lek.

Ewa Wróbel-Nadel

Pulmonolog, Internista

53 opinie +dodaj

Umów wizytę
44 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi ,posiadam II stopień specjalizacji w zakresie chorób płuc i chorób wewnętrznych . od ponad 20 lat zajmuję się diagnostyką i leczeniem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szeroki wywiad, lekarz sam chciał się zapoznać z wynikami wcześniejszych badań, udzielił niezbędnych pytań. Miło, rzeczowo i fachowo. Co do diagnozy, za wcześnie na opinię, ale już po pierwszej wizycie sporo wiem.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ ledan

  Pani Doktor jest szalenie miłą,kompetentną osobą,ktora profesjonalnie podchodzi do potrzeb pacjenta.
  Badanie przebiegało naprawdę sprawnie, z czystym sumieniem moge polecic Panią dr Ewę Wrobel-Nadel,
  Witold Madaliński

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ LedanUsługa: astma

  Brak mi słów jak wspaniałą osobą jest Pani doktor. Byłam dziś na pierwszej wizycie. Pani doktor wysłuchala z zainteresowaniem całej historii choroby ( a myślę że do powiedzenia miałam naprawdę sporo), zleciła bardzo konkretny plan działania na który dotychczas nie wpadł żaden lekarz majacy do czynienia z moją astma, podniosła na duchu i dodała nadziei. Wspaniałe jest to że Pani doktor podchodzi do tematu zdrowia holistyczne, że poza konwencjonalna medycyna jest otwarta na wsparcie w postaci medycyny niekonwencjonalnej. Że widzi połączenie ciała i ducha. Wspaniały lekarz o wyjątkowej wrażliwości, a do tego niezwykle inspirująca osoba. Polecam z całego serca!

 • A
  Lokalizacja: NZOZ Ledan

  Kompetentny lekarz, który do problemów pacjenta podchodzi holistycznie. Posiada wiedzę, przekazując ją w sposób zrozumiały. Pani Doktor jest bardzo życzliwa i uśmiechnięta, dzięki czemu wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Polecam, oby więcej takich lekarzy! :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ ledanUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Mam bardzo pozytywne wrażenia z tej wizyty. Pani doktor jest sympatyczna, życzliwa i dociekliwa. Przejrzała zdjęcia płuc; nowe na komputerze, stare na podświetlonym ekranie i porównała je. W ramach wizyty wykonała spirometrię i osłuchała płuca. Wypytała szczegółowo o inne moje choroby oraz dolegliwości i szczegółowo wytłumaczyła jaka korelacja może między nimi zachodzić. Udzieliła szereg porad medycznych, wypisała receptę. Wyszłam z poczuciem, że lekarz - specjalista naprawdę przeanalizował stan mojego zdrowia, a równocześnie uspokoił, że nic poważnego aktualnie się nie dzieje. Polecam.

 • Ł
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ LedanUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Ocena bardzi dobry to za mało. Byłem na wizytach u różnych lekarzy i nikt nie wykazał się takim zaangażowaniem i chęcią wyleczenia. Polecam z czystym sumieniem

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Tak miłej lekarki jeszcze nigdy nie spotkałam. Pani Doktor jest niesamowicie sympatyczna. Przede mną do gabinetu weszła dwójka dzieci i miałam okazje podsłuchać, że swietnie sobie radzi z dziećmi. Pani Doktor wysłuchała cierpliwie objawów, dopytała o kilka rzeczy, zbadała mnie i już umówiłyśmy się na kolejną wizytę aby przeprowadzić dodatkowe badania. Leczenie u takiego lekarza to czysta przyjemność. Zdecydowanie polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ LedanUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Moja pierszorazowa wizyta przebiegła bez zastrzeżeń.Uśmiech na twarzy lekarza plus wiedza i badanie pacjenta w sposób holistyczny zapewniają poczucie,ze jesteśmy zaopiekowani :-) Dobrze mieć obok lekarza,który pewny swojej decyzji z ważnymi dla nas wyjaśnieniami utwierdza w tym pacjenta :-)Polecam!:-)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani doktor, szczegółowy wywiad, oraz troska o pacjenta przejawiana na każdym kroku podczas wizyty.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ ledanUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Pani Doktor była bardzo miła, a przede wszystkim zaangażowana w pomoc. Sprawia wrażenie lekarza z powołania, którego interesuje los pacjenta. Wnikliwie szuka problemu przeprowadzając dokładne badania i wywiad lekarski, by jak najlepiej pomóc i dobrać odpowiednie leki.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi ,posiadam II stopień specjalizacji w zakresie chorób płuc i chorób wewnętrznych . od ponad 20 lat zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu oddechowego. Regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach w kraju i za granicą, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe ..

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Choroby płuc

Ukończone szkoły

 • AkademIa Medyczna w Łodzi