Grażyna Adamska, ginekolog Warszawa

lek. Grażyna Adamska

Ginekolog

15 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
Górnośląska 4a, Śródmieście, Warszawa
Centrum Medyczne PZU Zdrowie SA

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Antykoncepcja


Górnośląska 4a, Warszawa

Centrum Medyczne PZU Zdrowie SA


Badania bakteriologiczne


Górnośląska 4a, Warszawa

Centrum Medyczne PZU Zdrowie SA


Badania ginekologiczne


Górnośląska 4a, Warszawa

Centrum Medyczne PZU Zdrowie SA


Badanie piersi


Górnośląska 4a, Warszawa

Centrum Medyczne PZU Zdrowie SA


Cytologia


Górnośląska 4a, Warszawa

Centrum Medyczne PZU Zdrowie SA

Opinie od pacjentów

2

Ogólna ocena
15 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany

Przeczytawszy opinie na tym portalu byłam przerażona. Chciałam uciec spod gabinetu przed pierwsza wizyta. Okazało sie, ze niepotrzebnie. Pani Doktor jest bardzo miłym i dobrym lekarzem. Prowadzi moja ciąże od samego poczatku i jestem bardzo zadowolona, ze trafiłam wlasnie na nia.
Chodze jednocześnie do dwóch lekarzy - państwowo do Dr Adamskiej i prywatnie do kogoś innego (dlaczego? dlatego ze nie chce rodzic w szpitalu msw ale mam go pod domem i łatwiej mi sie umawiać na badania). Mam wiele pytan w związku z tym, ze to moja pierwsza ciąża i na większość pytan Dr X w gabinecie prywatnym odpowiedziała, ze tak jest,nic sie nie da zrobic i bedzie jeszce gorzej bo ciąża to fizjologia a Dr Adamska cierpliwie wysłuchała moich strachów i doradziła co mozna zrobic w takiej sytuacji. Bardzo mi to pomogło i uspokoiło.
Duzo pisze sie, ze jest niemiła. Ja mam odwrotne wrazenie. Zdarzyło nam sie nawet zażartowac. Wie, ze jestem niezamężna i dziecko to po czesci wpadka ale nigdy z tego powodu nie zachowała sie w stosunku do mnie nie fair czy tez nie robiła mi zadnych obiekcji. Moze to wydawać sie mało ważne ale w obecnej sytuacji gdzie światopogląd lekarza stoi na pierwszym miejscu jest fajne, ze państwowy ginekolog potrafi zachować sie na poziomie a nie bawi sie w znanego warszawskiego lekarza i stygmatyzuje pacjentki.
Pani Doktor Adamska zleca mi co miesiac dokładne badania. Skrupulatnie sprawdza wyniki i imformuje nawet o najmniejszych nieprawidłowościach.
Polecam ja wszystkim ciężarnym!


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo nieprzyjemna lekarka. Nikomu nie polecam. Jej zachowanie wobec pacjenta jest bezczelne. Pracuje w Poliklinice na Wołoskiej w gabinecie nr 7 i podczas mojej wizyty usłyszałam, że traci na mnie czas. Skierowano mnie do niej z Oddziału Ginekologii na Wołoskiej aby wypisała mi skierowanie na badania do operacji w tym szpitalu po czym odmówiła mi części badań, których wymagał lekarz do anestezy. Ta osoba powinna zostać zwolniona ponieważ nie szanuje w ogóle pacjentów. Zero kultury osobistej i zachowanie wobec pacjenta żałosne. Jestem w trakcie pisania skargi. Mam nadzieję, że zmieni to coś w jej zachowaniu.


Użytkownik zweryfikowany

Podobnie jak Pani "Szy" uważam, że dr Adamska jest bardzo rzeczowa i konkretna, choć rzeczywiście do najbardziej towarzyskich i empatycznych nie należy. Ja nie miałam z panią dr żadnych przykrych doświadczeń, wręcz przeciwnie, ostatnio przyjęła mnie poza kolejką i to w upalny piątek (którego aura raczej prowokuje do nieuprzejmych zachowań), więc jak najbardziej polecam.


S
Użytkownik zweryfikowany

Dziwię się negatywnym opiniom na temat Dr. Grażyny Adamskiej i też zastanawiam się czy piszecie o tej samej osobie. Obecnie prowadzi moją 1wszą ciążę i jestem b.zadowolona. Nie należy do wygadanych osób i takich co będą "słodzić" czy gadać z wami "o pierdołach", ale nie na tym przecież ta profesja polega. Tak jak każdy dobry, kompetentny lekarz jest konkretna i należycie wykonuje swoją pracę, podobnie jak inni specjaliści których wybrałam:) Jeśli więc oczekujecie przede wszystkim kompetencji a nie uśmiechu od ucha do ucha i ploteczek- idzcie do dr. Adamskiej.


L
Użytkownik zweryfikowany

Fatalny lekarz!!! Prowadziła moja ciążę od początku w 8 tyg. Zrobiła mi cytologii po której uznała,że mam bakterie przepisała globulki i na tym sie skończyło. Z każdą wizytą było coraz gorzej!!! Aż w 28 tyg wylądowałam na patologi ciąży bo pani doktor nie robiła mi badań(posiew). Okazało się,że szyjka bardzo sie zmniejsza,czego nie uczyniła ta lekarka. Leżałam na Wołoskiej,której też nie polecam. Traktowanie na oddziale to temat osobny. Na szczęście trafiłam na Madalińskiego do wspaniałej pani dr. I czekam na szczęśliwe rozwiazanie.


P
Użytkownik zweryfikowany

Niestety nie mogę powiedzieć niczego dobrego o tym lekarzu. Z dr Adamską miałam okazję spotkania się w poliklinice na Wołoskiej, kiedy musiałam zrobić KTG. Pani dr Adamska zamiast przejrzeć wynik KTG i kartę ciąży (w której w końcu wszystko jest napisane) od razu spytała "dlaczego robie KTG w tym tyg ciąży" (dodam że wg miesiączki to miał być termin porodu). Jak powiedziałam że to pytanie nie do mnie tylko do mojego lekarza, to powiedziała "a na kiedy jest termin? w końcu to decyzja lekarza...dobrze, w takim razie przyjmuje że dziś ma być termin". Na badanie poświęciła mi może 1min przy czym była bardzo nie delikatna. Odniosłąm zdecydowane wrażenie że Pani dr była bardzo niezadowolona, że się wogóle pojawiłam na jej dyżurze i zabrałam jej max 5min niezwykle cennego czasu. Zdecydowanie nie polecam!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

niestety nie potrafię powiedzieć nic dobrego...szłam z nadzieją, ze w koncu trafię na lekarza, który pochyli się nad moim przypadkiem, ale nie spotkałam się z zainteresowaniem, nie widziałam chęci przestudiowania mojej historii choroby, i po raz kolejny były leczone objawy, a nie przyczyny...


G

A ja polecam dr Adamską! Kiedy zaczynałam starac się o dziecko wykonała wszelkie badania żeby stwierdzić czy nie będzie jakichś problemów np. hormonalnych (a tego obawiałam się najbardziej). Przepisała mi odpowiednie lekarstwa i poinformowała co robić dalej gdybym szczesliwie w ciązę zaszła. Potem spokojnie i troskliwie przeprowadziła przez 9 miesięcy i mam cudowną córeczkę.


G

Nie wiem dziewczyny /kobiety/ czy mówimy o tej samej pani doktor - ja mam na myśli dr.Adamską Grażynę, która przyjmuje też w poliklinice na ulicy Wołoskiej i jest mi trudno pogodzić się z takimi opiniami. Ja mam odmienne zdanie a pacjentką jestem już całe lata.


G

Dr Adamska jest niegrzeczna i niekompetentna. W pierwszych tygodnaich ciąży, będac na urlopie poszłam do innego lekarza, który potraktował mnie bardzo kompetentnie, zrobił wszystkie badnia i prosił, bym udała sie z wynikami do lekarza w swoim mieście. Doktor Adamska wydawała się obrażona faktem, że zanim zjawiłam się u niej poszłam do innego lekarza. Stwierdziła, że tabletek które zostały mi przypisane nie powinnam była dostać, ale skoro juz je kots przepisał, to niech je biorę bo ona nie będzie się w to mieszała, badania które polecił mi porzedni lekarz, określiła jako niepotrzebne ale zleciła je. Dzwoniąć do laboratorium zaznaczyła, że ja sie upieram. Kazała mi płacic za badania, które są bezpłatne. Najgorsze było jednak przeprowadzone przez nią badanie. Tydzień wczęsniej podobne wykonywał inny gonekolog i było zupełnie bezbolesne, tymczasem, dr Adamska boleśnie ugniatała mi brzuch stwierdzając na koniec: no i co ja mam tu zobaczyć, przecież to jeszcze za wcześnie. Zwroty: niech pani siada, a co mnie obchodzi, czy pani wyjeżdza, zrobi pani jak pani chce, ja się w to nie mieszam, niech pani idzie zrobić te badania do lekarza, który panią zaczął leczyć, wydaja mi się nie na miejscu. Dodam, że nie dostałam żadnej rady ani żadnego wskazania, choć to moja pierwsza ciąża. Z gabinetu wyszłam roztrzęsiona a niestety musiałm do niego wrócić, ponieważ doktor zapomniała przypisać mi lekarstwa, które miałam brać.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania