Dziś nasze dziecko ma prawie 7 miesięcy. Zrezygnowaliśmy z vojty i rehabilitujemy się metodą NDT Bobath. Dziecko zdecydowanie lepiej znosi tę rehabilitacje, po wzmozonym napieciu mięśniowym nie ma już śladu. Dziecko swietnie nawiazuje już kontakt wzrokowy. Jesteśmy pod opieką innej neurolog. Każdy musi wybrać lekarza, który mu podpasuje pod względem przekazywania informacji, stawiania diagnozy i podejścia do pacjenta oraz jego rodziców.
My jesteśmy rozczarowani Panią doktor. Mieliśmy chyba zbyt duże oczekiwania.

B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Spektrum autyzmu, zaburzenia snu

Stracone 170zl. Wizyta trwała 5min. Nie dowiedzieliśmy się zupełnie nic. Na EEG nie dostaliśmy skierowania tylko namiar na koleżankę po fachu , która za jedyne 650 zł wykona badanie...pani dr nie zbadała syna bo...był zbyt "marudny" Najgorsza wizyta jaka kiedykolwiek u lekarza odbyliśmy, a że względu na problemy, trochę mamy ich za sobą. Bardzo bardzo nie polecam.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu odruch moro

Byliśmy na wizycie u Pani doktor potwierdzić ,bądź wykluczyć odruch moro. Wizytą przebiegła świetnie. Pani doktor zbadala synka , samo badanie nie wygląda najlepiej, ale synek nawet nie zaplakal, wręcz uznał to za świetną zabawę.... Badanie było szczegółowe, w sympatycznej atmosferze, dlugi wywiad i nawet podczas rozmowy obserwacja dziecka. Pani doktor jest bardzo miła, sympatyczna osoba , odpowiada na wszelkie pytania, rozwiewa wątpliwości. U nas na szczęście jest wszystko ok, ale jeżeli była by potrzebna kolejna wizyta, to nie wahalabym się ani chwili. Polecam Panią doktor w 100 %

C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja neurologiczna dzieci

Trafiliśmy z 2-miesiecznym synkiem do Pani dr.z polecenia. Synek mial wylew wewnatrzczaszkowy okoloporodowy. Zaleceniem byla wizyta u neurologa. Pani dr.uwaznie wysluchala o objawach ktore zaobserwowalismy sami,przeanalizowała przebieg ciąży oraz samego porodu CC.Dzięki wyczerpujacej wizycie przy ktorej syn byl dokładnie badany (wisial nawet główka do dolu,byl podnoszony za rękę i za nozke)przy czym zupelnie nie płakał okazalo się ze ma niestety niedowład połowniczy prawej części ciała. Faktycznie badanie wyglada dość drastycznie,ale tak wlasnie wyglada profesjonalne badanie neurologiczne na tym etapie wieku. Dostalismy wskazowki oraz namiary na najlepszych fizjoterapetów. Odpowiada na wszelkie pytania.jest przesympatyczną,cierpliwą i miłą osobą.Wskazane sa kontrolne wizyty u Pani doktor i my napewno z wielkim zaufaniem do niej wrócimy. Polecamy z czystym sumieniem.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Byliśmy z synkiem już dwukrotnie u dr Banaszek. Jest bardzo dobrym lekarzem, uważnie słucha rodzica. Bardzo uważnie bada dziecko, nie straszy niepotrzebnie. Punktuje nieprawidłowości i tłumaczy rodzicowi co robić, aby poprawić deficyty. Na wizycie nie ma patrzenia na zegarek, poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga tego sytuacja. W stosunku do dziecka bardzo sympatyczna i ciepła, choć wiadomo, że samo badanie jest dla malucha stresujące.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Neurologii i Rehabilitacji Dzieci Wzmożone napięcie mięśniowe

Bardzo rzetelna, szczera i konkretna a do tego prze miła. Wykonuje pełne badanie neurokinezjologiczne jako jedna z nielicznych. Wizyta warta każdych pieniędzy, a przerobilismy naprawdę wielu neurologów.
Bardzo pomocna w wypełnianiu wszelkiego rodzaju wniosków o zasiłki i orzeczenia. Z całego serca polecam.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Neurologii i Rehabilitacji Dzieci Inny

Najlepsza neurolog u jakiej byliśmy. Jako jedyna przeprowadza rzetelne badanie neurologiczne sprawdzając wszystkie odruchy. Posiada ogromną wiedzę i chętnie się nią dzieli, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Potrafi nastraszyć ale tylko dla tego że nie bagatelizuje żadnych objawów. Fachowa i kompetentna. Jest w specjalistą w dziedzinie vojty więc taką też rehabilitację proponuję. My jesteśmy zachwyceni.

I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Niestety badanie, które Pani doktor przeprowadziła na naszym synku było skandaliczne. Próby trzymania syna "do gory nogami" i opieranie jego głowy o stół, łapanie za nadgarstek i stopkę z jednej strony ciała i podnoszenie do gory szamoczącego sie w konwulsjach dziecka... Wszystko to w spazmatycznym płaczu synka, do którego nie pozwalała nam sie zbliżyć, gdyż uważała, ze kontakt z rodzicem w tej sytuacji go nie uspokoi (!!!) Trauma dla rodziców i przede wszystkim dziecka. Pani doktor orzekła, ze spazmatyczny płacz dziecka wynika z jego problemów z IS, bynajmniej nie z powodu przebiegu badania... O przebieg ciazy i porodu nawet nie zapytała... Obydwoje z mężem odnieśliśmy wrażenie, ze decyzja o konieczności rehabilitacji naszego synka zapadła juz zanim weszliśmy z nim do gabinetu. Odbyliśmy konsultacje z innym specjalista, który nie zgadza sie z diagnoza Pani doktor. Stanowczo odradzamy te lekarkę. Chociażby z powodu tego badania, które było traumatyczne przede wszystkim dla naszego dziecka. Jeżeli maja Państwo możliwość odwiedzenia innego specjalisty, prosze z tego skorzystać. Szkoda dziecka. Byc moze wiedza tej Pani jest szeroka ale na pewno nie ma ona nawet minimum empatii, która jest potrzebna w kontakcie z maluchami.

B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Fachowy lekarz. Pani dr oceniła rozwój dziecka nie tylko na podstawie wywiadu, ale także spokojnej obserwacji podczas zabawy dziecka. Delikatna, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Wcześniej ćwiczyliśmy Vojtą, Pani dr uznała, że nie jest już to konieczne, więc nie potwierdzam opinii, że jest fanatykiem tej metody.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jest lekarzem od 1972 roku, neurologiem dziecięcym od roku 1984. Dwadzieścia lat temu na zaproszenie profesora Theodora Hellbrügge, dyrektora Centrum ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Neurologia dziecięca

Powiązane wyszukiwania