Ewelina Brzostowska, psycholog Poznań

mgr Ewelina Brzostowska

Psycholog więcej

7 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Lutycka 3, Poznań
Żyć w zgodzie Ewelina Brzostowska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Coaching dietetyczny/zdrowego stylu życia • od 100 zł

Coaching indywidualny • od 100 zł

Coaching partnerski/Terapia par • od 120 zł +5 więcej

Coaching rodzicielski • od 100 zł

Konsultacje psychologiczne • od 100 zł

Mediacje • od 150 zł

Pokaż więcej usług

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, certyfikowanym mediatorem, coachem i trenerem. Stale pogłębiam swoją wiedzę, aby świadczyć usługi jak na najwyższym poziomie, pon...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Problemy wychowawcze
 • Problemy w związku (dotyczące komunikacji)
 • Konflikty intrapsychiczne (wewnętrzne) i i interepersonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

ul. Lutycka 3, Poznań

od 100 zł

Żyć w zgodzie Ewelina Brzostowskaul. Lutycka 3, Poznań

od 100 zł

Żyć w zgodzie Ewelina Brzostowskaul. Lutycka 3, Poznań

od 120 zł

Żyć w zgodzie Ewelina Brzostowskaul. Lutycka 3, Poznań

od 100 zł

Żyć w zgodzie Ewelina Brzostowskaul. Lutycka 3, Poznań

od 100 zł

Żyć w zgodzie Ewelina Brzostowskaul. Lutycka 3, Poznań

od 150 zł

Żyć w zgodzie Ewelina Brzostowskaul. Lutycka 3, Poznań

od 100 zł

Żyć w zgodzie Ewelina Brzostowskaul. Lutycka 3, Poznań

od 90 zł

Żyć w zgodzie Ewelina Brzostowska

Opinie

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Żyć w zgodzie Ewelina Brzostowska Konsultacje psychologiczne

Jest to niezwykła osoba. Z prawdziwego powołania. Jest nie tylko psychologiem, a prawdziwym wsparciem. Osobą, która dostrzega w drugiej osobie znacznie więcej. Niż można by się o sobie spodziewać. Gdzie to co widzimy u sobie jako same wady. Jest naszą zaletą. Wymagającą dostosowania do obecnego świata. Nie tracąc przy tym swojej autentyczności. Życia w zgodzie ze sobą. Gdyż nie ma nic piękniejszego bycia sobą. Co teraz jest ogromnie trudne. Po każdej wizycie czuje się lżejszy. Jakby cząstki osobowości, składały się w całość. Jest to trudna droga do odnalezienia siebie. Ale efekty z każdym dniem coraz piękniejsze. Polecam z głębi serca.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Gorąco polecam panią Ewelinę, pomogła mi przejść przez poważny kryzys emocjonalny w moim życiu. Pracowaliśmy nowatorską metodą Internal Family System, oraz korzystaliśmy z elementów terapii akceptacji i zaangażowania. Od pierwszej wizyty czuć było zaangażowanie, wiedzę i chęć pomocy. Polecam serdecznie


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Trudności w relacjach z bliskimi, niska samoocena i brak asertywności

Polecam sesje z Panią Eweliną, to kompetentna osoba z bardzo ciepłym podejściem, jest godna zaufania co było dla mnie bardzo ważne. Wiele się dowiedziałam o sobie samej, moje życie, szczególnie emocjonalne stało się bardziej harmonijne. Dziękuję.

mgr Ewelina Brzostowska

Dziękuję za opinię Pani Renato i życzę wielu sukcesów na dalszej drodze rozwoju osobistego.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Żyć w zgodzie Ewelina Brzostowska

Jestem bardzo zadowolona z rozmowy z Panią Eweliną.Otwarta i widać,że lubi swoją pracę.Jeśli ktoś zastanawia się nad wizytą u psychologa to jak najbardziej polecam.Mnie pomogła już jedną rozmową.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Żyć w zgodzie Ewelina Brzostowska

Jestem ogromną szczęściarą, że poznałam Ewelinę. Jest profesjonalistką w każdym tego słowa znaczeniu, co daje wyraz w nastawieniu do pracy i klienta. Zawsze przygotowana i w pełni zaangażowana w spotkania. Nigdy nie doświadczyłam z jej strony zniechęcenia, bezradności czy frustracji, o które nietrudno w zawodzie psychologa. Wręcz przeciwnie, stale podnosi swoje kompetencje żeby móc jak najlepiej pomóc swoim klientom. Jeszcze wiele pracy przede mną, ale nowoczesny, eksperymentalny model pracy zaproponowany przez Ewelinę pomógł mi uporać się z wieloma demonami przeszłości. Ewelina proponuje możliwe sposoby pracy z problemem i daje możliwość wyboru, co osobiście bardzo sobie cenię. Cel na kolejne spotkania jest jasno sprecyzowany, ale zawsze pyta na początku spotkania czy jest coś o czym chciałabym porozmawiać. Doskonale wyczuwa, gdy jest to coś co w pełni mnie pochłania i zgadza się poświęcić temu nawet całe spotkanie, pomimo iż oznacza to odejście od wyznaczonego wcześniej planu. Za tak elastyczne podejście jestem jej ogromnie wdzięczna. Z pełną odpowiedzialnością polecam sesje z Eweliną:-)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Żyć w zgodzie Ewelina Brzostowska złe relacje domowe

Janusz 2018
Od wielu lat odczuwałem niesamowity dyskomfort i frustracje powodowane fatalnymi relacjami domowymi. Na swój sposób próbowałem poradzić sobie z tym problemem, ale ciągle bez powodzenia. Pewnego dnia na FB trafiłem na stronę ,,Żyć w zgodzie ze sobą oraz z innymi”, którą prowadzi Pani Ewelina Brzostowska – psycholog, coach i mediator. Zachęcony informacjami tam znalezionymi, umówiłem się z Panią Eweliną na spotkanie konsultacyjne w trakcie którego dowiedziałem się, że droga poprawy tych relacji prowadzi nie przez próby zmiany drugiego człowieka i jego zachowań, a siebie. W ten sposób zaczęła się moja przygoda z pracą nad sobą i mogę powiedzieć, że już po kilku spotkaniach opartych na rozmowie i wskazówkach przekazywanych przez Panią psycholog, zauważyłem wielkie zmiany nie tylko w moim podejściu do najbliższych, ale również ich zmianę stosunku do mnie. Dzięki Pani Ewelinie nauczyłam się jak skutecznie rozwiązywać konflikty, jak rodzić sobie ze stresem i natłokiem negatywnych myśli. Dzięki praktycznym ćwiczeniom, na konkretnych, wziętych z życia przykładach, poznałam narzędzia do pracy z trudnymi emocjami: złością, strachem i nieustanną chęcią rywalizacji. Widzę jak każdego dnia, padają dzielące nas mury wrogości i stajemy się w domu coraz bardziej bliscy sobie.
Wszystkim, którzy mają podobne lub inne problemy życiowe, z pełnym przekonaniem polecam Panią psycholog, jako osobę niezwykle kompetentną, życzliwą, otwartą i zaangażowaną w to co robi, a robi to z niewiarygodnym sukcesem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Żyć w zgodzie Ewelina Brzostowska wsparcie

Bardzo polecam Panią psycholog . Jest sympatyczną ,spokojną ,ciepłą osobą. Z dużym zaangażowaniem i wsparciem podeszła do mojej sytuacji. Pomogła mi odkryć swoje wartości i cele. Dzięki temu jestem pewniejsza siebie i wszystko jest na dobrej drodze . Dziękuję serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

10 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 20 lat i od zawszę czułam. Się trochę inna, miałam problem z bliższymi kontaktami z innymi ludźmi oraz z gwałtownymi zmianami nastrój jednak nie na tyle by przeszkadzało mi to w funkcjonowaniu w społeczeństwie. Rok temu po skończeniu liceum napadły mnie myśli o tyn co będzie później i strach i obawa z tym związana. Byłam w takim nastroju dosyć długi czas więc stwierdziłam, że pójdę do psychologa klinicznego, po wywiadzie i testach stwierdził u mnie zaburzenia osobowości, przy podawaniu diagnozy powiedział że jestem dobrze przystosowana więc z wizytą u psychologa mogę poczekać. Stwierdziłam, że sama sobie pomogę jednak nie dałam sobie rady. Zmiana środowiska, mała pewność siebie, skomplikowany bardzo negatywny związek, nie zamknięte sprawy z przeszłości oraz zbyt wygórowane ambicję sprawiły że ten rok był bardzo trudny. Muszę zaznaczyć nie jestem od niczego uzależniona i nigdy nie byłam (jedynie podczas stresu "zajadam" go), nie miałam próby samobójczej ani o samobójstwie nie myślę. (1)Chciała bym się spytać czy jest jakaś szansa "wyleczyć" to? Jednocześnie akceptuję tą przypadłość, jednak wachania nastroju są strasznie męczące w tak intensywnych odsłonach.(2) Drugie pytanie to jaka terapia jest najbardziej skuteczna w tym wypadku i jak długo (mniej więcej) może to potrwać?
  Dziękuję za odpowiedzi :)

  Witam, po kilku kluczowych słowach (np. od zawsze czułam się....) wnioskuję, że może chodzić o schematy poznawczo-emocjonalne, a więc kwestie osobowości. Oczywiście pewne kwestie jak obawa o przyszłość są naturalne. Jednak niepokoi mnie, że negatywny nastrój przeciąga się u Pani w czasie. Niezmiernie godne podziwu jest, że jest Pani tak świadoma w tym wieku i szuka pomocy. Wydaje mi się, że dobrym kierunkiem mogłaby okazać się w Pani przypadku terapia schematów, oprócz głębszej pracy emocjonalnej, pomaga domknąć sprawy przeszłości (o których również Pani wspomina). W przypadku kiedy problemy nie są zbyt głębokie (a po opinii psychologa i opisie Pani funkcjonowania na to wygląda) terapie może potrwać krócej np. kilka miesięcy. Pozdrawiam serdecznie Ewelina Brzostowska

  mgr Ewelina Brzostowska

 • w tym wysłałam dziecko do przedszkola. Od pierwszego dnia płacze, mówi że nie chcę chodzić do przedszkola, ma 4 lata. Rano jak wstaje od razu płacze mówi nie bierz mnie na siłę do przedszkola, nie chcę rozmawiać o przedszkolu bo mówi że później mu się ono śni. Ostatnio w nocy zdarza się że budzi się i rzuca na łóżku jak opętany. Nie można go wtedy uspokoic. Z mężem jesteśmy po rozwodzie więc też przeżył to na swój sposób ale nasze rozstanie było ok 2 lat temu. Więc brak ojca też robi swoje. Potrzebuje porady czy powinnam go na siłę ubierać czy nie. Do tej pory starałam się tlumaczyc. Jak nie działało mówiłam to mama jedzie sama i zaraz z płaczem się ubierał i z trudem jechal. Teraz mówi że on może zostać sam. Jak mówię że nie będzie miał kto mu dać ani pić ani jeść mówi ,,dobrze, okej,, schowany pod kołdrę z wystającą tylko glowa. Chce zostawać z kimkolwiek oby nie iść do przedszkola. Czuję że robię coś wbrew niemu i sobie i że naruszam jego granice. Oczywiscie wszystkie babcie ciocie będą mówić nie ustępuj, przyzwyczai się ale ja widzę że to dla niego bardzo ciężki temat. Czasem mówi że dzieci są za głośno i to mu przeszkadza. Fakt do tej pory spędzał czas prawie wyłącznie ze mna, nie ma rodzeństwa. Z nikim z mojej rodziny nie za bardzo chcial zostawać do tej pory teraz wymienia każdego że może z nim zostać tylko nie do przedszkola. Proszę o pomoc. Czy powinnam go puścić do przedszkola dopiero za rok skoro to dla niego taka trauma ?

  Z tego co Pani pisze dla synka chodzenie do przedszkola jest wręcz traumatyczne. Jeżeli 4-letnie dziecko mówi, że woli zostać samo w domu to jest to nie do pomyślenia jak jest mu źle w przedszkolu. Zmuszanie go w ten sposób może bardzo niekorzystnie odbić się na jego psychice. Często wysoko wrażliwe dzieci (nadwrażliwość na hałas jest jednym z symptomów) mogą mieć ogromny problem z zaklimatyzowaniem się w przedszkolu. Warto zapytać co jest takiego w tym przedszkolu, że tak bardzo nie chce chodzić. Być może są jeszcze czynniki, zazwyczaj jest ich co najmniej kilka (dziecko nie zawsze jest ich świadome). Czasami zmiana na inne, mniejsze przedszkole jest dobrym rozwiązaniem. Nie zgadzam się też z tym, że za rok na pewno będzie tak samo, gdyż dziecko stale się rozwija, a jego umysł dojrzewa. Zwłaszcza, że ten rok można wykorzystać efektywnie na adaptację na wiele innych sposobów (kontakt z rówieśnikami, integracja sensomotoryczna itp.). Moją odpowiedź opieram na wiedzy psychologicznej oraz doświadczeniu z trójką własnych dzieci, w tym jednego wysoce wrażliwego (polecam też książkę "Wysoko wrażliwe dziecko"). W razie czego służę konsultacją, także w formie online lub telefonicznej.

  mgr Ewelina Brzostowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, certyfikowanym mediatorem, coachem i trenerem. Stale pogłębiam swoją wiedzę, aby świadczyć usługi jak na najwyższym poziomie, pon...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Problemy wychowawcze
 • Problemy w związku (dotyczące komunikacji)
 • Konflikty intrapsychiczne (wewnętrzne) i i interepersonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Publikacje i artykuły

Artykuły (2)

Powiązane wyszukiwania