lek.

Ewa Wróbel-Nadel

Pulmonolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi ,posiadam II stopień specjalizacji w zakresie chorób płuc i chorób wewnętrznych . od ponad 20 lat zajmuję się diagnostyką i leczeniem… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi ,posiadam II stopień specjalizacji w zakresie chorób płuc i chorób wewnętrznych . od ponad 20 lat zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu oddechowego. Regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach w kraju i za granicą, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe ..

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Choroby płuc

Ukończone szkoły

 • AkademIa Medyczna w Łodzi

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ ledanUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Wspaniały człowiek i lekarz! Pani Doktor bardzo wnikliwie analizowała moje wyniki, przeprowadziła szczegółowy wywiad, interesując się każdym słowem, które mogło mieć wpływ na ocenę sytuacji. Pierwsza wizyta trwała ponad godzinę! Nie zbagatelizowała żadnego objawu. Zleciła potrzebne badania i z wielką troską kierowała leczeniem. Byłam w trudnej sytuacji, ale cały czas czułam, że jestem w dobrych rękach. Pani doktor ma bardzo analityczny i dociekliwy umysł i dzięki temu można być pewnym, że dobrze pokieruje leczeniem. To lekarz, któremu naprawdę można w pełni zaufać.

 • Lokalizacja: NZOZ ledanUsługa: konsultacja pulmonologiczna dzieci

  Polecam z całego serca Panią doktor za profesjonalne,ludzkie i bardzo ciepłe podejście do pacjenta,mojego dziecka.Pani doktor z życzliwością,bardzo wnikliwie szukała przyczyny objawów w całym organizmie dziecka,niekoncentrujac sie tylko na układzie oddechowym.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja w sprawie tomografu płuc

  Pierwszy lekarz, któremu udało się skutecznie zdiagnozować moją przypadłość. Zajęła się mną, tak długo, że naprowadziło mnie na moje drugie schorzenie. Po wynikach na pewno wrócimy do Pani doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konsultacja lekarska przebiegla w bardzo milej atmosferze. Pani doktor poswiecila mi wystarczajaca ilosc czasu, z duża uwaga podeszla do moich problemow. Zalecila odpowiednie badania i dalsze konsultacje celem ustalenia probelmu

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ LedanUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Bardzo dobry specjalista , Lekarz z duza empatia, poczuciem humoru i ogromna wiedza. Poswieca pacjentowi tyle czasu az wyczerpie sie wszystkie watpliwosci. Wszystko dokładnie tłumaczy, zleca wszystkie niezbędne badania do wykonania.Polecam
  Agnieszka K.

 • M
  Lokalizacja: NZOZ LedanUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Znakomity pulmonolog i wspaniały człowiek.
  Jej kompetencje, troska o pacjenta, umiejętność przejrzystego odpowiadania na pytania i szczegółowego objaśniania wątpliwości są rzadkością w dzisiejszym świecie medycznym.
  Profesjonalna porada spełniająca moje oczekiwania. Moje leczenie zostało ukierunkowane. Gorąco polecam Panią doktor.Dziękuję pani doktor.Mirosława Wąsowska

 • D
  Lokalizacja: NZOZ ledan

  Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Była czwartym lekarzem, do ktorego trafiłam po tygodniu udręki z okropnym kaszlem. Jako jedyna dosłuchała się u mnie zapalenia płuc i skierowała do szpitala, gdzie o mnie należycie zadbali. Jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam z całego serca!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ ledanUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Bardzo kompetentna i empatyczna Pani doktor. Wszystko zalecenia wytłumaczył bardzo zrozumiałe. POLECAM.DOROTA K

 • P

  Dziękuję Pani doktor Ewie Nadel za trafną diagnozę a tym samym uratowanie życia. Po ponad półrocznym poszukiwaniu pomocy u innych lekarzy i w szpitalach różnych specjalizacji Pani jako jedyna osoba potrafiła znaleźć przyczynę dolegliwości oraz prawidłowo pokierować dalszym leczeniem.
  Z całego serca dziękuję i polecam Panią innym pacjentom jako bardzo dobrego lekarza specjalistę.

  Z poważaniem,
  Jan Nowak