Adresy (2)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
56 692.....


ul. Lipowa 37a, Złotoria
prywatny gabinet lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja pediatryczna


Stefana Batorego 18-22, Toruń

Brak informacji o cenie

Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne

Opinie od pacjentów

0.5

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Borelioza

Pani od samego poczatku, bardzo niemiła, opryskliwa do pacjenta , na koniec stwierdziła, że jak mi się nie podoba to mam sobie jechac do Bydgoszczy!!! Czas na tę wizytę uważam za stracony, jedynie co to stwierdziła, ze wynik jest zly i trzeba dalej się leczyć... i tak nic mi nie pomogła i nie chciała skierować na dalsze badania. Muszę leczyć się prywatnie.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Bolerioza

Nigdy nie spotkałam się z bardziej opryskliwym lekarzem. Pasjentów ma za nic! Co 20 minut wychodzi na przerwę więc zostałam przyjęta 1.5 godz. po czasie mojej wizyty. Bardzo nieprzyjemna, nie ma mowy żeby cokolwiek wyjaśniła. Na każde pytanie dotyczące mojej choroby i przebiegu leczenia odpowiada zdawkowo lub wcale mimo że miała wyniki. A na koniec powiedziała że jak mi się nie podoba to mogę iść gdzieś indziej. Szkoda czasu! Zdecydowanie nie polecam!!!!


R
Użytkownik zweryfikowany

Trzy minutowa wizyta w gabinecie to czas, mimo krótki to stracony. Po ponadgodzinnym czekaniu wiedziałem tyle, co wcześniej. Kontakt niemiły i nieprzyjemny (czy dlatego, że na NFZ?...) Nie otrzymałem jakichkolwiek informacji mimo dostarczenia kompletu wyników! Ogólnie zdecydowanie NIE POLECAM!


E
Użytkownik zweryfikowany

Powiem krótko i na temat : Nie polecam !!!! Nie wzbudza zaufania i podejście z mojej strony jako klejny pacjent , za który NFZ zwróci pieniadze


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Pediatria
  • Choroby zakaźne