dr n. med.

Ewa Zielińska

Ortodonta

7 opinii +dodaj

Jestem absolwentką wydziału stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 1997 roku uzyskałam I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej. Staż specjalizacyjny z ortodoncji odbyłam… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dentinea

  Pani Doktor jest niezwykle sympatyczna i spokojna. Dokładnie wyjaśniła sytuację i zaproponowała plan działania. Będę kontynuować leczenie u Pani Doktor.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentineaUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Pani doktor bardzo rzetelna, kompetentna, miła, pomocna, z cierpliwością odpowiada na pytania. Będę kontynuować u niej leczenie.

 • Lokalizacja: DentineaUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Kompetentnie oceniła moje uzębienie i pokierowała, co dalej. Będę kontynuował leczenie u pani doktor.
  Bardzo sympatyczna, przyjemna dla pacjenta pani doktor. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: Dentinea

  Pani doktor to niezwykle sympatyczna i pomocna osoba. Choć nie jestem jej pacjentką przyjęła mnie podczas urlopu mojego lekarza i pomogła. Konieczne było czasowe ściągnięcie jednego łuku ze względu na przebytą operację, a Pani Ewa z uśmiechem pomogła w potrzebie. Gorąco polecam!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalna ortodontka. Cierpliwie wyjaśniła mi problem mojej córki i zaproponowała skuteczne rozwiązanie. Wizyta dotyczyła aparatu ortodontycznego, który założyłam w Ukraini. Gorąco polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentineaUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Bardzo profesjonalna, pomocna i życzliwa ortodontka. Cierpliwie wyjaśniła mi mój problem i zaproponowała skuteczne rozwiązanie. Wizyta dotyczyła aparatu ortodontycznego, który założyłam w Indonezji. Gorąco polecam.

 • P

  Pierwszy ortodonta któremu coś chciało robić się z moją wadą zgryzu., Już teraz widać efekty , a jeszcze długa droga przed nami. Spokojna, cierpliwa, bardzo uprzejma, ludzka. Bardzo profesjonalna, kombinuje, konsultuje, wszystko zawsze dokładnie tłumaczy co,jak,dlaczego. Nie naraża pacjenta na niepotrzebne zabiegi, które nie mają sensu, a z drugiej strony jak coś warto zrobić, to namawia ( ja już się poddałam, jesli chodzi o jednego zęba, ale Doktor nie i już ruszyło). Zdecydowanie odkąd noszę aparat jestem innym człowiekiem, pozbyłam się strasznego kompleksu, uśmiecham się szeroko mimo noszonego żelastwa.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką wydziału stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 1997 roku uzyskałam I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej. Staż specjalizacyjny z ortodoncji odbyłam w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej, gdzie pracuję do dziś. Zdałam państwowy egzamin specjalizacyjny z ortodoncji uprawniający do posiadania tytułu specjalisty ortodonty. W 2014 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS). Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje - odbyłam wiele kursów z zakresu ortodoncji pod kierunkiem światowej sławy specjalistów, uczestniczę w kongresach i zjazdach organizowanych przez Polskie i Europejskie Towarzystwo Ortodontyczne, czego dowodem są liczne certyfikaty. Odbyłam również zagraniczny staż w Orthodontic Department, 2nd Stomatologic Clinic Faculty Hospital Olomouc. Pracując w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej im. dr n. med. Z. Żaka w Krakowie, prowadzę staże specjalizacyjne z ortodoncji. Jestem autorką i współautorką wielu publikacji w specjalistycznych czasopismach. Dużą wagę przywiązuję do kompleksowego leczenia pacjenta, współpracując z lekarzami innych specjalności – z zakresu protetyki, implantologii, chirurgii stomatologicznej, periodontologii i stomatologii zachowawczej. W swojej pracy łączę wiedzę i doświadczenie z najnowocześniejszymi metodami leczenia. Zajmuję się leczeniem dzieci, młodzieży i dorosłych, za pomocą aparatów wyjmowanych, nakładkowych – clear aligner, stałych - metalowych i estetycznych, językowych, oraz miniimplantów ortodontycznych. Planując leczenie zwracam szczególną uwagę na indywidualne potrzeby każdego pacjenta.

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński, Wydział Lekarski, kierunek lekarsko-dentystyczny, Kraków

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Orthodontic Department, 2nd Stomatologia Clinic Faculty Hospital Olomouc

Certyfikaty