lek. dent. Gabriela Rak-Kundzicz

Stomatolog · Więcej O specjalizacjach

Gdańsk 3 adresy

Nr PWZ: 9956330

15 opinii

Moje doświadczenie

Zakres porad

  • Chirurgia szczękowo-twarzowa
  • Stomatologia ogólna

Rodzaje konsultacji

Usługi i ceny

  • Konsultacja stomatologiczna


  • Konsultacja protetyczna


Adresy (3)

Telefon

58 770...
Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza
Przychodnia Morena
Przychodnia Morena

Jaśkowa Dolina 105, 80-286 Gdańsk

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

15 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • J

    Wspaniała Pani Stomatolog. Przede wszystkim czuć ogromną wiedzę i doświadczenie. Miałam u Pani ekstrakcję chirurgiczną: szybko, profesjonalnie, bez bólu. Bardzo profesjonalna i bardzo empatyczna Pani. Z całego serca polecam :)

     • Centrum Medyczne enel-med - Oddział Grunwaldzka Inny  • 

  • H

    Usuwałam u Pani Doktor 3 ósemki w ramach NFZ. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak zaangażowanego lekarza i troszczącego się o pacjenta. Moje ósemki były trudne do usunięcia. Jeśli ktoś się boi usuwania „zębów mądrości” to z całym zaufaniem polecam Panią Gabrielę.

     • Przychodnia Morena Inny  • 

  • M

    Polecam Panią Doktor. Bardzo miła. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Doskonaly lekarz, chirurg.
    Dziękuję za pomoc.

     • Przychodnia Morena Inny  • 

  • Poszukiwanie wsparcia w tak trudnej sprawie jak ekstrakcja, w szczególności w ramach publicznej ochrony zdrowia, jest niełatwym zadaniem, jednak opierając się na opiniach mojej stomatolożki miałem możliwość sięgnąć po jej fachowe wsparcie. Bardzo dziękuję za pomoc, bo była to moja pierwsza usuwana ósemka i dzięki Pani doktor oraz sprawnej asyście wszystko się dobrze zakończyło. Czas oczekiwania był do przyjęcia biorąc pod uwagę, że wizyta odbyła się w ramach systemu publicznej ochrony zdrowia.

     • Przychodnia Morena Inny  • 

  • E

    Pani doktor usunęła mi ułamaną siódemkę po odległym.czasowo leczeniu kanałowym. Jestem bardzo wdzięczna.

     • Przychodnia Morena Inny  • 

  • P

    Bardzo nie polecam tej Pani. Zostałam totalnie zignorowana. Miałam umówioną wizytę prywatną na konkretną godzinę kilka tygodni wcześniej. Najpierw czekałam pod gabinetem 1,5 godziny - ok, opóźnienia się zdążają. Natomiast później usłyszałam że nie zostanę przyjęta ponieważ „nie zgłosiłam swojej obecności”. Później Pani się wymigiwała argumentami wyssanymi z palca, że przez to że się nie zgłosiłam ona nie ma sprzętu dla mnie. Powiedziałam, że sprzęt i materiał do pracy powinien być przygotowany dla pacjentów umówionych, jak ja, usłyszałam atak i propozycje wizyty za 3 tygodnie, ponieważ Pani kończy swoją pracę. Mam kartkę potwierdzającą wizytę na godz. 12:30, lekarz wmawiała, że jestem wpisana na 12:40. Na 12:30, magicznym sposobem, była umówiona Pani z która Pani Gabriela była ewidentnie „na ty”. Oczywiście ta Pani koleżanka została przyjęta. Na mnie nie starczyło czasu. Nigdy w życiu nie zostałam tak lekceważąco potraktowana i nie przyjęta na umówioną wizytę. Napewno tam nie wrócę.

     • Przychodnia Morena Inny  • 

  • K

    Powiem tak. Albo napiszę. Jestem po wyrwaniu trzech ósemek. Została jeszcze jedna. Pomimo tego, że nie mieszkam już w Gdańsku przyjadę tutaj, ponieważ pani Gabriela jest niesamowita, przesympatyczna i do najważniejsze jest profesjonalistką w pełni tego słowa znaczeniu. Okazuje empatię i ma świetne poczucie humoru. Obawiałem się ekstrakcji ale okazało się, że niepotrzebnie, dzięki dobremu znieczuleniu i odpowiednim umiejętnościom Pani Gabrieli podczas walki z zębami nie czuć w ogóle bólu. Szczerze polecam!

     • Przychodnia Morena Inny  • 

  • A

    Bardzo miła atmosfera. Miałam wyrwaną ósemkę.
    Poinformowałam że się bardzo boję a po zabiegu zaczęłam się śmiać bo dosłownie nic nie bolało.
    Długi wywiad, rozmowa i dużo wskazówek.

     • Przychodnia Morena Inny  • 

  • D

    Bardzo polecam!! Pani doktor bardzo profesjonalna, uśmiechnięta, bardzo miła. Zabieg usunięcia ósemki przeprowadziła bezproblemowo. Atmosfera w gabinecie bardzo przyjazna, pani doktor i pani pielęgniarka uspakajały, wszystko dokładnie tłumaczyły. Dziękuję za bardzo fachową pomoc!

     • Przychodnia Morena Inny  • 

  • A

    Miałam usuwane dwie ósemki dolne, w tym jedną z nich o dość skomplikowanym położeniu. Oba zabiegi przeprowadzone profesjonalnie, sprawnie, obyło się bez powikłań. Pani stomatolog bardzo sympatyczna, wprowadza przyjazną i bezstresową atmosferę, szczegółowo wszystko objaśnia i co najważniejsze, jest świetnym specjalistą. Gorąco polecam!!

     • W innym miejscu Inny  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania